Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

2016 рік

Денна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація "Організація правової роботи в органах публічної влади"
1 Засименко Лариса Володимирівна Херсонська область
2 Крамаренко Анастасія Віталіївна Одеська область
3 Марченко Ольга Миколаївна Одеська область
4 Рубаневич Олександр Сергійович Одеська область
5 Скурта Анна Юріївна Миколаївська область
6 Стрілка Людмила Василівна Одеська область
7 Ярошинський Олександр Сергійович Миколаївська область
Спеціалізація "Регіональне управління"
8 Ватан Альона Дмитрівна Одеська область
9 Байкін Роман Михайлович Одеська область
10 Катериняк Тетяна Богданівна Херсонська область
11 Кріль Олександр Анатолійович Одеська область
12 Кшишневський Юрій Володимирович Вінницька область
13 Мартинюк Олександр Сергійович Одеська область
14 Мороз Еліна Василівна Вінницька область
15 Стінянський Микола Миколайович Вінницька область
Спеціалізація "Державне регулювання економіки та підприємництва"
16 Авеніров Анатолій Валерійович Херсонська область
17 Гавриленко Дмитро Сергійович Одеська область
18 Карабіньовська Ганна Андріївна Вінницька область
19 Карабіньовський Віталій Анатолійович Вінницька область
20 Коростельов Максим Сергійович Одеська область
21 Куценко Олена Анатоліївна Одеська область
22 Щербина Наталя Олександрівна м. Київ
Спеціалізація "Соціальна і гуманітарна політика"
23 Ганкіна Анна Василівна Миколаївська область
24 Кушнір Діана Вікторівна Одеська область
25 Омельченко Анастасія Михайлівна Одеська область
26 Памбук Наталя Миколаївна Одеська область
27 Саламаха Галина Леонідівна Одеська область
28 Стратієвська Надія Федорівна Одеська область
29 Франчук Людмила Іванівна Одеська область
30 Шмиголь Ганна Дмитрівна Херсонська область
Спеціалізація "Європейська інтеграція в умовах глобального врядування"
31 Булаєвська Ольга Олесівна Одеська область
32 Безребра Ірина Володимирівна Одеська область
33 Войціховська Ольга Василівна Одеська область
34 Вурм Ольга Олександрівна Одеська область
35 Кіліян Денис Григорійович Одеська область
36 Пужанська Вікторія Миколаївна Одеська область
37 Хачатурян Олександр Володимир. Одеська область
Спеціалізація "Місцеве самоврядування"
38 Бондаренко Оксана Олександрівна Одеська область
39 Гарматовська Вікторія Ярославівна Вінницька область
40 Зубачевська Наталя Юріївна Одеська область
41 Куріляк Юрій Дмитрович Одеська область
42 Пономарьов Віктор Віталійович Одеська область
43 Тараненко Оксана Анатоліївна Херсонська область
44 Утюпіна Наталія Миколаївна Одеська область
45 Федчишина Вікторія Олегівна Херсонська область

Вечірня форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація "Організація правової роботи в органах публічної влади"
1 Бойчук Ольга Миколаївна Одеська область
2 Деркач Артур Віталійович Одеська область
3 Затік Євген Мойсейович Одеська область
4 Мітрофанова Наталя Олександрівна Одеська область
5 Пашутов Владислав Юрійович Одеська область
6 Сулейманова Сусанна Рефатівна Одеська область
7 Тетерін Костянтин Юрійович Одеська область
Спеціалізація "Місцеве самоврядування"
8 Буднік Олександр Петрович Одеська область
9 Карманова Світлана Василівна Одеська область
10 Кочура Денис Геннадійович Одеська область
11 Літвінцев Максим Михайлович Одеська область
12 Маслій Олег Миколайович Одеська область
13 Присяжнюк Ігор Михайлович Одеська область
14 Расулова Лала Амір кизи Одеська область
15 Робочий Віктор Валентинович Одеська область
Спеціалізація "Державне регулювання економіки та підприємництва"
16 Банєва Наталя Михайлівна Одеська область
17 Ситник Ольга Филимонівна Одеська область
