Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


13 січня 2021 року відбулась конференція трудового колективу ОРІДУ НАДУ при Президентові України з метою погодження нової редакції Статуту інституту у зв’язку з передачею закладу вищої освіти до сфери управління Міністерства освіти і науки України. Головуючим на конференції було обрано Яценка Володимира Архіповича (голову профспілкового комітету інституту). Всі зареєстровані делегати ознайомились зі змінами у Статуті, які навів директор Іжа М.М.

Були надані відповіді на запитання членів трудового колективу. В обговоренні Статуту взяли участь: Давтян С.Г. (доцент кафедри публічного управління та регіоналістики, голова ГО «Нова еліта націй – асоціація випускників програм з державного управління, менеджменту та керівників проекту»); Миколайчук М.М. (завідувач кафедри економічної та фінансової політики); Липовська С.О. (начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів); Гук І. (голова студентського самоврядування інституту, студентка 2 курсу факультету публічного управління та адміністрування); Крупнік А.С. (доцент кафедри публічного управління та регіоналістики).

96 делегатів одноголосно проголосували за погодження тексту Статуту Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Фотогалерея
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2021 ©