Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Новини


В період з 16 по 18 жовтня 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою: «Ефективна комунікація органів публічної влади із ЗМІ».

В період з 16 по 18 жовтня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Ефективна комунікація органів публічної влади із ЗМІ» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.

В період з 01 по 12 жовтня 2018 року проведено семінар за професійною програмою з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Південного регіону України.

В період з 01 по 12 жовтня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено семінар за професійною програмою з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.

05 жовтня 2018 року проведено одноденний тематичний семінар за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців Державної судової адміністрації

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України продовжується цикл одноденних тематичних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади».

04 жовтня 2018 року проведено одноденний тематичний семінар за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Ананьївського району Одеської області

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України продовжується цикл одноденних тематичних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади». 04 жовтня в на базі Ананьївського районної державної адміністрації, в рамках одноденного семінару підвищили кваліфікацію 60 осіб, з яких 30 державні службовців та 30 посадові особи, що працюють в органах влади Ананьївського району Одеської області.

03 жовтня 2018 року проведено одноденний тематичний семінар за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Тарутинського району Одеської області

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України продовжується цикл одноденних тематичних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади». 03 жовтня в на базі Тарутинської районної державної адміністрації, в рамках одноденного семінару підвищили кваліфікацію 60 осіб, з яких 30 державні службовців та 30 посадові особи, що працюють в органах влади Тарутинського району Одеської області.

У відділі підвищення кваліфікації кадрів з 26 по 28 вересня 2018 року проведено семінар «Організаційно-правові засади діяльності місцевого самоврядування в умовах децентралізації» з підвищення кваліфікації секретарів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, об’єднаних територіальних громад, старост, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області

У семінарі, який проведено на виконання п.6 плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної ради від 01 березня 2018 року № 115/2018-ОР «Про організацію навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області у 2018 році», взяли участь 22 особи місцевого самоврядування з різних районів Одеської області.

27 вересня 2018 року проведено одноденний тематичний семінар за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління Національної поліції в Одеській області

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України триває цикл одноденних тематичних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади». 27 вересня в на базі інституту, в рамках одноденного семінару підвищили кваліфікацію 25 державних службовців Головного управління Національної поліції в Одеській області. Всього у поточному році проведено два одноденних семінари та підвищили кваліфікацію 50 осіб.

25 вересня 2018 року проведено одноденний тематичний семінар за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України продовжується цикл одноденних тематичних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади». 25 вересня в на базі інституту, в рамках одноденного семінару підвищили кваліфікацію 30 державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області.


У період з 18 по 20 вересня 2017 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено тематичний короткотерміновий семінар на тему: «Державна політика у сфері розвитку туризму на прикладі Одеської області» з підвищення кваліфікації 18 державних службовців категорій “Б” та “В” обласної та районних державних адміністрацій з питань туризму.


21 вересня 2018 року проведено одноденний тематичний семінар за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління Національної поліції в Одеській області

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України продовжується цикл одноденних тематичних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади».

В період з 18 по 20 вересня 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою: «Основні принципи реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування».

В період з 18 по 20 вересня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Основні принципи реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.

21 вересня 2018 року відбулися X Щорічні Рішельєвські академічні читання. Тема цьогорічного заходу: «Державна служба України: традиції та інновації»

Захід було організовано Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Національною академією державного управління при Президентові України, Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Одеською обласною державною адміністрацією, Одеською обласною радою, Одеською міською радою за участі та сприяння проекту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та програми «U-LEAD з Європою».

14 вересня 2018 року проведено одноденний тематичний семінар за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України продовжується цикл одноденних тематичних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади».

В період з 11 по 13 вересня 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Реалізація регіональної інноваційної політики».

В період з 11 по 13 вересня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Реалізація регіональної інноваційної політики» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.

У відділі підвищення кваліфікації кадрів відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Система бухгалтерського обліку. Нові національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку, розроблені на основі міжнародних стандартів (IPSAS). Новий план рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі» з підвищення кваліфікації 23 головних бухгалтерів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області.

У семінарі, який проведено на виконання п.5 плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної ради від 01 березня 2018 року № 115/2018-ОР «Про організацію навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області у 2018 році», взяли участь 23 головні бухгалтери районних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад Одеської області.

07 вересня 2018 року проведено одноденний тематичний семінар за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління Держпраці в Одеській області Державної служби України з питань праці

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України розпочато цикл одноденних тематичних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади». У поточному 2018 році заплановано проведення 22 семінарів, у тому числі виїзних, для підвищення кваліфікації 700 державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області.

