Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


Про діяльність інституту

Пріоритетні напрямки
розвитку інституту

Інститут в ЗМІ

Матеріально - технічне
забезпечення


Історична довідка


Підготовка здобувачів вищої освіти здійснюється на двох факультетах

Публічного управління та адміністрування

Менеджменту та бізнес-технологій

Навчально процес забезпечують 10 кафедр

Кафедри інституту

Публічного управління та регіоналістики

Державознавства
і права

Проектного
менеджменту

Української та іноземних мов

Менеджменту
організацій

Економічної та
фінансової
політики

Регіональної політики
та публічного адміністрування

Гуманітарних та
соціально-політичних
наук

Глобалістики, євроінтеграції та управ. нац. безпекою

Електронного урядування
та інформаційних
систем


Викладачі інституту.

Професійну підготовку слухачів та студентів здійснюють висококваліфіковані науково-педагогічні та наукові кадри, 85% з яких – професори, доктори наук, доценти і кандидати наук.
Викладачі Інституту є фахівцями-практиками, консультантами, керівниками успішних підприємств, бізнес-установ, органів влади; мають багатий досвід впровадження комерційних та муніципальних проектів; є розробниками програм і стратегій розвитку бізнесу й територій; є сертифікованими тренерами з управлінських дисциплін, авторами наукових розробок і координаторами міжнародних програм.

До навчального процесу в Інституті традиційно залучаються висококваліфіковані науково-педагогічні та наукові кадри з інших вищих навчальних закладів, закордонні вчені, фахівці-практики, які мають досвід роботи в органах державної влади.
Наші випускники – це креативні й талановиті фахівці нової генерації, здатні вирішувати складні проблеми в умовах наслідків економічної кризи, браку коштів, прогнозної невизначеності та під час реформування системи влади. З 1996 року в Інституті підготовлено 12 995 управлінців, які обіймають ключові посади в органах державної влади й місцевого самоврядування України, а також у банківській, фінансовій та інвестиційній сферах.

Факультет публічного управління та адміністрування

Факультет менеджменту та бізнес-технологій


Науковці інституту є визнаними експертами з питань податково-бюджетної децентралізації, запровадження програмно-цільового методу формування та виконання бюджетів на рівні об’єднаних громад, програмування соціально-економічного розвитку; децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування; самоорганізації населення, ефективного управління об’єднаними територіальними громадами через самоорганізацію населення; інформатизації та електронного урядування; розвитку туристичної інфраструктури; європейської інтеграції та інвестиційної діяльності; удосконалення інституту присяжних України; державних закупівель, стратегічних комунікацій та інших. Викладачі інституту приймають участь і у реалізації Проектів міжнародної технічної допомоги.

В Інституті сформувалися відомі в країні наукові школи за відповідними напрямами галузі знань «Публічне управління та адміністрування»Безкоштовні програми інституту


Мовний
клуб

Школа майбутнього
менеджера

Студія публічної
майстерності

Тренінговий
центр


З додатковою інформацією можна ознайомитись за телефоном

Приймальна директора Інституту тел .: (048) 705-97-00
Відділ комунікацій : (048) 70-59-720
Електронна пошта: general@oridu.odessa.ua, communications@oridu.odessa.ua