Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Новини

Управління фінансами» – актуальна тема, яку висвітлювали викладачі 09-10 вересня та 14-15 вересня 2021 року в рамках загальних короткострокових програм з підвищення кваліфікації державних службовців Одеської області категорій «Б» та «В» і посадових осіб місцевого самоврядування.
В період з 26 по 28 серпня, на виконання плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області на ІІ півріччя 2021 року, затвердженого договором № 132/07-n «Про надання освітніх послуг» від 30 липня 2021 року проведено спеціальну короткострокову програму «Управління земельними ресурсами: організаційно-правові аспекти», в якій взяли участь 20 спеціалістів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, об’єднаних територіальних громад із земельних питань, старост, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області.


11 серпня 2021 року проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування» для посадових осіб місцевого самоврядування Білгород-Дністровського району Одеської області.


10 серпня 2021 року проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму «Сервіси Google для публічних службовців. Цифрові комунікації. «Держава в смартфоні» для посадових осіб місцевого самоврядування Роздільнянського району Одеської області.


З 10 по 12 серпня 2021 року відділом підвищення кваліфікації кадрів була проведена спеціальна короткострокова програма «Публічні закупівлі в Україні». В якій взяли участь 17 спеціалістів, відповідальних за організацію та проведення публічних закупівель з Одеси та Одеської області.


З 15 по 17 червня 2021 року відділом підвищення кваліфікації кадрів була проведена спеціальна короткострокова програма: «Публічні закупівлі в Україні» з навчання 9 членів тендерних комітетів Кіровоградської, Донецької, Одеської областей.


В період з 08 по 09 червня в рамках спеціальної короткострокової програми «Організація діяльності державних службовців» підвищили кваліфікацію 58 державних службовці Одеської області (категорії «Б» та «В»).02 та 04 червня 2021 року 58 державних службовців Головного управління статистики підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою: «Ефективне управління персоналом в органах публічної влади: суть, методи, функції».В період з 01 по 03 червня 2021 року посадові особи виконавчих органів Одеської міської ради підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою: «Ділова українська мова в публічному управлінні».В період з 02 по 03 червня 2021 року 45 державних службовців Одеської області (категорії «Б» та «В») підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою «Діджиталізація (цифровізація). Держава в смартфоні».В період з 31 травня по 01 червня 2021 року підвищили кваліфікацію 32 державні службовці Одеської області за темою «Психологічні особливості ділового спілкування. Профілактика професійного вигорання публічних службовців» (категорії «Б» та «В»).В період з 26-28 травня 2021 року посадові особи виконавчих органів Одеської міської ради підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою: «Ділова українська мова в публічному управлінні».

«Діджиталізація (цифровізація). Держава в смартфоні» – одна з найактуальніших тем підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади, за якою в період з 20 по 21 травня навчалися державні службовці Одеської області (категорії «Б» та «В»).

В період з 18 по 19 травня в рамках спеціальної короткострокової програми «Організація діяльності державних службовців» підвищили кваліфікацію 53 державних службовці Одеської області.«Запобігання корупції в органах публічної влади» – актуальна тема, яку висвітлювали викладачі 13-14 травня 2021 року в рамках спеціальної короткострокової програми з підвищення кваліфікації державних службовців Одеської області категорій «Б» та «В».

27 по 28 квітня проведено спеціальну короткострокову програму «Комунікація та взаємодія на публічній службі» з підвищення кваліфікації державних службовців Одеської області.
Продовжується багаторічна плідна робота з підвищення кваліфікації державних службовців органів Одеської обласної прокуратури. В період з 15 по 16 квітня проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова та культура ділового спілкування в діяльності органів прокуратури».
08-09.04.2021 року підвищили кваліфікацію державні службовці Одеської області за спеціальною короткостроковою програмою «Інститут керівника державної служби в державному органі»


В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з лютого 2021 року розпочалося підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради.