В період з 04 по 06 вересня 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Формування позитивного іміджу органів державної влади: основні принципи етики посадовців».

В період з 04 по 06 вересня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Формування позитивного іміджу органів державної влади: основні принципи етики посадовців» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.


У відділі підвищення кваліфікації кадрів з 11 по 22 червня 2018 року проведено підвищення кваліфікації уперше прийнятих на державну службу (протягом першого року їх роботи) державних службовців обласної та районних державних адміністрацій Одеської області за професійною програмою. Відповідно до затвердженого 11 червня 2018 року розкладу занять семінар відкрила начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О., яка розповіла слухачам про місію Інституту, правила внутрішнього розпорядку під час навчання, права та обов’язки слухачів, про систему надання освітніх послуг, наголосила на дотриманні правил техніки безпеки.


У відділі підвищення кваліфікації кадрів проведено семінар «Староста в Україні: правовий статус та повноваження Актуальні питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» з підвищення кваліфікації старост, сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів, голів об’єднаних територіальних громад, старост, заступників голів, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області У семінарі, який проведено на виконання п.4 плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної ради від 01березня 2018 року № 115/2018-ОР «Про організацію навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області у 2018 році», взяв участь 21 слухач.

15 червня 2018 року

Проведено виїзний одноденний короткотерміновий тематичний семінар: «Управлінські взаємозв’язки у системі публічного управління на місцевому рівні в умовах реформування» з підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Кодимського району Одеської області. Програмою семінару передбачено та висвітлено наступні питання: «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», «Особливості бюджетної політики в умовах децентралізації»,«Земельно – правові підстави набуття прав на землю та їх реалізація»,«Ділова українська мова в публічному управлінні».

З 06 по 08 червня 2018 року

У період з 06 по 08 червня у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Актуальні питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Бюджетна децентралізація» з підвищення кваліфікації сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів, голів об’єднаних територіальних громад, старост, заступників голів, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області.

В період з 05 по 07 червня 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Європейська та євроатлантична інтеграція України»

В період з 05 по 07 червня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Європейська та євроатлантична інтеграція України» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрили роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В., які поінформували слухачів про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів, а також про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах та порядок проведення вступної кампанії.


Другий рік поспіль в ОРІДУ НАДУ при Президентові України у рамках навчальної практики проводиться навчальна робота з учнями десятих класів провідних навчальних закладів міста Одеси, а саме Одеського економічного ліцею та Одеського юридичного ліцею. Ця робота проводиться на Факультеті менеджменту та бізнес-технологій інституту. У 2018 році для учнів передбачено проведення п’ятнадцяти занять орієнтованих на вивчення основ менеджменту та поглиблення знань з іноземної мови.


30 травня по 01 червня 2018 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів з 30 травня по 01 червня 2018 року проведено тематичний короткотерміновий семінар «Впровадження електронних адміністративних послуг із підтримкою мобільних форматів як пріоритет стратегічного розвитку регіону» з підвищення кваліфікації державних службовців категорій «Б» та «В» підрозділів райдержадміністрацій з питань надання адміністративних послуг Одеської області.

В період з 22 по 24 травня 2018 року проведено черговий тематичний короткостроковий семінар за темою «Актуальні проблеми державного управління та місцевого самоврядування»

В період з 22 по 24 травня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Актуальні проблеми державного управління та місцевого самоврядування» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрили роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В., які поінформували слухачів про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів, а також про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах та порядок проведення вступної кампанії.

В період з 15 по 17 травня 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Технології електронного урядування»

В період з 15 по 17 травня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Технології електронного урядування» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрили роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за договорами Шматоваленко Л.С., які поінформували слухачів про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів, а також про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах та порядок проведення вступної кампанії.


03 травня 2018 року проведено виїзний одноденний тематичний семінар: «Управлінські взаємозв’язки у системі публічного управління на місцевому рівні в умовах реформування» з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Саратського району. У семінарі взяли участь голова Саратської районної державної адміністрації Лобан А.А., голова Саратської районної ради Переправка Ю.П. Програмою семінару передбачено та висвітлено наступні питання: . «Актуальні питання земельного законодавства», «Секторальна децентралізація в Україні на сучасному етапі», «Особливості бюджетної децентралізації у плановому 2018 році», «Ділова українська мова в публічному управлінні».

