Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

АРХІВ НОВИН


2014

2015

2016

2017-2018

2019

2020

2021


2021 рік


3 26 по 29 квітня 2021 року в інституті пройшли Дні відкритих дверей (онлайн).В період з 28-29 квітня 2021 року державні службовців Одеської обласної державної адміністрації підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою: ««Запобігання корупції та забезпечення доброчесності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування»»

В період з 28-30 квітня 2021 року посадові особи виконавчих органів Одеської міської ради підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою: «Соціально-психологічні аспекти діяльності публічних службовців»

В період з 27-29 квітня 2021 року посадові особи виконавчих органів Одеської міської ради підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою: «Актуальні питання здійснення публічних закупівель»

29 квітня 2021 року директор інституту Микола Іжа взяв участь у засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації

26 квітня 2021 року директор інституту Микола Іжа взяв участь у комітетських слуханнях на тему: «Професійне навчання публічних службовців: європейський досвід та перспективи для України» (у режимі відеоконференції на платформі ZOOM)Студенти денної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» протягом 27-29 квітня поточного року беруть участь у семінарі «Державне управління в Польщі: завдання та обов’язки», який організовано спільно з Національною школою публічного адміністрування ім. Леха Качинського (KSAP, м. Варшава).26 квітня 2021 року директор інституту Микола Іжа провів нараду з керівниками структурних підрозділів

23 квітня 2021 року директор інституту Микола Іжа взяв участь в онлайн зустрічі Ради ректорів закладів вищої освіти та освітянами Одеського регіону із заступником міністра цифрової трансформації Валерією Іоанн та заступником міністра освіти з питань цифрової трансформації Артуром Селецьким

24 квітня 2021 року відбувся фінал V Всеукраїнського конкурсу "Аналіз соціальних даних 2021" / "Social Data Analysis 2021" - SDA 2021, який щорічно проводить факультет соціології КНУ ім. Тараса Шевченка. Щиро вітаємо студента першого курсу бакалавріату спеціальності "Публічне управління та адміністрування" Олександра Киселя та доцента кафедри Олену Князеву, які увійшли до складу переможців у такому поважному конкурсі на базі КНУ ім. Т.Г. Шевченка.
Бажаємо подальших успіхів!

Представники іноземних закладів вищої освіти взяли участь у щорічній студентській конференції інституту

21 та 22 квітня 2021 року державні службовців Одеської обласної державної адміністрації підвищили кваліфікацію за спеціальними короткостроковими програмами: «Євроінтеграційні процеси в Україні» та «Основи професійного спілкування державною мовою»В період з 20-22 квітня 2021 року 24 посадові особи виконавчих органів Одеської міської ради підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою: ««Бюджетна децентралізація. Особливості формування і виконання місцевих бюджетів».

22 квітня 2021 року відбулась XXIІ Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології»

Наказом Міністерства освіти і науки України № 420 від 15.04.2021 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань» затверджено рішення вченої ради інституту щодо присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам.

19 квітня 2021 року директор інституту Микола Іжа провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.

16 квітня 2021 року відбулася робоча зустріч членів проєктної групи з акредитації освітньо-наукової програми «Публічне управління та адміністрування» на третьому науково-освітньому рівні вищої освіти спільно із сектором забезпечення якості освітнього процесу.

15 квітня 2021 року відбулась зустріч студентів 3 курсу заочної форми навчання, а 16 квітня з слухачами 1 року денної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

До уваги здобувачів вищої освіти!

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 23 березня 2021 року на території Одеської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

З 23 березня 2021 року заняття для всіх спеціальностей, курсів та форм навчання відбуватимуться у дистанційному режимі.

Завершення терміну навчання у дистанційному режимі встановлюється залежно від епідемічної ситуації в м. Одеса.

В період з 13-15 квітня 2021 року 16 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою: «Актуальні питання здійснення публічних закупівель».

14 квітня 2021 року 20 державних службовців Одеської обласної державної адміністрації підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою «Управління змінами в державних установах».

12 квітня 2021 року директор інституту Микола Іжа провів нараду з керівниками структурних підрозділів


В період з лютого по квітень 2021 року професор кафедри гуманітарних та соціально-політичних наук, д.держ.упр., професор Драгомирецька Н.М. та доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, к.держ.упр. Матвєєнко І.В. проходили дистанційне стажування «Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність» в Університеті Суспільних Наук, (Лодзь, Польща).


