Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

АРХІВ НОВИН


2014

2015

2016

2017-2018

2019

2020

2021

2022


2020 рік


Вітаємо слухачів магістерської підготовки спеціальності «Публічне управління та адміністрування» з успішним завершенням державної атестації!

В інституті завершено атестацію для слухачів денної, вечірньої, заочної та заочної (з елементами дистанційної) форм навчання, яка тривала з 30 листопада по 23 грудня 2020 року.29 грудня 2020 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь у засіданні Ради ректорів ВНЗ Одеського регіону в режимі відеоконференції Zoom.

28 грудня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.

22 грудня 2020 року директор інституту М.М. Іжа в режимі відеоконференції Zoom взяв участь в засіданні вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України, яке провів А.П. Савков, тимчасово виконуючий обов'язки президента Національної академії.
19 грудня 2020 року, у рамках шефської допомоги, відбувся візит представників інституту до Михайлівської школи-інтернату Саратського району Одеської області.
Завідувачка кафедри української та іноземних мов Наталя Колісніченко передала до бібліотеки свою монографію "Іншомовна комунікація у підготовці публічних службовців: європейський досвід та українські реалії". З монографією можна ознайомитись в читальній залі бібліотеки.
17 грудня 2020 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь в засіданні круглого столу на тему: «НАДУ при Президентові України: французький, американський чи український шлях розвитку?» на мультимедійній платформі іномовлення України УКРІНФОРМ в онлайн режимі «Zoom».
16 грудня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів позачергову нараду з керівниками структурних підрозділів за участю завідувачів кафедр
14 грудня 2020 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь в онлайн засіданні робочої групи з питань передачі до сфери управління Мінстерства освіти і науки України та подальшого функціонування Національної академії державного управління при Президентові України (разом з Дніпропетровським, Львівським, Харківським регіональними інститутами державного управління) спільно з членами робочої групи10 грудня 2020 року відбулося чергове засідання вченої ради.


01 грудня 2020 року директор інституту Микола Іжа взяв участь у розширеній апаратній нараді Одеської обласної державної адміністрації. Під час заходу було представлено нового голову облдержадміністрації – Сергія Гриневецького.
Начальник Відділу підвищення кваліфікації кадрів Світлана Олексіївна Липовська передала до бібліотеки посібник "Політична освіта публічних службовців в Україні". Щиро дякуємо за приємні дарунки.
30 листопада 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів за участю завідувачів кафедр.
25 листопада 2020 року директор інституту Микола Іжа взяв участь у III Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Теорія та практика публічного управління та адміністрування у XXI сторіччі. Захід, що було проведено в онлайн режимі, організовано НАДУ при Президентові України спільно з Департаментом молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.23 листопада 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів. На апаратній нараді було розглянуто питання: «Про хід виконання відділом по роботі з персоналом розділу 1.7. Плану роботи інституту на 2020 рік щодо роботи з персоналом», «Про стан виконавської дисципліни», «Про фінансовий стан» та інші питання. З розглянутих питань були надані відповідні доручення.17 листопада 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.

13 листопада відбулися загальні збори трудового колективу ОРІДУ НАДУ при Президентові України у дистанційному режимі з використанням сервісу Google Meet. Збори відбулися за ініціативою профспілкового комітету за погодженням з адміністрацією закладу.

12 листопада 2020 року відбулося чергове засідання вченої ради під головуванням директора інституту Миколи Іжі.

9 листопада 2020 року працівники та здобувачі вищої освіти Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України дистанційно долучились до написання ювілейного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Тема цьогорічного диктанту – «Виклики книжкової ери».09 листопада 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.

5 листопада 2020 року представники інституту взяли участь в міжнародному онлайн форумі «Фундаментальні права та свободи в умовах пандемії COVID-19».

26-27 жовтня 2020 представниками студентського самоврядування інституту було здійснено огляд кімнат гуртожитку

02 листопада 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів за участю завідувачів кафедр.

