Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


На виконання замовлення державних службовців Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства 19 червня 2019 року проведено семінар «Актуальні питання державного управління і місцевого самоврядування»


Відповідно до укладених індивідуальних договорів між державними службовцями Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України 19 червня 2019 року проведено короткостроковий семінар «Актуальні питання державного управління і місцевого самоврядування».
Відкрили семінар завідувач сектором організації сеіманрів вщза державним замовленням Привалова Н.В. та начальник Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства Домікан В.І. Володимир Ілліч у своєму зверненні до присутніх наголосив на важливості підвищення кваліфікації державних службовців усіх рівнів. Саме освічені та високопрофесійні службовці спроможні втілювати у життя реформи у всіх сферах державного управління.
Відповідно до затвердженої програми викладачами інституту проведено заняття з актуальної тематики, а саме:
- Ефективні питання сучасного державотворення;
- Практичні аспекти реалізації механізмів забезпечення ефективності діяльності органів публічної влади;
- Оптимізація функцій і повноважень органів публічної влади в умовах децентралізації;
- Євроатлантичний та євроінтеграційний курс в державній політиці України.
В рамках семінару слухачам було надано інформацію про діяльність інституту та про навчальні послуги, які надаються в межах навчальних програм вишу.
По завершенні занять учасники семінару отримали сертифікати.
Керівництво Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства і усі слухачі подякували викладачам та організаторам семінару за високий професіоналізм та самовідданість під час підготовки і проведення навчальних заходів. «Актуальність та практична спрямованість процесу підвищення кваліфікації сприятиме використанню оновлених знань під час виконання службових обов’язків на високому професійному рівні» - зазначив начальник Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства Домікан В.І.

Фотогалерея