08-09.04.2021 року підвищили кваліфікацію державні службовці Одеської області за спеціальною короткостроковою програмою «Інститут керівника державної служби в державному органі»


08-09 квітня 2021 року доцент кафедри української та іноземних мов Андрій Маєв взяв участь у роботі Четвертої міжнародної конференції франкофонії «Наука, мови, практики».


З 01.04.2021 по 09.04.2021 відбувалось вручення дипломів випускникам магістратури спеціальності «Менеджмент».


08 квітня 2021 року відбулося чергове засідання вченої ради інституту


05 квітня 2021 року директор інституту Микола Іжа провів нараду з керівниками структурних підрозділів

2 та 3 квітня завідувач кафедри публічного управління та регіоналістики, проф., д.держ.упр. Приходченко Л.Л., як гарант освітньо-наукової програми (PhD), та завідувач кафедри фінансової та економічної політики, проф., д.держ.упр. Миколайчук М.М. (член проєктної групи) взяли участь у on-line зустрічах, присвячених особливостям акредитації. Зустрічі були організовані Сумським національним аграрним університетом, Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, Міжнародним фондом досліджень освітньої політики та громадською організацією "Інноваційний університет".30 березня 2021 року директор інституту Микола Іжа взяв участь в онлайн засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації

29 березня 2021 року директор інституту Микола Іжа провів нараду з керівниками структурних підрозділів. Начальник відділу з координації наукової роботи та докторантури Ірина Матвєєнко доповіла про хід виконання п. 19 Плану роботи інституту на 2021 рік щодо здійснення заходів на укладання договорів з виконання наукових досліджень на замовлення органів публічної влади та інших суб’єктів.
З 16 грудня 2020 року по 27 березня 2021 року завідувач кафедри української та іноземних мов Колісніченко Н.М., д.н.держ.упр., доцент проходила дистанційне стажування «Організація навчального процесу в галузі публічного управління: світовий досвід та національна практика» у Флоридському міжнародному університеті (м. Маямі, США).
25 березня 2021 року відбулась зустріч студентів денної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» з керівництвом інституту з питань реорганізації системи Національної академії державного управління при Президентові України
25 березня 2021 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь у засіданні Ради ректорів закладів вищої освіти Одеського регіону на базі Національного університету «Одеська морська академія»


22 березня 2021 року директор інституту Микола Іжа провів нараду з керівниками структурних підрозділів


18 березня 2021 року директор інституту Микола Іжа провів нараду з керівниками структурних підрозділів за участю завідувачів кафедр щодо реалізації Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2021 № 316 "Про реорганізацію закладів освіти"18 березня 2021 року відбулося робоче засідання членів редакційної колегії фахових видань інституту: Попов С.А. – доктор наук з державного управління, професор, заступник головного редактора; Колісніченко Н.М. - доктор наук з державного управління, відповідальний секретар; Патик О.В. – начальник редакційно-видавничого відділу. Обговорювалися питання актуальності надісланих рукописів статей, їх відповідності теорії і практики регіонального і галузевого управління, місцевого самоврядування.17 березня 2021 року студенти інституту відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету.15 березня 2021 року представники інституту відвідали Одеський художній музей15 березня 2021 року директор інституту Микола Іжа провів нараду з керівниками структурних підрозділів11 березня 2021 року відбулося чергове засідання вченої ради інституту.11 березня 2021 року в інституті пройшло засідання Комісії з дотримання академічної доброчесності, зокрема йшлося про дотримання академічної доброчесності науково-педагогічними працівниками (НПП) та здобувачами вищої освіти під час написання кваліфікаційних робіт.09 березня 2021 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь разом із керівництвом області, депутатами місцевих рад, керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації та керівниками територіальних органів центральних органів виконавчої влади у меморіальному заході, покладанні вінків та квітів з нагоди 207-ої річниці від дня народження Т.Г. Шевченка в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.04 березня 2021 року директор інституту Микола Іжа провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів за участю завідувачів кафедр.

4 березня 2021 року відбувся науково-практичний семінар «Комунікативні особливості національної ментальності» кафедри української та іноземних мов.