18 Слатвінський Анатолій Валерійович Одеська область
19 Тарасова Катерина Андріївна Одеська область
20 Ухата Наталя Борисівна Одеська область
21 Якубі Марина Гуламівна Одеська область
Спеціалізація "Соціальна і гуманітарна політика"
22 Білик В'ячеслав Ігорович Одеська область
23 Кириллова Неллі Ігорівна Одеська область
24 Кованда Оксана Володимирівна Одеська область
25 Літвінцева Тетяна Петрівна Одеська область
26 Лютенко Тетяна Миколаївна Одеська область
27 Ляшенко Юлія Олександрівна Одеська область
28 Постєвой Андрій Олексійович Одеська область
29 Савченко Галина Валеріївна Одеська область

Заочно-дистанційна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація "Регіональне управління"
1 Безродня Вікторія Володимирівна Херсонська область
2 Богданов Дмитро Дмитрович Одеська область
3 Жердєв Сергій Віталійович АРК
4 Зубенко Артем Валерійович м. Київ
5 Колода Євгеній Георгійович м. Київ
6 Пасічник Ольга Юріївна Одеська область
7 Степанов Олександр Володимирович Одеська область
8 Федін Іван Леонідович АРК
Спеціалізація "Державне регулювання економіки та підприємництва"
9 Бобров Сергій Іванович Одеська область
10 Денисенко Тетяна Олександрівна Херсонська область
11 Малюк Сергій Леонідович Херсонська область
12 Соловей Олег Борисович Херсонська область
13 Гуманенко Юлія Олександрівна Одеська область
Спеціалізація "Соціальна і гуманітарна політика"
14 Лаврентьєв Сергій Володимирович Вінницька область
15 Лаппо Ірина Валентинівна Автономна Республіка Крим
16 Лижов Віктор Анатолійович Вінницька область
17 Ляхно Дмитро Валерійович Херсонська область
18 Маковейчук Юрій Іванович Одеська область
19 Максімов Андрій Миколайович Одеська область
Спеціалізація "Європейська інтеграція в умовах глобального врядування"
20 Гуменюк Наталя Костянтинівна Одеська область
21 Кіяненко Ольга Вікторівна Одеська область
22 Нещерет Олексій Валентинович м. Київ
23 Ніколаєнко Андрій Геннадійович Одеська область
24 Онода Андрій Петрович Одеська область
25 Почтовий Олександр Григорович Одеська область
26 Сукньов Олексій Валерійович м. Київ

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація "Організація правової роботи в органах публічної влади"
1 Барабаш Віталій Сергійович Вінницька область
2 Георгієв Василь Іванович Одеська область
3 Дудченко Вадим Леонідович Одеська область
4 Заблоцька Віра Василівна Миколаївська область
5 Комасюк Руслан Михайлович Миколаївська область
6 Костюкова Анна Олександрівна Одеська область
7 Лавренюк Алла Олександрівна Одеська область
8 Міглазова Юлія Олександрівна Одеська область
9 Наказнова Валерія Вікторівна Одеська область
10 Петровський Дмитро Михайлович Одеська область
11 Савін Євген Андрійович Одеська область
12 Ткаченко Сергій Олександрович Одеська область
13 Фумжи Євгенія Дмитрівна Одеська область
14 Хабірова Анна Дмитрівна Миколаївська область
15 Чечін Олександр Сергійович Херсонська область
16 Яковлєва Анжела Миколаївна Миколаївська область
Спеціалізація "Регіональне управління"
17 Бабич Олександр Володимирович Херсонська область
18 Бессараб Віта Дмитрівна Одеська область
19 Бірюков Олександр Володимирович Одеська область
20 Гацура Наталя Ярославівна Миколаївська область
21 Голоколєнцев Віктор Іванович Одеська область
22 Горбенко Олег Ігорович Одеська область
23 Гуменяк Роман Іванович Одеська область
24 Джіоєв Алан Валерійович м. Київ
25 Дорош Олег Федорович Вінницька область
26 Дудник Віталій Петрович Вінницька область
27 Заболотний Олександр Юрійович Вінницька область
28 Каліберська Інна Андріївна Одеська область
29 Кашин Михайло Олександрович Одеська область
30 Коваленко Анатолій Анатолійович Одеська область
