Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Новини


З 10 по 12 лютого 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України у період з 10 по 12 лютого відбувся тренінг «Менеджмент та управлінське лідерство в органах місцевого самоврядування» для 17 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради. У рамках семінару проведено круглий стіл «Оптимізація функцій і повноважень органів публічної влади в контексті реформування державного управління (децентралізація)» основним доповідачем був Гриневецький Сергій Рафаїлович, український політик, народний депутат України 3-го, 6-го і 7-го скликання.З 02 по 04 квітня 2019 року

У період з 02 по 04 квітня 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено спеціальну короткострокову за темою: «Впровадження електронних адміністративних послуг як пріоритет стратегічного розвитку регіону» з підвищення кваліфікації 19 державних службовців підрозділів райдержадміністрацій з питань надання адміністративних послуг Одеської області.27 березня 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів 27 березня 2019 року продовжується проведення циклу спеціальних короткострокових програм за темою: «Професійна компетентність державних службовців як умова ефективної діяльності органів державної влади» з підвищення кваліфікації 10 державних службовців категорій «Б» та «В» Головного управління статистики в Одеській області.У період з 13 по 15 березня

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся тренінг «Ділова українська мова в державному управлінні» для 23 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради Відкрила роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О., яка розповіла слухачам про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів та інституту в цілому. Слухачів було поінформовано про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах.14 березня 2019 року

Проведено спеціальну короткострокову програму за темою: «Актуальні питання публічного управління» з підвищення кваліфікації 11 державних службовців категорій «Б» та «В» Головного управління статистики в Одеській . Короткострокову програму відкрила Липовська С.О. – начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ та Шматоваленко Л.С. - завідувач сектору відділу організації семінарів за договорами ОРІДУ НАДУ, які розповіли слухачам про основну місію Інституту, важливість підвищення кваліфікації, права та обов’язки слухачів, про систему надання освітніх послуг, наголосили на основних напрямках роботи під час програми.З 20 по 22 лютого 2019 року

У період з 20 по 22 лютого 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено тематичний короткотерміновий семінар на тему: «Основні аспекти роботи на ринку нерухомості» з підвищення кваліфікації фахівців з нерухомості.

З 11 по 13 лютого 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України розпочалося підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради. У період з 11 по 13 лютого відбувся тренінг «Ділова українська мова в державному управлінні» для 23 слухачів.


13 лютого 2019 року розпочато роботу семінару в рамках проекту «Барометр реформ: медіа грамотність для прес-служб місцевих органів влади, активістів громадських об’єднань та засобів масової інформації»

Проект реалізується за участю ГО Асоціація «Спільний простір» у партнерстві з Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Семінар, що триватиме 13-14 лютого на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України зібрав представників ЗМІ, прес-служб регіональної влади та громадських організацій.
Завершено цикл одноденних тематичних семінарів за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України завершено цикл одноденних тематичних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади». На замовлення органів публічної влади Одеської області у 2018 році проведено 22 семінари та підвищили кваліфікацію 700 посадовців.

04 грудня 2018 року Одеській міській раді проведено тематичну зустріч за участю працівників ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

П’ятий рік поспіль інститут державного управління бере участь у проведенні заходів в рамках відзначення в місті Одесі Дня місцевого самоврядування. 4 грудня поточного року проведено чергову тематичну зустріч «Успішна кар’єра публічного службовця: зарубіжний досвід для України» за участю представників Інституту, новопризначених і молодих посадовців та керівників структурних підрозділів Одеської міської ради, а також директорів комунальних підприємств, установ м. Одеси.В період з 20 по 22 листопада 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою: «Системні зміни в нормативно-правовій базі щодо формування та виконання місцевих бюджетів».

В період з 20 по 22 листопада 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було проведено короткостроковий тематичний семінар «Системні зміни в нормативно-правовій базі щодо формування та виконання місцевих бюджетів» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.
В період з 6 по 8 листопада 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою: «Питання соціального-економічного розвитку території в умовах сучасних реформ».

В період з 06 по 08 листопада 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Питання соціально-економічного розвитку території в умовах сучасних реформ» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.
Проведено семінар «Актуальні питання земельного законодавства»

В управлінні підвищення кваліфікації кадрів проведено семінар «Актуальні питання земельного законодавства» з підвищення кваліфікації спеціалістів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, об’єднаних територіальних громад із земельних питань, старост, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області
У семінарі, який проведено на виконання п.9 плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної ради від 01 березня 2018 року № 115/2018-ОР «Про організацію навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області у 2018 році», взяли участь 16 спеціалістів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, об’єднаних територіальних громад із земельних питань, старост, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області.


Архів новин