з 01 по 02 квітня 2021 року підвищили кваліфікацію державні службовці Одеської області за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади»

30.03-01.04.2021 року підвищили кваліфікацію державні службовці Одеської області за темою «Психологічні особливості ділового спілкування. Профілактика професійного вигорання публічних службовців»

з 24 по 25 лютого 2021року підвищили кваліфікацію державні службовці Одеської області за темою «Актуальні питання державного управління»

Публічний договір-оферта про надання послуг з підвищення кваліфікації кадрів

З 18 по 20 листопада 2020 року відділом підвищення кваліфікації кадрів була проведена остання в цьому році спеціальна короткострокова програма: «Публічні закупівлі в Україні» з навчання 9 членів тендерних комітетів Запорізької, Миколаївської, Одеської областей.У відділі підвищення кваліфікації кадрів з 21 вересня по 02 жовтня 2020 року проведено підвищення кваліфікації 20 державних службовців обласної та районних державних адміністрацій Одеської області за загальною професійною програмою.Відповідно до укладених індивідуальних договорів між державними службовцями Одеської, Миколаївської та Херсонських областей у поточному році проведено три курси підвищення кваліфікації за спеціальною короткостроковою програмою «Діджиталізація (цифровізація). Держава в смартфоні» у формі вебінарів з використанням програми Googl Meet.


У відділі підвищення кваліфікації кадрів проведено спеціальну короткострокову програму «Розвиток старостинських округів – основа успішної громади. Ефективне управління комунальною власністю» з підвищення кваліфікації старост, сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів, посадових осіб об’єднаних територіальних громад, заступників голів, керуючих справами, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області


У першому півріччі 2020 року проведено 10 спеціальних короткострокових програм з підвищення кваліфікації 133 державних службовців Головного управління статистики в Одеській області.

У період з 13 по 20 травня відбулося підвищення кваліфікації у дистанційній формі 18 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради за спеціальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова та культура ділового спілкування в органах публічної влади».3 липня 2020 року проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму «Ефективна управлінська діяльність та сучасні управлінські технології в органах публічної влади. «Держава в смартфоні» для 20 державних службовців Роздільнянської районної державної адміністрації та 32 посадових осіб місцевого самоврядування Роздільнянського району Одеської області.Завершився черговий курс з підвищення кваліфікації. Цього разу в період з 25 по 27 травня підвищували рівень професійної компетентності держслужбовці Територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області. Тема навчального курсу «Психологічні основи ефективного управління в органах публічної влади».У період з 04 по 05 червня проведено спеціальну короткострокову програму: «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності» з підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління статистики в Одеській області у дистанційній формі.У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України у період з 22 по 29 квітня відбулася спеціальна короткострокова програма «Розвиток стресостійкості. Експрес-метод управління стресом» для 20 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради у дистанційній формі навчання.


У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України у період з 22 по 29 квітня відбулася спеціальна короткострокова програма «Розвиток стресостійкості. Експрес-метод управління стресом» для 20 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради у дистанційній формі навчання.


27 квітня 2020 року в рамках спеціальної професійної програми з підвищення кваліфікації посадових осіб Департаменту надання адміністративних послуг за дистанційною формою навчання була проведена тематична зустріч з українським політиком, народним депутатом України 3-го, 6-го і 7-го скликання, головою Одеської облдержадміністрації з семирічним досвідом та багатьма досягненнями, Сергієм Рафаїловичем Гриневецьким.


В інституті проведено підвищення кваліфікації державних службовців за спеціальною короткостроковою програмою «Актуальні питання державного управління».
В ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведена спеціальна короткострокова програма «Стратегічне управління та проектний менеджмент. Інноваційний менеджмент в органах публічної влади» для 19 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради.
У відділі підвищення кваліфікації кадрів 05 березня 2020 року проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Державна мова» з підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління статистики в Одеській області й інших підприємств, установ та організацій.
27 лютого 2020 року проведено підвищення кваліфікації державних службовців за спеціальною програмою «Формування позитивного іміджу органів державної влади: основні принципи етики посадовців».
У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України продовжується підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради. У період з 25 по 27 лютого відбулося навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Методи управління персоналом в органах публічної влади.


У відділі підвищення кваліфікації кадрів з 26 лютого 2020 року починається проведення циклу спеціальних короткострокових програм з підвищення кваліфікації 134 державних службовців Головного управління статистики в Одеській області.

З 18 по 20 лютого 2020 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України продовжується підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради. У період з 18 по 20 лютого відбулося навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Актуальні питання діяльності органів публічної влади в умовах оновленого антикорупційного законодавства» для 17 осіб.З 11 по 13 лютого 2020 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України розпочалося підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради. У період з 11 по 13 лютого відбулася спеціальна короткострокова програма «Ділова українська мова та культура ділового спілкування в органах публічної влади» для 18 осіб.12 лютого 2020 року

У співпраці з Одеською обласною державною адміністрацією на виконання доручення голови Максима Васильовича Куцого 12 лютого 2020 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України була проведене навчання голів районних державних адміністрацій Одеської області на тему: «Механізми забезпечення ефективності діяльності органів публічної влади».З 05 по 07 лютого 2020 року

Відділом підвищення кваліфікації кадрів була проведена спеціальна короткострокова програма: «Публічні закупівлі в Україні» з навчання 25 членів тендерних комітетів органів місцевого самоврядування Саранського району Одеської області.
30 та 31 січня 2020 року

На базі Української школи урядування відбувся семінар «Організація підвищення кваліфікації у закладах післядипломної освіти у 2020 році: виклики та нові можливості». Семінар організовано і проведено у співпраці Національного агентства України з питань державної служби з тренінговим центром Української школи урядування за участі та сприяння Департаменту демократичного врядування Генерального директорату – ІІ з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи та Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».