29 жовтня 2020 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь у засіданні вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України, яку провів А.П. Савков, тимчасово виконуючий обов'язки президента Національної академії.21 жовтня 2019 року директор інституту М.М. Іжа в режимі відеоконференції Zoom взяв участь та виступив на засіданні вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України, яке провів А.П. Савков, тимчасово виконуючий обов'язки президента Національної академії.19 жовтня 2020 року відбулись організаційні збори з аспірантами першого року заочної форми навчання.

19 жовтня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.

15-17 жовтня 2020 року науковці інституту взяли участь в міжнародній конференції в м. Ясси (Румунія).

12 жовтня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.

09 жовтня 2020 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України в онлайн форматі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Публічне управління: традиції, інновації, глобальні тренди» до 25-річчя заснування інституту.09 жовтня 2020 року проведено тренінг для активу студентського самоврядування.

09 жовтня 2020 року директор інституту М.М. Іжа та заступник відповідального секретаря приймальної комісії, начальник відділу профорієнтації та конкурсного відбору А.Ю. Гулєвич в режимі відеоконференції Zoom взяли участь у засіданні приймальної комісії Національної академії державного управління при Президентові України08 жовтня 2020 року студентами-активістами на чолі з головою студентського самоврядування Іриною Гук, за підтримки відділів комунікацій та міжнародного співробітництва, організовано та проведено квест для першокурсників інституту.

06 жовтня 2020 року відбулося спортивне свято «Одеська осінь» для першокурсників інституту

5 жовтня відбулися загальні збори аспірантів денної та вечірньої навчання 2020 року вступу.

05 жовтня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів нараду з керівниками структурних підрозділів інституту.

Вітання Національного агенства України з питань державної служби щодо заходу «Рішельє-форум: державна служба для нової ери»

01 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання вченої ради під головуванням директора інституту Миколи Іжі.

01 жовтня 2020 року відбулось засідання комісії з дотримання академічної доброчесності в інституті

01 жовтня 2020 року відбулися загальні збори співробітників ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

28 вересня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів за участю завідувачів кафедр.
Відповідно до укладених індивідуальних договорів між державними службовцями Одеської, Миколаївської та Херсонських областей у поточному році проведено три курси підвищення кваліфікації за спеціальною короткостроковою програмою «Діджиталізація (цифровізація). Держава в смартфоні» у формі вебінарів з використанням програми Googl Meet.25 вересня директор Інституту Іжа М.М., викладачі, керівники структурних підрозділів, аспіранти взяли участь в одинадцятому щорічному заході «Рішельє-форум: державна служба для нової ери», який став одним із головних майданчиків для пошуку ефективних інноваційних рішень у сфері державного управління та державної служби, направлених на якісні та результативні зміни у контексті нинішніх геополітичних викликів.22 вересня 2020 року відбулась зустріч керівництва інституту зі студентами 1 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту та бізнес-технологій.
22 вересня 2020 року відбулись загальні збори зі слухачами 1 року заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування
21 вересня 2020 року з робочим візитом інститут відвідали представники Міжнародної морської асоціації, Міжнародної асоціації здоров’я та Одеської обласної Ради Миру.
21 вересня 2020 директор інституту М.М. Іжа провів чергове засідання директорату інституту та апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.
19 вересня 2020 року начальник відділу міжнародного співробітництва Наталія Нефьодова разом із представниками студентського самоврядування та випускниками інституту долучились челенджу Державного агентства водних ресурсів України #Я_прибрав_твоя_черга, присвяченому Міжнародному дню чистих берегів. Уже традиційно у треті вихідні вересня у всьому світі (понад 150 країн учасників) проходитиме прибирання планети.18 вересня 2020 року голова студентського самоврядування інституту Ірина Гук та заступник голови Роман Нестеренко взяли участь у зустрічі із заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Михайлом Хорєвим.Вітання Президента України Володимира Зеленського науково-педагогічному колективу, слухачам, аспірантам, докторантам Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів з нагоди початку нового 2020-2021 навчального року

17 вересня 2020 року відбулося чергове засідання вченої ради.


