Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Новини


Завершено цикл одноденних тематичних семінарів за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України завершено цикл одноденних тематичних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади». На замовлення органів публічної влади Одеської області у 2018 році проведено 22 семінари та підвищили кваліфікацію 700 посадовців.

04 грудня 2018 року Одеській міській раді проведено тематичну зустріч за участю працівників ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

П’ятий рік поспіль інститут державного управління бере участь у проведенні заходів в рамках відзначення в місті Одесі Дня місцевого самоврядування. 4 грудня поточного року проведено чергову тематичну зустріч «Успішна кар’єра публічного службовця: зарубіжний досвід для України» за участю представників Інституту, новопризначених і молодих посадовців та керівників структурних підрозділів Одеської міської ради, а також директорів комунальних підприємств, установ м. Одеси.В період з 20 по 22 листопада 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою: «Системні зміни в нормативно-правовій базі щодо формування та виконання місцевих бюджетів».

В період з 20 по 22 листопада 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було проведено короткостроковий тематичний семінар «Системні зміни в нормативно-правовій базі щодо формування та виконання місцевих бюджетів» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.
В період з 6 по 8 листопада 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою: «Питання соціального-економічного розвитку території в умовах сучасних реформ».

В період з 06 по 08 листопада 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Питання соціально-економічного розвитку території в умовах сучасних реформ» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.
Проведено семінар «Актуальні питання земельного законодавства»

В управлінні підвищення кваліфікації кадрів проведено семінар «Актуальні питання земельного законодавства» з підвищення кваліфікації спеціалістів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, об’єднаних територіальних громад із земельних питань, старост, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області
У семінарі, який проведено на виконання п.9 плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної ради від 01 березня 2018 року № 115/2018-ОР «Про організацію навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області у 2018 році», взяли участь 16 спеціалістів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, об’єднаних територіальних громад із земельних питань, старост, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області.


Архів новин