У 2019 році започатковано новий напрямок роботи з підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади Одеської області з питань управління фінансами

На замовлення Нацдержслужби України у поточному році вперше проведено цикл семінарів з підвищення кваліфікації посадовців органів публічної влади Одещини з питань управління фінансами. Всього за цим напрямком підвищили кваліфікацію 120 державних службовців, а це представники Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області та державні службовців Одеської обласної та районних державних адміністрацій. Під час занять було розглянуто низку актуальних питань, а27 листопада 2019 року

Проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення кваліфікації 25 державних службовців Березівської районної державної адміністрації та 35 посадових осіб місцевого самоврядування Березівського району Одеської області.


Відділом підвищення кваліфікації кадрів проведено з 05 листопада по 26 листопада спеціальна короткострокова програма: «Ділова українська мова» з підвищення кваліфікації 17 працівників казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба

Впродовж 38 годин за період навчального процесу слухачі мали змогу набути практичних навичок та ознайомитись із наступними питаннями: Мовні норми у фаховій діяльності посадових осіб. Культура мови і стилістика. Характеристика офіційно-ділового стилю; Велика літера в документах. Правопис та відмінювання прізвищ, імен по батькові в документах. Граматичні категорії іменників у документах.


Відділом підвищення кваліфікації кадрів 21 та 22 листопада проведено спеціальні короткострокові програми: «Актуальні питання публічного управління» і «Професіоналізм державного службовця, як умова ефективної діяльності державного органу» з підвищення кваліфікації 45 державних службовців Регіонального відділення Фонду Державного майна України по Одеській та Миколаївській областях

Під час навчального процесу слухачі мали змогу набути практичних навичок та ознайомитись із наступними питаннями: «Українське ділове мовлення: особливості сучасної лексичної культури, використання нового правопису в органах державної влади» - Шматоваленко Людмила Сергіївна - завідувач сектору організації семінарів за договорами відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України;


З 13 по 15 листопада 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів була проведена спеціальна короткострокова програма за темою: «Публічні закупівлі в Україні» з навчання 18 члена тендерних комітетів. До проведення занять були залучені найкращі фахівці у сфері публічних закупівель: Васильєв Олександр Андрійович, Давтян Степан Гургенович, Колесник Вікторія Володимирівна, Копач Людмила Валеріївна, Краснова Ірина Львівна, Насипаний Віталій Іванович, Піроженко Наталія Вікторівна. Під час навчання слухачі активно обговорювали важливі питання змін у законодавстві щодо відповідальності, процедури проведення допорогових закупівель, оскарження процедур закупівель та ін.Проведено останній у 2019 році семінар з підвищення кваліфікації посадовців Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Завершено цикл семінарів з підвищення кваліфікації державних службовців 1-5 груп оплати праці, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад з Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. У 2019 році відповідно до плану-графіка всього було проведено 11 семінарів, з яких один семінар за професійною програмою, три одноденних семінари на базі Вінницького, Миколаївського та Херсонського обласних центрів підвищення кваліфікації кадрів та сім дводенних семінарів на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України. На жаль, у поточному році об’єми роботи з підвищення кваліфікації службовців у порівнянні з минулими роками були значно скорочені у відповідності з обмеженим фінансуванням за цільовим призначенням.У відділі підвищення кваліфікації кадрів 07 листопада проведено спеціальну короткострокову програму «Правові засади запобігання та протидії корупції. Поняття і соціально-політична сутність корупції» з підвищення кваліфікації 22 посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області

У ході круглого столу викладачами-практиками Тимосевичем Валентином Станіславовичем та Буряченком Анатолієм Микола були розглянуті «Проблемні питання, що виникають під час процедури відведення земельних ділянок». Жвавий інтерес та інтенсивне обговорення визвала тематична зустріч «Форми корупції правопорушень у сфері закупівель та відповідальність за їх вчинення.