14 вересня 2020 р. кафедрою державознавства і права було проведено «круглий стіл» на тему «Державна регуляторна служба в системі державного механізму захисту прав суб'єктів господарювання» за участю завідувача сектору Державної регуляторної служби в Одеській області Голоти Андрія Ігоровича.

14.09.2020 відбувся методичний семінар для членів проєктних груп інституту та гарантів освітніх програм. Розглянуто питання підготовки до акредитації освітніх програм у 2020-2021 навчальному році. Особливу увагу було приділено взаємозв’язкам із роботодавцями та залученню здобувачів вищої освіти до оновлення освітніх програм.

14 вересня 2020 року в інституті відбулись збори з нагоди початку нового навчального року для першокурсників. На зборах були присутні: директор інституту, його заступники, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники, співробітники інституту та представники студентського самоврядування інституту.


11 вересня 2020 р. науково-педагогічні працівники ОРІДУ НАДУ при Президентові України – д.держ.упр., проф. С.Є. Саханєнко – президент ГО «Асоціація присяжних України», к.держ.упр., доц. С.Г. Давтян – голова ГО «Нова еліта нації», к.держ.упр., доцент Н.М. Колісніченко – виконавчий директор ГО «Асоціація дослідників державного управління» взяли участь у семінарі-тренінгу з розробки та застосування стандартів належного врядування організаціями громадянського суспільства

11 вересня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергове засідання приймальної комісії.


11 вересня 2020 року відбулась урочиста нарада з нагоди 25-річчя заснування Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

10 вересня 2020 року директор інституту М.М. Іжа в режимі відеоконференції Zoom взяв участь у засіданнях приймальної комісії та вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України, які провів А.П. Савков, тимчасово виконуючий обов'язки президента Національної академії.

3 вересня 2020 року між ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Тбіліським державним університетом імені Іване Джавахішвілі (Грузія) укладено договір про співпрацю.07 вересня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.04 вересня 2020 року директор інституту М.М. Іжа та заступник відповідального секретаря приймальної комісії, начальник відділу профорієнтації та конкурсного відбору А.Ю. Гулєвич в режимі відеоконференції Zoom взяли участь у засіданні приймальної комісії Національної академії державного управління при Президентові України, яке провів А.П. Савков, тимчасово виконуючий обов'язки президента Національної академії.

В.о. декана факультету менеджменту та бізнес-технологій В.М. Вишневська взяла участь в урочистих зборах з нагоди Дня міста, які відбулися 1 вересня в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

31 серпня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів. На початку апаратної наради М.М. Іжа тепло поздоровив з 50-річчям з дня народження та вручив Почесну грамоту Одеської обласної ради доценту кафедри регіональної політики та публічного адміністрування О.І. Чебану.

28 серпня 2020 року представники інституту взяли участь у семінарі-практикумі «Дезінформація як інструмент гібридної війни: особливості поширення та можливості протидії». Захід проводився у рамках проєкту «Інформаційні війни проти України та інших європейських країн: досвід Литви у протидії пропаганді», що здійснюється за фінансової підтримки Програми розвитку співробітництва та просування демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

26 серпня 2020 року провідний бібліотекар бібліотеки інституту Ніна Дубінчак взяла участь у тренінгу «Комунікація під час пандемії та професійні стандарти: Як працювати з інформацією під час кризових ситуацій?», що проходив в рамках проекту Інституту демократії імені Пилипа Орлика «Мобілізація зусиль для стимулювання попиту на кращу журналістику та вдосконалення навичок критичного мислення громадян».

