Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


30 травня 2019 року


30 травня 2019 року проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму: «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення посадових осіб місцевого самоврядування Окнянського району Одеської області.
Програмою семінару передбачено та висвітлено наступні питання: . «Поточний стан та перспективи розвитку процесів децентралізації влади в Україні. Міжмуніципальне співробітництво громад», «Розвиток державної мовної політики. Ділова українська мова в органах публічної влади», «Гендерна нерівність в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення», «Профілактика емоційного вигорання».
До проведення занять залучено практиків та провідних викладачів інституту, а саме: Гуненкова О.В.- радник Одеського центру розвитку місцевого самоврядування, Шматоваленко Л.С.- завідувач сектору організації семінарів за договорами відділу ПКК ОРІДУ НАДУ при Президентові України, Генова Є. - радник з питань комунікації Одеського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування, Комашко Л. Г. – кризовий психолог, тренер громадської організації «Відкрите коло – територія можливостей».
У ході семінару активно обговорювалися актуальні та нагальні для Окнянського району проблеми, учасники активно порушували питання об’єднання громад та передачі повноважень громадам, атестації державних службовців щодо вільного володіння державною мовою, вступну кампанію 2019 року, гендерні питання тощо.
Голова Окнянської районної ради Безименко О.С. та заступник Окнянської районної ради Драчинський П. І. виявили бажання вступати до ОРІДУ НАДУ при Президентові України у 2019 році.
У книзі відгуків слухачі залишили запис: «Семінар дуже корисний та інформативний. Подача матеріалу була на високому рівні. Висловлюємо подяку відділу ПКК ОРІДУ НАДУ за змістовний семінар, професіоналізм та позитивну, дружню атмосферу. Сподіваємось на подальшу співпрацю, а також пропонуємо продовжити практику проведення виїзних семінарів у віддалених районах Одеської області».

Фотогалерея