«В ОРІДУ НАДУ при Президентові України у 2019 році започатковано і успішно реалізується нова форма надання навчальних послуг з підвищення кваліфікації державних службовців за договорами в органах публічної влади Миколаївської області

Враховуючи вимоги сьогодення Інститут оперативно реагує на потреби органів публічної влади щодо підвищення кваліфікації державних службовців різних областей. У поточному році започатковано роботу з підвищення кваліфікації державних службовців Миколаївщини та відповідно до замовлення і укладених договорів проведено 5 одноденних семінарів для 135-ти представників Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

В ОРІДУ НАДУ при Президентові України завершився цикл семінарів з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції.

Відповідно до державних контрактів, починаючи з 2012 року, тобто вісім років поспіль, в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України на виконання державних контрактів, що фінансуються з Державного бюджету виконується замовлення Національного агентства України з питань державної служби у частині підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади Одещини з питань запобігання корупції.

Проведено семінар «Реалізація регіональної інноваційної політики» з підвищення кваліфікації посадовців органів публічної влади.

В період з 23 по 24 жовтня 2019 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено короткостроковий семінар за темою «Реалізація регіональної інноваційної політики» з підвищення кваліфікації посадовців Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

З 23 по 24 жовтня 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України в період з 23 по 24 жовтня 2019 року проведено спеціальна короткострокова програма: «Організація та здійснення заходів забезпечення стану охорони державної таємниці» з підвищення кваліфікації 29 уповноважених режимно-секретних органів районних державних адміністрацій Одеської області та структурних підрозділів Одеської обласної державної адміністрації.

17 жовтня 2019 року

Відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України на базі Одеської державної адміністрації проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму: «Професіоналізм державного службовця як умова ефективної діяльності державного органу» з підвищення кваліфікації 26 державних службовців апарату та структурних підрозділів Одеської державної адміністрації.

16 жовтня 2019 року

Відділом підвищення кваліфікації кадрів проведено виїзні семінари «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення кваліфікації 16 жовтня 30 посадових осіб місцевого самоврядування Тарутинського району та 18 жовтня 25 державних службовців Савранської районної державної адміністрації та 28 посадових осіб місцевого самоврядування Савранського району Одеської області.

16 жовтня 2019 року

Проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму: «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення 30 посадових осіб місцевого самоврядування Тарутинського району Одеської області. Під час семінару були висвітлені наступні питання: «Перспективи бюджетної децентралізації бюджетного періоду 2020-2022 років», «Підходи до формування адміністративно-територіального устрою в Україні та області. Перспективний план формування територій громад Одеської області», «Новації в законодавстві про публічні закупівлі», «Проблемні питання , що виникають під час процедури відведення земельних ділянок», «Зміни в чинному правописі. Творення фемінітивів як один із чинників формування гендерної політики».

З 09 по 10 жовтня 2019 року

У період з 09 по 10 жовтня 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено спеціальна короткострокова програма: «Мобілізаційна підготовка як одна з стратегічних цілей розвитку регіону» з підвищення кваліфікації 30 державних службовців обласної та районних державних адміністрацій Одеської області відповідальних за мобілізаційну роботу. У навчальному процесі взяли участь: начальник відділу оборонної роботи Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної державної адміністрації – Кириленко Ю.М.; завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату Одеської обласної державної адміністрації - Осадчій С. І.; науковий співробітник науково-організаційного відділу Військової академії (м. Одеса), магістр державного, військового управління, аспірант вечірньої форми навчання кафедри публічного управління та регіоналистики ОРІДУ НАДУ – Робочий В.В.

«Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин»

У відділі підвищення кваліфікації кадрів проведена спеціальна короткострокова програма «Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин» з підвищення кваліфікації 22 спеціалістів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, об’єднаних територіальних громад із земельних питань, старост, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області

На базі Одеської облдержадміністрації проведено семінари з підвищення кваліфікації керівників структурних підрозділів апарату, департаментів та управлінь.

У поточному році інститутом започатковано новий напрямок роботи щодо підвищення рівня професійної компетентності керівного складу органів публічної влади за однією із найважливіших тем, що стосується запобігання проявам корупції в органах публічної влади. Відповідно до плану роботи 26 вересня та 2 жовтня проведено семінари, в яких взяли участь 40 державних службовців 1-5 груп оплати праці.

В ОРІДУ НАДУ при Президентові України продовжується цикл одноденних семінарів з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади»

Відповідно до плану-графіка 24 вересня поточного року проведено одноденний семінар для державних службовців Головного управління державної міграційної служби в Одеській області та Південного офісу Державної аудиторської служби України. Всього у семінарі взяли участь 40 осіб.