28 серпня 2019 року директор інституту М.М. Іжа в режимі відеоконференції Zoom взяв участь у черговому засіданні вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України, яке провів А.П. Савков, тимчасово виконуючий обов'язки президента Національної академії.27 серпня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергове засідання приймальної комісії.27 серпня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергове засідання вченої ради.26 серпня 2019 року директор інституту М.М. Іжа та заступник відповідального секретаря приймальної комісії, начальник відділу профорієнтації та конкурсного відбору А.Ю. Гулєвич в режимі відеоконференції Zoom взяли участь у черговому засіданні приймальної комісії Національної академії державного управління при Президентові України, яке провів А.П. Савков, тимчасово виконуючий обов'язки президента Національної академії.25 серпня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів за участю завідувачів кафедр.19 серпня 2020 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь у засіданні Ради ректорів закладів вищої освіти Одеського регіону, яке провів голова Ради ректорів С.М. Степаненко – ректор Одеського державного екологічного університету.12 серпня 2020 року відбулася зустріч Одеського міського голови Л.Г. Труханова з низкою ректорів закладів вищої освіти міста. У зустрічі взяли участь заступник міського голови П.В. Вугельман та директор департаменту охорони здоров’я Є.О. Якименко.

10 серпня 2020 року відбулося чергове засідання директорату інституту.04 серпня 2020 року наказом Міністерства освіти і науки Украйни (№ 1001) затверджено стандарт вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» для другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Пропонуємо для обговорення серед стейкхолдерів проєкт оновленої магістерської освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування».

03 серпня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергове засідання директорату інституту.29 липня 2020 року директор інституту М.М. Іжа, перший заступник директора М.П. Попов, начальник відділу профорієнтації та конкурсного відбору А.Ю. Гулєвич в режимі відеоконференції Zoom взяли участь у черговому засіданні приймальної комісії Національної академії державного управління при Президентові України, яке провів А.П. Савков, тимчасово виконуючий обов'язки президента Національної академії.

До Дня державної служби 23 червня 2020 року за організації і підтримки Національного агентства України з питань державної служби та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу ініційовано Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді.

23 липня 2020 року, у рамках загальної професійної програми підвищення кваліфікації державних службовців вперше призначених на посаду державної служби обласної та районних державних адміністрації Одеської області, директор Інституту Іжа М.М. та начальник управління з питань персоналу апарату Одеської обласної державної адміністрації Бурлаченко Т.В. провели круглий стіл «Новації в нормативно-правових документах з кадрових питань».

15 липня 2020 року, на запрошення Генерального консульства Турецької Республіки в Одесі, представники відділу міжнародного співробітництва, Наталія Нефьодова та Дар’я Сусліна, відвідали захід, присвячений вшануванню пам’яті загиблих під час Турецького військового путчу.

16 липня 2019 року директор інституту М.М. Іжа в режимі відеоконференції Zoom взяв участь у черговому засіданні вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України, яке провів А.П. Савков, тимчасово виконуючий обов'язки президента Національної академії.13 липня 2020 року виповнюється 80 років від Дня народження доктора наук з державного управління, професора Надолішнього Петра Івановича08 липня 2020 року директор інституту М.М. Іжа в режимі відеоконференції Zoom взяв участь у черговому засіданні вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України, яке провів А.П. Савков, тимчасово виконуючий обов'язки президента Національної академії.08 липня 2020 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь у засіданні приймальної комісії Національної академії, що проводилася за допомогою платформи ZOOM.07 липня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів чергове засідання вченої ради. Захід було проведено у просторій аудиторії № 401 для забезпечення соціальної дистанції між учасниками засідання.01 липня 2020 року директор інституту М.М. Іжа та перший заступник директора М.П. Попов взяли участь у засіданні кафедри економічної та фінансової політики.16 червня 2020 року директор інституту зустрівся із членами правління студентського самоврядування інституту5 червня 2020 року обрано заступника голови студентського самоврядування інституту – старосту гуртожитку та сформовано комітет з питань гуртожитку


05 червня 2020 року директор інституту Микола Іжа та начальник відділу комунікацій Тетяна Фольгіна, на запрошення Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та Нижнього Дунаю, відвідали урочисті заходи з нагоди Дня працівників водного господарства.