В період з 24 по 26 квітня 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Актуальні проблеми державного управління та місцевого самоврядування»

В період з 24 по 26 квітня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Актуальні проблеми державного управління та місцевого самоврядування» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрили роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В., які поінформували слухачів про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів, а також про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах та порядок проведення вступної кампанії.

З 12 березня по 23 квітня

Відділом підвищення кваліфікації кадрів з 12 березня по 23 квітня проведено підвищення кваліфікації 15 посадових осіб Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради за професійною програмою. Заняття проводились на базі Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради


В період з 17 по 19 квітня 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Психологічні основи ефективного управління в органах публічної влади»

В період з 17 по 19 квітня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Психологічні основи ефективного управління в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрили роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В., які поінформували слухачів про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів та Інституту в цілому, а також про умови вступу в поточному році на факультети «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджменту та бізнес-технологій».


У період з 17 по 19 квітня у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Забезпечення та реалізація прав і свобод осіб з інвалідністю в Одеській області» з підвищення кваліфікації 18 державних службовців категорій «Б» та «В» структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій з питань соціального захисту населення.


18 квітня 2018 року

Проведено виїзний одноденний тематичний семінар: «Управлінські взаємозв’язки у системі публічного управління на місцевому рівні в умовах реформування» з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Ананьївського району. У семінарі взяли активну участь в.о. голови Ананьївської районної державної адміністрації Карпова Г.Д., голова Ананьївської районної ради Мокряк В.А., Ананьївський міський голова Маковецький П.І. Програмою семінару передбачено та висвітлено наступні питання: «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», «Особливості бюджетної політики в умовах децентралізації» , «Вимоги щодо оформлення документів, що надсилаються до облдержадміністрації для отримання висновку про їх відповідність Конституції та законам України», «Ділова українська мова в публічному управлінні».

Представництвом Європейського Союзу в Україні за підтримки Інформаційного Центру ЄС у місті Одесі 11 квітня 2018 року об 11:00 в Одеському національному економічному університеті проведено захід «Дні кар’єри ЄС».

«День кар’єри ЄС» мав на меті поширити інформацію про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському просторі. Завдяки «Дню кар’єри ЄС» молодь отримала можливість поспілкуватися з потенційними працедавцями, записатися на стажування або пройти співбесіду у компаніях-учасниках. У заході взяли участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських /міжнародних компаній та проектів. Захід урочисто відкрили ректор ОНЕУ Михайло Звєряков, координатор Інформаційного Центру Представництва ЄС Ірина Шостак.В період з 03 по 05 квітня 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Конкурентоспроможний лідер в управлінні реформами на сучасному етапі»

В період з 03 по 05 квітня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Конкурентоспроможний лідер в управлінні реформами на сучасному етапі» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрили роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В., які поінформували слухачів про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів та Інституту в цілому.


З 03 по 05 квітня

У період з 03 по 05 квітня у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Публічні закупівлі в Україні» з підвищення кваліфікації 23 державних службовців обласної та районних державних адміністрацій Одеської області,що відповідають за організацію та проведення публічних закупівель.


«У відділі підвищення кваліфікації кадрів з 28 по 30 березня проведено тематичний короткотерміновий семінар «Ділова українська мова в державному управлінні» з підвищення кваліфікації 16 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради.

Сьогодні, висока культура ділового писемного й усного мовлення, хороше знання і відчуття державної мови, уміння правильно користуватися усіма засобами української ділової мови - найкраща рекомендація для кожної особи в її громадській діяльності й повсякденному житті.

29 березня 2018 року

Проведено виїзний одноденний тематичний семінар: «Управлінські взаємозв’язки у системі публічного управління на місцевому рівні в умовах реформування» з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Тарутинського району.
Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування 23 березня проведено два одноденних семінари на базі Херсонського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

23 березня 2018 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено два одноденних тематичних короткострокових семінари «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» та «Децентралізація фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи публічної влади» з підвищення кваліфікації керівного складу органів публічної влади Херсонської області.

В період з 20 по 22 березня 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Державно-приватне партнерство як фактор стратегічного розвитку території»

В період з 20 по 22 березня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Державно-приватне партнерство як фактор стратегічного розвитку території» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрили роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В., які поінформували слухачів про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів та Інституту в цілому.