31 Кондратюк Сергій Анатолійович Одеська область
32 Лазарев Віктор Андрійович Одеська область
33 Лобан Антон Анатолійович Одеська область
34 Лобан Сергій Анатолійович Вінницька область
35 Лозовський Олександр Сергійович Одеська область
36 Мельников Андрій Вікторович м. Київ
37 Мусійовський Андрій Йосипович м. Київ
38 Назаров Олександр Сергійович Одеська область
39 Оголюк Сергій Ігорович Одеська область
40 Павлова Оксана Борисівна Одеська область
41 Потапов Артур Софіанович Одеська область
42 Руміліатісь Олександр Михайлович Одеська область
43 Савенко Юрій Валентинович Одеська область
44 Снігова Тетяна Вікторівна Миколаївська область
45 Стоянов Олександр Анатолійович Одеська область
46 Студенець Владислав Олександрович Одеська область
47 Трусюк Валерій Михайлович Вінницька область
48 Хитренко Володимир Володимирович Одеська область
49 Цушко Роман Володимирович Миколаївська область
50 Шпуняр Марина Василівна Одеська область
Спеціалізація "Державне регулювання економіки та підприємництва"
51 Афонін Дмитро Вікторович Одеська область
52 Варченко Олег Олександрович Вінницька область
53 Головченко Василь Юрійович Вінницька область
54 Гуліцька Антоніна Володимирівна Вінницька область
55 Гусєва Альона Олександрівна Херсонська область
56 Журавель Катерина Сергіївна Одеська область
57 Коновальчук Любов Петрівна Миколаївська область
58 Кривчик Юлія Павлівна Херсонська область
59 Куленко Анна Леонідівна Вінницька область
60 Мартиненко Микола Володимирович Херсонська область
61 Марченко Ігор Олегович Херсонська область
62 Наумова Анастасія Іванівна Одеська область
63 Негадова Юлія Миколаївна Одеська область
64 Педченко Богдан Антонович Херсонська область
65 Розмаріцина Наталія Анатоліївна Одеська область
66 Рязанова Антоніна Федорівна Одеська область
67 Світлик Наталя Георгіївна Херсонська область
68 Скребнєва Світлана Дмитрівна Одеська область
69 Тодорова Наталія Іванівна Одеська область
70 Умрихін Андрій Вікторович Одеська область
71 Христич Ольга Миколаївна Одеська область
72 Черніхов Олександр Миколайович Миколаївська область
73 Яворська Тетяна Іванівна Одеська область
Спеціалізація "Соціальна і гуманітарна політика"
74 Власенко Наталя Леонідівна Одеська область
75 Воронов Володимир Валентинович Вінницька область
76 Гладкіх Анна Олександрівна Одеська область
77 Глухов Ігор Валентинович Миколаївська область
78 Гойман Олена Вікторівна м. Київ
79 Гонтаренко Олена Василівна Одеська область
80 Гунько Катерина Юріївна Одеська область
81 Едельман Олександр Володимирович Вінницька область
82 Заяць Олена Федорівна Одеська область
83 Зуєва Оксана Валеріївна Херсонська область
84 Йорж Тетяна Юріївна Миколаївська область
85 Кім Інна Юріївна Вінницька область
86 Михайленко Олександр Валерійович Одеська область
87 Орещак Світлана Миколаївна Миколаївська область
88 Осауленко Ірина Євгенівна Миколаївська область
89 Петренко Світлана Володимирівна Херсонська область
90 Пітак Руслан Іванович Одеська область
91 Подлесна Наталя Сергіївна Одеська область
92 Посашкова Олена Миколаївна Миколаївська область
93 Ротару Євген Валеріанович Одеська область
94 Сиса Людмила Володимирівна Одеська область
95 Скалозуб Любов Леонідівна Одеська область
96 Смірнов Віктор Олексійович Вінницька область
97 Стратійчук Олександр Юрійович Вінницька область
98 Фомичова Інна Володимирівна м. Київ
99 Хлівненко Ольга Олександрівна Одеська область
100 Холодняк Інна Вікторівна Херсонська область
101 Чепіс Оксана Миколаївна Одеська область
102 Чернілевська Олена Вікторівна Одеська область
103 Яцеленко Андрій Анатолійович Одеська область
Спеціалізація "Європейська інтеграція в умовах глобального врядування"
