Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


22 липня 2021року представниця інституту відвідала унікальну виставку “Літня мандрівка до крижаної Антарктиди”, що відкрилась в Одеській національній науковій бібліотеці
В.о. завідувача бібліотеки Ольга Кудрявцева взяла участь у відкритті інтерактивної виставки “Літня мандрівка до крижаної Антарктиди”, що присвячена 25-річчю передачі Україні антарктичної станції "Фарадей" від Великої Британії.
Лише 30 країн світу мають свої цілорічні станції в Антарктиді. Для України, окрім престижу на світовій арені, це також велике "вікно можливостей": наші науковці мають змогу долучатися до дослідження проблем планетарного масштабу.
Експозиція фотовиставки представлена 25 великими історичними і сучасними фото про Антарктиду та роботу українських полярників, 3D-фотозоною, відео про природу крижаного континенту, полярними артефактами тощо. Вперше вона експозиціонувалася в Офісі Президента України й була відкрита особисто Володимиром Зеленським. Презентував фотовиставку директор Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.
Експозиція працюватиме в Одеській національній науковій бібліотеці з 22 липня до 31 серпня 2021 року.

Фотогалерея