У період з 04 по 05 червня проведено спеціальну короткострокову програму: «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності» з підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління статистики в Одеській області у дистанційній формі.

2 червня пішов з життя Яків Андрійович Савченко, справжній герой і моральний авторитет нашого колективу, який 17 років життя працював у нашому інституті.


01 червня 2020 року директор інституту М.М. Іжа провів засідання директорату з поточних питань та нараду з керівниками структурних підрозділів. Апаратна нарада була проведена у просторій аудиторії № 315 для забезпечення соціальної дистанції між учасниками наради.

30 травня 2020 року виповнюється 25 років з моменту утворення Української академії державного управління (тепер Національної академії державного управління при Президентові України). У 1995 році 30 травня Президентом України підписано Указ «Про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців» щодо заснування потужної системи навчальних закладів, де протягом чверть століття державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування України отримують освіту та підвищують рівень професійної компетентності.

26 травня в онлайн-режимі проведено вибори на пост голови студентського самоврядування. Усього у онлайн-виборах взяли участь 55% студентів денної форми навчання.


26 травня 2020 року в межах Фестивалю науки, що цьогоріч присвячено не лише святкуванню Дня науки, а й 25-річчю ОРІДУ НАДУ, було обговорено проблемні питання формування та сучасного стану реалізації політики децентралізації в Україні в ході Круглого столу «П'ять років децентралізації: озирнутися для руху уперед», що відбувся в онлайн режимі. Організаторами виступили кафедра публічного управління та регіоналістики Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, Одеський інститут соціальних технологій і Громадська мережа публічного права та адміністрації UPLAN.

26 травня розпочались вибори голови студентського самоврядування інституту у онлайн-режимі. Це стало логічним завершенням передвиборчої кампанії, яка цьогоріч була повністю перенесена у соціальні мережі та першим в Україні досвідом застосування месенджерів у виборчому процесі.

Цьогоріч День вишиванки в Україні відзначали 21 травня. Попри те, що навчання продовжується у дистанційному режимі, а масові заходи через пандемію COVID-19 заборонено, студенти інституту вирішили вкотре довести – вишиванки єднають українців.

15 травня 2020 року відбулась Конференція студентського самоврядування інституту в форматі zoom-конференції. Правління студентського самоврядування інституту ініціювало проведення Конференції студентів у дистанційному режимі.


14 травня 2020 року директор інституту – голова вченої ради М.М. Іжа провів онлайн засідання вченої ради.07 травня 2020 року представники інституту завершили традиційні заходи вшанування ветеранів з нагоди Днів пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світові війні.05 травня 2020 року, представники інституту продовжили вітати ветеранів із 75 річчям перемоги над нацизмом у Другій світові війні.Напередодні відзначення Днів пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом, представники інституту розпочали вітати ветеранів із 75 річчям перемоги над нацизмом у Другій світові війні.30 квітня 2020 року відбулась робоча нарада членів проєктної групи (гаранта освітньо-наукової програми аспірантури Л.Л. Приходченко та членів проєтної групи М.М. Миколайчука та Н.М. Колісніченко) з потенційними роботодавцями, здобувачами вищої освіти та зацікавленими сторонами. Учасники наради обговорили питання оновлення ОНП «Публічне управління та адміністрування».27 квітня 2020 року в рамках спеціальної професійної програми з підвищення кваліфікації посадових осіб Департаменту надання адміністративних послуг за дистанційною формою навчання була проведена тематична зустріч з українським політиком, народним депутатом України 3-го, 6-го і 7-го скликання, головою Одеської облдержадміністрації з семирічним досвідом та багатьма досягненнями, Сергієм Рафаїловичем Гриневецьким.