104 Бахнєв Сергій Вікторович Миколаївська область
105 Бобров Дмитро Володимирович Одеська область
106 Бринчак Іван Іванович Одеська область
107 Веселовський Юрій Вікторович Миколаївська область
108 Власюк Роман Петрович Одеська область
109 Волошин Юрій Ігорович Одеська область
110 Діордієв Петро Георгійович Одеська область
111 Капац Юрій Анатолійович м. Київ
112 Козак Сергій Павлович Одеська область
113 Козлов Олексій Сергійович Черкаська область
114 Кравчук Оксана Анатоліївна Одеська область
115 Кудренко Олег Васильович Одеська область
116 Мазуренко Олександр Васильович Одеська область
117 Мартич Роман Петрович Одеська область
118 Привалов Сергій Ігорович м. Київ
119 Рижук Олександр Миколайович Одеська область
120 Саркісян Ваган Гагікович Одеська область
121 Северіна Ніна Вікторівна Одеська область
122 Сліпенко Ольга Вікторівна Одеська область
123 Собіщанська Наталія Вікторівна Одеська область
124 Ставнійчук Олександр Петрович Одеська область
125 Чапір Дмитро Петрович Одеська область
126 Шевчук Ганна Вікторівна Одеська область
127 Шкурпіт Олександр Миколайович Одеська область
128 Яновський Юрій Валерійович Київська область
Спеціалізація "Управління охороною здоров'я"
129 Адубецька Аліна Юріївна Одеська область
130 Бацанова Світлана Миколаївна Одеська область
131 Бокал Інна Іванівна Одеська область
132 Дубонос Кирило Анатолійович Одеська область
133 Каташінська Ірина Валеріївна Одеська область
134 Кедик Ірина Ігорівна Одеська область
135 Кленовська Світлана Володимирівна Одеська область
136 Коссей Олександр Володимирович Одеська область
137 Лукашев Дмитро Вікторович Одеська область
138 Рєпін Кирило Борисович Одеська область
139 Марчук Вадим Вікторович Вінницька область
140 Михайленко Володимир Леонідовича Одеська область
141 Ніколенко Олексій Вікторович Херсонська область
142 Пожаров Олексій Юрійович Одеська область
143 Польовий Павло Вікторович Одеська область
144 Садковський Олег Володимирович Одеська область
145 Тимофєєв Олексій Юрійович Одеська область
146 Тимчишина Ольга Олегівна Одеська область
147 Тріщенко Ксенія Юріївна Одеська область
148 Трояненко Ігор Євгенович Одеська область
149 Фомін Дмитро Анатолійович Одеська область
150 Целух Денис Анатолійович Одеська область
151 Шаповал Катерина Миколаївна Одеська область
Спеціалізація "Місцеве самоврядування"
152 Александрочкін Олександр Юрійович Одеська область
153 Висоцька Анна Василівна Одеська область
154 Демченко Леонід Леонідович Вінницька область
155 Добрякова Ольга Григорівна Одеська область
156 Довгань Юлія Сергіївна Одеська область
157 Загороднюк Сергій Анатолійович Вінницька область
158 Колєсніков Дмитро Іванович Одеська область
159 Котик Ірина Іванівна Одеська область
160 Кулешов Володимир Володимирович Херсонська область
161 Мелентєв Олександр Володимирович Вінницька область
162 Мельошина Людмила Василівна Одеська область
163 Пастерначенко Вікторія Вікторівна Одеська область
164 Піворунас Тетяна Валеріївна Одеська область
165 Смачний Віталій Валерійович Вінницька область
166 Татарли Інна Олександрівна Одеська область
167 Шпунтова Любов Вікторівна Одеська область
Спеціалізація "Інформатизація державного управління"
168 Бірюкова Ірина Олександрівна Одеська область
169 Голота Наталя Володимирівна Миколаївська область
170 Лебідь Ірина Сергіївна Одеська область
171 Майданюк Павло Володимирович Миколаївська область
172 Нестеренко Юлія Борисівна Херсонська область
173 Раєвський Вячеслав Миколайович м. Київ
174 Романенко Володимир Борисович Вінницька область
175 Семенчук Алла Василівна Одеська область
176 Шарко Ганна Миколаївна Одеська область