26 лютого 2021 року науковці інституту взяли участь у міжнародній конференції «Внесок молодих дослідників у розвиток публічного управління» у м. Кишинів (Молдова)

23 лютого 2021 року директор інституту Микола Іжа взяв участь у засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації під головуванням С.Р. Гриневецького.

19 лютого 2021 року відбулись урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування.

18.02.2021 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл он-лайн «Обговорення освітньо-професійної програми «Публічне управління сферою охорони здоров’я» для другого (магістерського) рівня вищої освіти».В читальній залі бібліотеки 12 лютого відбувся захід, на якому члени ГО «Одеського інституту соціальних технологій» звітували про діяльність інституту за 2020 рік.

11 лютого 2021 року відбулося чергове засідання вченої ради інституту.9 лютого 2021 року Тетяна Фольгіна отримала Подяку Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів за активну участь у Міжнародному басейновому конкурсі «Барви Дністра» та вагомий внесок у формування екологічного світогляду молоді

05 лютого 2021 року відбулось вручення дипломів магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» для денної, вечірньої та заочної (з елементами дистанційної) форм навчання.

Національну академію передано до сфери управління Міністерства освіти і науки України

01 лютого 2021 року директор інституту М.М. Іжа провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів за участю завідувачів кафедр. На нараді було розглянуто питання: "Про початок проведення атестації на факультеті менеджменту та бізнес-технологій", "Про дотримання вимог антикорупційного законодавства України під час проведення атестації на факультеті менеджменту та бізнес-технологій", "Про акредитацію освітніх програм за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»", «Про стан виконавської дисципліни», а також господарські та інші питання.Пропонуємо для обговорення серед стейкхолдерів проєкт магістерської освітньо-професійної програми «Державне управління та місцеве самоврядування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Пропозиції та зауваження надсилати на е-адресу гаранта освітньої програми Піроженко Н.В. (pirozhenkoodessa@gmail.com).Пропонуємо для обговорення серед стейкхолдерів проєкт магістерської освітньо-професійної програми «Публічне управління сферою охорони здоров’я» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

27 січня 2021 року співробітники інституту на чолі з директором Миколою Іжею очистили тротуари та прилеглу територію від снігу. Відповідне доручення надійшло від Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації та Приморської районної адміністрації з метою своєчасної та якісної ліквідації наслідків снігопадів та забезпечення руху пішоходів.26 січня 2021 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь у засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації під головуванням С.Р. Гриневецького

25 січня 2021 року 39 студентів 2-го курсу спеціальності публічне управління та адміністрування розпочали проходження навчальної практики за фахом в Департаменті надання адміністративних послуг Одеської міської ради.
25 січня 2021 року директор інституту Микола Іжа провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів. Під час засідання керівник закладу привітав освітян з початком нового навчального семестру та окреслив основні напрями розвитку інституту.До інституту надійшов третій випуск журналу «The Studies of the Borderland Universities Network» Університету м. Бєлосток.

22 січня 2020 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь у покладанні квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка спільно з представниками органів влади Одеської області, представниками громадських організацій з нагоди 102-ї річниці Соборності України.

21 січня 2021 року директор інституту М.М. Іжа, головний бухгалтер - начальник відділу планування фінансів, бухгалтерського обліку і звітності І.М. Щасна, завідувач сектору із правових питань О.В. Грішин взяли участь у роботі комісії з питань передачі ОРІДУ НАДУ при Президентові України до Міністерства освіти і науки Украни.14 січня 2021 року відбулось позачергове засідання вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України, на якому розглядався проект нової редакції Статуту академії у зв’язку з передачею закладу вищої освіти до сфери управління Міністерства освіти і науки України.13 січня 2021 року відбулась конференція трудового колективу ОРІДУ НАДУ при Президентові України з метою погодження нової редакції Статуту інституту у зв’язку з передачею закладу вищої освіти до сфери управління Міністерства освіти і науки України.13 січня 2021 року відбулася зустріч директора інституту М.М. Іжі із головою Одеської обласної державної адміністрації С.Р. Гриневецьким

13 січня 2021 року відбулася зустріч директора інституту М.М. Іжі із головою Одеської обласної ради Г.В. Діденком.

12 січня 2021 року в он-лайн режимі відбулося засідання вченої ради інститутуПривітання з Новим роком від Голови Одеської обласної державної адміністрації