З 25 по 27 вересня 2019 року

У період з 25 по 27 вересня 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено спеціальна короткострокова програма: «Нормативне врегулювання питань, що стосуються організації та провадження діяльності з питань захисту прав дітей» з підвищення кваліфікації 17 державних службовців служб у справах дітей обласної та районних державних адміністрацій Одеської області.


Забезпечення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади. Правові засади запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

«Забезпечення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади. Правові засади запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» для секретарів сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад, старост, голів сільських рад та посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області була насичена практичними заняттями та актуальними лекціями, які провели викладачі практики.


В період з 09 по 20 вересня 2019 року в інституті проведено семінар за професійною (сертифікатною) програмою з підвищення кваліфікації керівного складу органів публічної влади Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей

Під час семінару проведено заняття за актуальною тематикою, а саме:
- Забезпечення ефективності управлінської діяльності в органах публічної влади: взаємозв’язок ідеології, технології і стилю;
- Закони лідерства;
- Бюджетна децентралізація як один із напрямків реформування влади в Україні;
- Управління людськими ресурсами в органах місцевої влади: проблеми, зміст і завдання;
- Боротьба з корупцією в органах публічної влади;
- Оптимізація функцій і повноважень органів публічної влади в контексті реформування державного управління в умовах сьогодення;
- Етична інфраструктура публічної служби;
- Методика і технологія оцінювання ефективності управлінської діяльності;
- Громадянські компетентності у професійній освіті державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування;
- Норми сучасної української мови в управлінській діяльності: професійний аспект;
- Оптимізація комунікативної діяльності в управлінській сфері: практичні аспекти НЛП та профайлінгу тощо.
В роботі семінару взяли участь кращі викладачі інституту.


У вересні 2019 року

У Відділі підвищення кваліфікації кадрів завершено проведення циклу спеціальних короткострокових програм з підвищення кваліфікації 53 державних службовців Головного управління статистики в Одеській області. 19 вересня проведено спеціальну короткострокову програму за темою: «Професіоналізм державних службовців: теоретичний аналіз та засади формування» для 11 державних службовців, які займають посади державної служби категорії «Б» та «В» вищезазначеного управління.


18 вересня 2019 року

Удосконалення навичок з інформаційних технологій та знайомство державних службовців обласної і районних державних адміністрації Одеської області із новими напрямки діяльності, зокрема такими як держава у смартфоні відбулося на практичних заняттях 18 вересня 2019 року. Відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено спеціальну короткострокову програму «Інформаційні технології», участь у якій взяли 18 посадовців.


З 11 по 12 вересня 2019 року

У період з 11 по 12 вересня 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено спеціальна короткострокова програма: «Інформування громадськості про державну політику у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України» з підвищення кваліфікації 15 державних службовців державних службовців структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій Одеської області з питань комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності.
У відділі підвищення кваліфікації кадрів проведено спеціальну короткострокову програму «Організаційно-правове забезпечення діяльності територіальних громад. Правові засади запобігання та врегулювання конфлікту інтересів»

З 10 по 12 вересня 2019 року підвищили кваліфікацію 28 секретарів сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад, старост, голів сільських рад та посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області.
В ОРІДУ НАДУ при Президентові України продовжується цикл одноденних семінарів з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади»

Відповідно до затвердженого плану-графіка 11 вересня поточного року проведено одноденний семінар для державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області та Головного управління Національної поліції в Одеській області. Всього у семінарі взяли участь 40 осіб.
06 вересня 2019 року ОРІДУ НАДУ при Президентові України розпочато цикл одноденних семінарів з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади»

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України щороку проводиться значна робота з підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади з питань запобігання корупції. Відповідно до затвердженого плану-графіка перший семінар у поточному році проведено 6 вересня для державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області, в рамках якого взяли участь 20 осіб.
У відділі підвищення кваліфікації кадрів 04 вересня проведено першу в другому півріччі спеціальну короткострокову програму «Формування позитивного іміджу органів публічної влади» з підвищення кваліфікації 30 державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області

Відповідно до затвердженого розкладу занять програму відкрила начальник відділу ПКК Липовська С.О., яка розповіла слухачам про головні завдання ОРІДУ НАДУ при Президентові України (далі Інститут), про систему надання освітніх послуг.
25 червня 2019 року

Проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення кваліфікації 25 державних службовців Великомихайлівськоїї районної державної адміністрації та 30 посадових осіб місцевого самоврядування Великомихайлівського району Одеської області. Програмою передбачено та висвітлено наступні питання: «Поточний стан та перспективи розвитку процесів децентралізації влади в Україні. Міжмуніципальне співробітництво громад»;Гендерна нерівність в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення. Принципи роботи цифрових та соціальних медіа. Поняття про фейк, постправду, диджиталізацію»; «Розвиток державної мовної політики. Ділова українська мова в органах публічної влади» У ході семінару активно обговорювалися питання об’єднання громад та передачі повноважень громадам, актуальні та нагальні для Великомихайлівського району проблеми, учасники порушували питання щодо атестації державних службовців вільного володіння державною мовою тощо. Слухачі високо оцінили належний рівень організації семінару та роботу викладацького складу. Висловили вдячність керівництву Одеського регіонального інституту державного управління та Одеському центру розвитку місцевого самоврядування за надану можливість отримати теоретичні та практичні знання під час семінару.


19 по 21 червня 2019 року

Спеціальна короткострокова програма «Забезпечення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади. Законодавство України про запобігання проявам корупції в аспекті здійснення публічних закупівель» з підвищення кваліфікації заступників голів, керуючих справами, посадових осіб районних, міських, сільських рад, голів та заступників голів об’єднаних територіальних громад, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області, яка була проведена у період з 19 по 21 червня 2019 року була насичена не тільки аудиторними заняттями.


На виконання замовлення державних службовців Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства 19 червня 2019 року проведено семінар «Актуальні питання державного управління і місцевого самоврядування»

Відповідно до укладених індивідуальних договорів між державними службовцями Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України 19 червня 2019 року проведено короткостроковий семінар «Актуальні питання державного управління і місцевого самоврядування».


У період з 12 по 14 червня 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України у період з 12 по 14 червня відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Психологічні основи ефективного управління» для 19 слухачів.
На виконання замовлення керівництва Прокуратури Одеської області проведено семінар з підвищення кваліфікації 76-ти державних службовців.

Відповідно до укладених індивідуальних договорів між державними службовцями органів прокуратури Одеської області та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України 06 червня 2019 року на базі прокуратури Одеської області проведено короткостроковий семінар «Актуальні питання проходження державної служби в органах прокуратури».06 червня 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів 06 червня 2019 року продовжується проведення циклу спеціальних короткострокових програм за темою: «організація діяльності державних службовців відповідно до чинного законодавства» з підвищення кваліфікації 10 державних службовців, які займають посади державної служби категорії «Б» та «В» Головного управління статистики в Одеській області.Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування проведено семінар «Формування позитивного іміджу органів державної влади: основні принципи етики посадовців»

В період з 04 по 05 червня 2019 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено короткостроковий семінар за темою «Формування позитивного іміджу органів державної влади: основні принципи етики посадовців» з підвищення кваліфікації посадовців Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.З 3 по 5 червня 2019 року

В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України спільно з Управлінням комунікації та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації відбувся навчально-методичний семінар з підвищення кваліфікації представників інститутів громадянського суспільства Одеської області на тему: «Розроблення конкурсних пропозицій для участі у конкурсах проектів».На виконання замовлення та згідно з договорами укладеним між Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України проведено три семінари з підвищення кваліфікації 77-ми державних службовців.

У поточному році започатковано новий формат надання послуг з підвищення кваліфікації державних службовців Миколаївської області за прямими договорами. На замовлення керівництва Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області 28 та 30 травня працівниками відділу підвищення кваліфікації кадрів інституту організовано та проведено три семінари з підвищення кваліфікації 77 державних службовців цієї структури, а саме:30 травня 2019 року

30 травня 2019 року проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму: «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення посадових осіб місцевого самоврядування Окнянського району Одеської області.
29 травня для 25 державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області проведено семінар за темою «Прийняття ефективних рішень на державній службі».

На виконання договору укладеного між Головним управління Держпродспоживслужби в Одеській області та ОРІДУ НАДУ при Президентові України 29 травня проведено семінар за темою «Прийняття ефективних рішень на державній службі». Відкрила семінар завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням відділу ПКК Привалова Н.В., яка поінформувала присутніх про діяльність Інституту та відділу підвищення кваліфікації кадрів. Особливу увагу Привалова Н.В. приділила новим умовам вступу до Інституту на різні факультети.


Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування проведено семінар «Актуальні питання державного управління і місцевого самоврядування»

В період з 21 по 22 травня 2019 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено короткостроковий семінар за темою «Актуальні питання державного управління і місцевого самоврядування». Відкрили семінар начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В., які поінформували присутніх про діяльність Інституту та відділу підвищення кваліфікації кадрів. Особливу увагу було приділено новим умовам вступу до Інституту, перевагам навчання на різних факультетах інституту.


З 22 по 24 травня 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України у період з 22 по 24 травня відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Конфлікти, стреси, маніпулювання в управлінській і політичній діяльності» для 17 слухачів. В рамках семінару проведено тренінги, тематичні зустрічі за темами: Комунікативні методи та заходи, Сучасна українська ментальність та її врахування в роботі посадової особи місцевого самоврядування, Мовна політика та патріотичне виховання через призму історії. Одеса: заснування та розвиток міста, Профілактика стресу. Стресостійкість керівників у професійної діяльності. Конструктивне вирішення конфліктів в колективі, Нейролінгвістичне програмування. Практика використання методів комунікативного впливу в процесах управління, Маніпуляція - як метод управління. Як протидіяти маніпуляції. Маніпулятивний вплив ЗМІ. Як протистояти маніпуляціям в часи цифрових технологій та пост-правди.20 травня 2019 року

Проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму: «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Кілійського району.
Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування проведено семінар «Європейська та євроатлантична інтеграція України»

22 травня 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів у рамках спеціальних короткострокових програм підвищення кваліфікації старост, сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів, голів об’єднаних територіальних громад, заступників голів, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області, посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради відбувся круглий стіл: «Оптимізація функцій і повноважень органів публічної влади в контексті реформування державного управління» який провели Гриневецький Сергій Рафаїлович - український політик, народний депутат України 3-го, 6-го і 7-го скликання та директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, доктор політичних наук, професор, Заслужений працівник освіти України - Іжа Микола Михайлович. На захід були запрошені студенти першого курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування Інституту. Виступ і теми, які представив Гриневецький С.Р. для обговорення, викликали неабиякий інтерес серед присутніх та спонукали до аналізу процесів, які відбуваються на сьогодні в державі. Слухачі отримали можливість спілкування з видатним політиком нашого часу. Відповіді на численні запитання отримали всі присутні.


Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування проведено семінар «Європейська та євроатлантична інтеграція України»

В період з 16 по 17 травня 2019 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено короткостроковий семінар за темою «Європейська та євроатлантична інтеграція України». Відкрила семінар начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів Липовська С.О., яка поінформувала присутніх про діяльність Інституту та відділу підвищення кваліфікації кадрів. Особливу увагу Липовська С.О. приділила новим умовам вступу до Інституту, перевагам навчання на факультеті «Публічне управління та адміністрування»


14 травня для 26 державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведено семінар за темою «Психологічні основи ефективного управління в органах публічної влади»

На виконання договору укладеного між Головним управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та ОРІДУ НАДУ при Президентові України 14 травня проведено семінар за темою «Психологічні основи ефективного управління в органах публічної влади». Відкриття семінару відбулося за участю в.о. начальника Головного управління Калнауса О.Р. та представників інституту.14 травня у Миколаєві проведено семінар за темою «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади».

На виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад органів публічної влади Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей на 2019 рік у Миколаєві на базі Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації проведено одноденний семінар за темою «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади».


26 квітня 2019 року

Проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення кваліфікації 25 державних службовців Арцизької районної державної адміністрації та 30 посадових осіб місцевого самоврядування Арцизького району Одеської області.
24 і 25 квітня у Херсоні та Вінниці проведено семінари за темою «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади»

На виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад органів публічної влади Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей на 2019 рік проведено одноденні семінари за темою «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» у Херсонській області 24 квітня та у Вінницькій області 25 квітня. Відкриття семінарів відбулося за участю керівників органів влади областей. Так, під час відкриття семінару у Херсоні виступив керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Клюцевський Володимир Іванович та директор Херсонського обласного центру підвищення кваліфікації Білорусов Сергій Георгійович. На початку семінару у Вінниці виступили керівник апарату Вінницької обласної державної адміністрації Бойко Валерій Олексійович та директор Вінницького обласного центру підвищення кваліфікації кадрів Пашиніна Тетяна Семенівна.З 08 по 19 квітня 2019 року