23 квітня 2020 року відбулась XXI Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології»
22 квітня 2020 року відбулася робоча нарада членів проєктної групи спеціальності «Публічне управління та адміністрування» на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти09 квітня 2020 року директор інституту – голова вченої ради інституту М.М. Іжа провів чергове засідання вченої ради. В умовах загальнонаціонального карантину захід відбувся в онлайн режимі з використанням технології Google Hangouts Meet.Пропонуємо для обговорення серед стейкхолдерів проєкт освітньо-наукової програми «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Пропозиції та зауваження надсилати на е-адресу гаранта освітньої програми Приходченко Л.Л. (liudmyla.prykhodchenko@gmail.com)1 квітня відділом підвищення кваліфікації кадрів розпочато проведення в дистанційному режимі спеціальної короткострокової програми «Сервіси Google для публічних службовців. Цифрові комунікації. Публічна інформація у формі відкритих даних» з підвищення кваліфікації 20 посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області. Перше заняття онлайн провів Куспляк І.С., декан факультету публічного управління та адміністрування, доцент кафедри електронного урядування та інформаційних систем. Тривалість семінару розрахована на 4 дні.05 та 12 березня 2020 року в інституті відповідно до плану внутрішнього навчання персоналу проходив навчально-методичний семінар з обговорення та аналізу дотримання акредитаційних вимог за участю спікера – першого заступника директора Попова Миколи Петровича, членів проектних груп, завідувачів кафедр та відповідальних керівників структурних підрозділів інституту.4 березня 2020 року доцент кафедри української та іноземних мов, кандидат філологічних наук А.В.Ковалевська разом зі здобувачами інституту відвідали театралізоване свято «Думи мої, думи мої», присвячене Дню народження Тараса Шевченка, який було організовано в Одеському національному морському університеті.
29 лютого 2020 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів за спеціальністю 073 «Менеджмент».
28 лютого 2020 року професор кафедри публічного управління та регіоналістики, д.держ.упр., професор Саханєнко С.Є. та доцент кафедри, к.політ.н., доцент Крупник А.С. взяли участь у публічному обговоренні змін до Конституції України, що пропонуються у зв'язку із децентралізацією.
28 лютого 2020 року аспірантки інституту Оксана Єльчієва, Ельвіра Зейтуллаєва, Ельзара Мустафаєва, Ірина Негуляєва, Анжеліка Чайка та Наталя Яруліна відвідали Академію публічного управління Республіки Молдова (м. Кишинів) з метою участі у міжнародній конференції «Внесок молодих дослідників у розвиток публічного управління».28 лютого 2020 року відбулись урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам факультету публічного управління та адміністрування. Цього року до управлінської еліти держави долучаються ще 337 магістрів, з них 52 випускників отримали дипломи з відзнакою.26 лютого 2020 року в інституті відбулася тематична зустріч організована спільно з Об’єднаним конгресом азербайджанців України, що присвячена вшануванню пам’яті жертв трагедії в азербайджанському місті Ходжали. Під час заходу було розглянуто питання щодо важливості впровадження політики мультикультуралізму, толерантності та інших аспектів щодо мирного співіснування між народами.21 лютого 2020 року в м. Одеса у приміщенні малого залу Одеської міської ради (вул. Косовського, 2Д) відбулася зустріч науково-педагогічних працівників кафедри електронного урядування та інформаційних систем Одеського регіонального інституту державного управління (ОРІДУ) Національної академії державного управління при Президентові України з випускниками інституту, керівниками структурних підрозділів Одеської міської ради, представниками інститутів громадянського суспільства з метою обговорення змін до програм підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у сфері електронного урядування.12 лютого 2020 року професор кафедри публічного управління та регіоналістики, професор Саханєнко С.Є, взяв участь у спільних комітетських слуханнях на тему: «Перспективи розвитку, проблематика формування та функціонування інституту присяжних в Україні».
У співпраці з Одеською обласною державною адміністрацією на виконання доручення голови Максима Васильовича Куцого 12 лютого 2020 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України була проведене навчання голів районних державних адміністрацій Одеської області на тему: «Механізми забезпечення ефективності діяльності органів публічної влади».10 лютого 2020 року директор інституту Микола Іжа зустрівся з науковим співробітником Центру дипломатії і глобальної взаємодії ім. Пенна Байдена Пенсільванського університету (США) Марком Войджером.
За запрошенням керівництва Приморського РВ ОМУ Національної поліції України в Одеської області доцент кафедри державознавства і права Одеського регіонального інститутуту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кандидат юридичних наук Андрій Фальковський провів тренінг з антикорупційної проблематики для співробітників національної поліції. У ході тренінгу були обговорені актуальні питання електронного декларування, зміни у антикорупційному законодавстві України.06 лютого 2020 року