16 березня 2018 року

Провідний фахівець відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Валентина Диновська взяла участь у неформальній зустрічі асоціації випускників школи EU Study Days in Ukraine з офіційним представником Європейського Союзу в Україні послом Хюґом Мінґареллі. На зустрічі було обговорено актуальні питання сьогодення: асоціації України з Європейським Союзом та майбутнього нашої держави. Також у рамках зустрічі були окреслені перспективи співпраці Інституту з Представництвом ЄС в Україні.

12 березня 2018 року

З 12 березня 2018 року розпочалося підвищення кваліфікації кадрів посадових осіб Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради за професійною програмою. У перший день семінар відкрила начальник відділу Липовська Світлана Олексіївна, яка розповіла слухачам про основну місію Інституту, важливість підвищення кваліфікації, права та обов’язки слухачів, про систему надання освітніх послуг, наголосила на основних напрямках роботи під час програми.

З 28 лютого по 02 березня у відділі підвищення кваліфікації кадрів відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Запобігання та протидія корупції в органах публічної влади. Основні аспекти електронного декларування» з підвищення кваліфікації 25 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради.

У рамках семінару слухачі опановували питання державної політики у сфері протидії корупції в Україні, розглядали основні засади державної антикорупційної політики та електронного декларування в сучасних умовах оновлення влади та антикорупційного реформування країни в органах публічної влади України.

У відділі підвищення кваліфікації кадрів з 19 по 21 лютого проведено семінар «Правові та практичні аспекти організації та ведення кадрової роботи в органах місцевого самоврядування» з підвищення кваліфікації 15 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради

З 12 по 19 лютого 2018 року слухач факультету публічного управління та адміністрування Максим Імерідзе взяв участь у міжнародній зимовій школі мультикультуралізму «Діалог цивілізацій: нові виклики» в м. Баку (Азербайджан). До участі у школі на конкурсних засадах було відібрано 30 кандидатів з 17 країн світу. Окрім столиці Азербайджану, учасники відвідали міста Габала, Шамахи та історичне село Іванівка, познайомилися з політикою мультикультуралізму, історією країни, дізналися про її етнічне, культурне та релігійне розмаїття. Також вони мали змогу підготувати тематичний захід та представити культуру і традиції своєї батьківщини.

В період з 05 по 16 лютого 2018 року вперше в Україні в рамках пілотного проекту проведено виїзний семінар за професійною програмою з підвищення кваліфікації державних службовців Вінницької області за участю викладачів Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України та Вінницького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

На замовлення голови Вінницької обласної державної адміністрації Коровія В.В. в період з 05 по 16 лютого 2018 року відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України спільно з Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області вперше в Україні проводився виїзний семінар за професійною програмою з підвищення кваліфікації державних службовців 1-5 груп оплати праці Вінницької області.

У період з 14 по 16 лютого 2018 року у відділі ПКК відбулось навчання 13 членів тендерних комітетів за програмою тематичного короткотермінового семінару «Публічні закупівлі в Україні». Традиційно під час відеоконференції у ході семінару слухачі мали змогу у тестовому режимі проводити всі процедури безпосередньо на електронному майданчику smarttender.biz.

Слухачами семінару було відзначено високий професійний рівень залучених до освітнього процесу викладачів, актуальність тем та вміння зацікавити кожного із слухачів, використовуючи інтерактивні форми навчання.

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України розпочалося навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської міської ради.

У період з 12 по 14 лютого відбувся тренінг «Ділова українська мова в державному управлінні» для 16 слухачів. Сучасна українська мова є багатовіковим надбанням українського народу, вона створена зусиллями багатьох поколінь. Мова – найважливіший засіб спілкування між людьми.

6-7 лютого 2018 року

6-7 лютого 2018 року в конференц-залі «ОК Одеса» проведено семінар «Підсумки децентралізації на Одещині 2016-2017 рр.», який організував Одеський центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Одеської обласної державної адміністрації . На семінарі були присутні голови та представники об’єднаних територіальних громад Одеської області, голови та заступники голів районних рад, сільські, селищні, міські голови.

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Коровій Валерій Вікторович та заступник голови Вінницької обласної ради Кременюк Михайло Володимирович взяли участь у виїзному семінарі «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади», який організовано відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України на базі Вінницького обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

05 лютого 2018 року на базі Вінницького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено тематичний короткостроковий семінар «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації керівного складу органів публічної влади Вінницької області

Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування 23 січня проведено семінар на тему «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» на базі Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

23 січня 2018 року на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено тематичний короткостроковий семінар «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації керівного складу органів публічної влади Миколаївської області.

Архів новин