Загальна професійна програма підвищення кваліфікації державних службовців вперше призначених на посаду державної служби обласної та районних державних адміністрацій Одеської області була організована відділом ПКК з 08 по 19 квітня 2019 року.
З 10 по 12 лютого 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України у період з 10 по 12 лютого відбувся тренінг «Менеджмент та управлінське лідерство в органах місцевого самоврядування» для 17 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради. У рамках семінару проведено круглий стіл «Оптимізація функцій і повноважень органів публічної влади в контексті реформування державного управління (децентралізація)» основним доповідачем був Гриневецький Сергій Рафаїлович, український політик, народний депутат України 3-го, 6-го і 7-го скликання.З 02 по 04 квітня 2019 року

У період з 02 по 04 квітня 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено спеціальну короткострокову за темою: «Впровадження електронних адміністративних послуг як пріоритет стратегічного розвитку регіону» з підвищення кваліфікації 19 державних службовців підрозділів райдержадміністрацій з питань надання адміністративних послуг Одеської області.27 березня 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів 27 березня 2019 року продовжується проведення циклу спеціальних короткострокових програм за темою: «Професійна компетентність державних службовців як умова ефективної діяльності органів державної влади» з підвищення кваліфікації 10 державних службовців категорій «Б» та «В» Головного управління статистики в Одеській області.У період з 13 по 15 березня

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся тренінг «Ділова українська мова в державному управлінні» для 23 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради Відкрила роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О., яка розповіла слухачам про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів та інституту в цілому. Слухачів було поінформовано про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах.14 березня 2019 року

Проведено спеціальну короткострокову програму за темою: «Актуальні питання публічного управління» з підвищення кваліфікації 11 державних службовців категорій «Б» та «В» Головного управління статистики в Одеській . Короткострокову програму відкрила Липовська С.О. – начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ та Шматоваленко Л.С. - завідувач сектору відділу організації семінарів за договорами ОРІДУ НАДУ, які розповіли слухачам про основну місію Інституту, важливість підвищення кваліфікації, права та обов’язки слухачів, про систему надання освітніх послуг, наголосили на основних напрямках роботи під час програми.З 20 по 22 лютого 2019 року

У період з 20 по 22 лютого 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено тематичний короткотерміновий семінар на тему: «Основні аспекти роботи на ринку нерухомості» з підвищення кваліфікації фахівців з нерухомості.

З 11 по 13 лютого 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України розпочалося підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради. У період з 11 по 13 лютого відбувся тренінг «Ділова українська мова в державному управлінні» для 23 слухачів.


13 лютого 2019 року розпочато роботу семінару в рамках проекту «Барометр реформ: медіа грамотність для прес-служб місцевих органів влади, активістів громадських об’єднань та засобів масової інформації»

Проект реалізується за участю ГО Асоціація «Спільний простір» у партнерстві з Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Семінар, що триватиме 13-14 лютого на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України зібрав представників ЗМІ, прес-служб регіональної влади та громадських організацій.
Завершено цикл одноденних тематичних семінарів за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України завершено цикл одноденних тематичних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади». На замовлення органів публічної влади Одеської області у 2018 році проведено 22 семінари та підвищили кваліфікацію 700 посадовців.

04 грудня 2018 року Одеській міській раді проведено тематичну зустріч за участю працівників ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

П’ятий рік поспіль інститут державного управління бере участь у проведенні заходів в рамках відзначення в місті Одесі Дня місцевого самоврядування. 4 грудня поточного року проведено чергову тематичну зустріч «Успішна кар’єра публічного службовця: зарубіжний досвід для України» за участю представників Інституту, новопризначених і молодих посадовців та керівників структурних підрозділів Одеської міської ради, а також директорів комунальних підприємств, установ м. Одеси.В період з 20 по 22 листопада 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою: «Системні зміни в нормативно-правовій базі щодо формування та виконання місцевих бюджетів».

В період з 20 по 22 листопада 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було проведено короткостроковий тематичний семінар «Системні зміни в нормативно-правовій базі щодо формування та виконання місцевих бюджетів» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.
В період з 6 по 8 листопада 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою: «Питання соціального-економічного розвитку території в умовах сучасних реформ».

В період з 06 по 08 листопада 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Питання соціально-економічного розвитку території в умовах сучасних реформ» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.
Проведено семінар «Актуальні питання земельного законодавства»

В управлінні підвищення кваліфікації кадрів проведено семінар «Актуальні питання земельного законодавства» з підвищення кваліфікації спеціалістів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, об’єднаних територіальних громад із земельних питань, старост, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області
У семінарі, який проведено на виконання п.9 плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної ради від 01 березня 2018 року № 115/2018-ОР «Про організацію навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області у 2018 році», взяли участь 16 спеціалістів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, об’єднаних територіальних громад із земельних питань, старост, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області.


Архів новин