06 лютого 2020 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (в особі директора Іжі Миколи Михайловича) та Департамент надання адміністративних послуг Одеської міської ради (в особі директора Абрамової Євгенії Георгіївни) підписали договір про проходження студентами факультету публічного управління та адміністрування виробничої практики за фахом.


6 лютого 2020 року

В.о. завідувача бібліотеки О.В. Кудрявцева взяла участь презентація монографії «Православне життя в Одесі: від революції до сталінського одержавлення (1917-1945)», автор - Микола Іванович Михайлуца, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри українознавства, історико-правових та мовних дисциплін Одеського національного морського університету, член Міжвідомчої координаційної ради з питань краєзнавства при Президії НАН України, член правління Національної спілки краєзнавців України.


30 та 31 січня 2020 року

На базі Української школи урядування відбувся семінар «Організація підвищення кваліфікації у закладах післядипломної освіти у 2020 році: виклики та нові можливості». Семінар організовано і проведено у співпраці Національного агентства України з питань державної служби з тренінговим центром Української школи урядування за участі та сприяння Департаменту демократичного врядування Генерального директорату – ІІ з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи та Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».


Представник інституту взяв участь у проекті «Онлайн-освіта задля сталого розвитку»

29-31 січня 2020 року професор кафедри економічної та фінансової політики ОРІДУ НАДУ при Президентові України Миколайчук Микола Миколайович взяв участь у проекті «Онлайн-освіта задля сталого розвитку», що мав на меті покращити доступ представників бізнесу, громадських активістів та публічних службовців до просвіти в галузі сталого розвитку. Проект впроваджувався Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) та фінансувався Федеральним урядом Німеччини через Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


30 січня 2020 року

Кафедра української та іноземних мов організувала проведення науково-методологічного семінару «Наукові комунікації, бази даних та науковометричні виміри як драйвера розвитку галузей знань і наукової діяльності науково-педагогічного працівника». З вітальним словом виступив Попов М.П., перший заступник директора інституту, який підкреслив значення та актуальність тематики заходу.


24 січня 2020 року

Відбулись урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам факультету публічного управління та адміністрування. Цього року дипломи отримали 400 магістрів, з них 49 випускників отримали дипломи з відзнакою. На заході були присутні: директор інституту Микола Іжа, його заступники, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники, співробітники інституту. Також у врученні дипломів взяли участь почесні гості: керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Денис Мусієнко, заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби Володимир Мельник, директор Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради Євгенія Абрамова, директор Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради Олена Китайська, начальник управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Одеській області Володимир Дятловський, член Громадської ради інституту Сергій Гриневецький, голова Федерації профспілок Одеської області В’ячеслав Буратинський, керівник відділення Національної служби посередництва і примирення в Одеській області Олександр Шрамков та директор Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України Буркинський Борис Володимирович.


Представник інституту взяв участь у проекті «Партнерство для розвитку міст»

23-24 січня 2020 року професор кафедри економічної та фінансової політики ОРІДУ НАДУ при Президентові України Миколайчук Микола Миколайович взяв участь у проекті «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади в м. Києві (Пуща-Водиця). Під час проекту проводився круглий стіл «Розвиток Професійного курсу з підвищення кваліфікації з місцевого економічного розвитку». До участі у заході запрошувалися місцеві тренери з МЕР, представники НАДУ, ДРІДУ, регіональних центрів підвищення кваліфікації (Вінницька, Запорізька, Івано-Франківська, Полтавська області), Нацдержслужби тощо.


23 січня 2020 року


Н. Драгомирецька, д.н.держ.упр., професор, професор кафедри гуманітарних та соціально-політичних наук ОРІДУ НАДУ при Президентові України, член науково-методичної підкомісії 281 «Публічне управління та адміністрування» науково-методичної комісії з бізнесу, управління та права сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (далі – Комісія) прийняла участь у засіданні цієї Комісії, а також у спільному засіданні Комісії та галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» за участю першого заступника Голови Національного агентства з питань державної служби В. Купрія. Обговорювались питання стану розробки та процедури затвердження проєктів Стандартів вищої освіти другого (магістерського) та третього (доктора філософії) освітньо-наукових рівнів зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (далі – стандарти). Стандарти приведено у відповідність з Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» (набрання чинності відбулось 16.01.2020) та іншими правовими актами. Узгоджено питання подальшого погодження та затвердження Стандартів.


Студенти інституту пройшли стажування у Верховній Раді України

З 15 до 23 січня 2020 року студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій Андрій Різов, Станіслав Васьків та Станіслав Шпат пройшли стажування у Верховній Раді України. Стажування відбулось на запрошенням народного депутата України Артема Дмитрука. Керівником стажування від інституту був Андрій Фальковський, к.ю.н., доцент кафедри державознавства і права.


Представники інституту долучились офіційного відзначення Дня Соборності України

22 січня 2020 року директор інституту Микола Іжа взяв участь в урочистому засіданні, присвяченому Дню Соборності України та 101 річниці проголошення Акту Злуки Української та Західноукраїнської народних республік. Захід відбувся в Одеському національному академічному театрі опери та балету. На заході були присутні: представники органів влади Одеської області, Збройних Сил України, силових структур, дипломати, працівники сфери освіти, медицини, соціальної сфери, вчені, діячі культури і мистецтва, представники громадських організацій, волонтери та працівники інституту. Учасників урочистого засідання вітали голова обласної державної адміністрації Максим Куций, голова обласної ради Сергій Паращенко, заступник Одеського міського голови Петро Рябоконь зачитав вітання Одеського міського голови Геннадія Труханова. Керівники обласної і міської влади вручили державні та почесні нагороди видатним мешканцям Одеської області. Також в Одеському національному академічному театрі опери та балету пройшла церемонія нагородження понад 50 мешканців Одеської області. Серед них: лікарі, юристи, архітектори, освітяни, діячі культури та мистецтв, багатодітні матері. Після урочистої церемонії відбувся святковий концерт.


09 і 16 січня 2020 року

В інституті відбувся дводенний навчально-методичний семінар на тему «Основні засади та порядок проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти». У роботі семінару взяли участь: директор і перший заступник директора інституту, науково-педагогічні працівники, які є членами проектних груп освітніх програм, завідувачі кафедр і відповідальні на кафедрах за навчально-методичне забезпечення дисциплін, декани факультетів, керівники і заступники керівників структурних підрозділів та інші зацікавлені особи.


Cтуденти інституту стали призерами проекту «Scholarship в Україні»

10 січня 2020 року в м. Дніпро відбувся фінал IV конкурсу соціального проекту «Scholarship в Україні» з видачі грантів на освіту українським студентам. За результатами захисту аналітичних робіт студент 2 курсу факультету менеджменту та бізнес-технологій Микита Кірпічніков та студентка 1 курсу факультету публічного управління та адміністрування Олександра Згорська зайняли ІІ місце і отримали грошові винагороди у розмірі 5 000 грн на придбання техніки у магазинах мережі «Цитрус». Грантонадавачами проекту виступили: інформаційно-фінансовий портал «Maanimo», український банківський портал «banker.ua» та інформаційний портал «Страхування України».