Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

2007 рік

Денна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Балан Наталія Олексіївна Одеська область
2. Балинський Олександр Борисович Одеська область
3. Бобошко Ольга Сергіївна Одеська область
4. Боклач Людмила Русланівна Автономна Республіка Крим
5. Бугайчук Наталія Анатоліївна Одеська область
6. Бурячок Олександр Васильович Одеська область
7. Вегелє Дмитро Володимирович Одеська область
8. Висоцький Денис Вікторович Автономна Республіка Крим
9. Вихристюк Ольга Вікторівна Одеська область
10. Гайдай Олексій Ігорович Миколаївська область
11. Гараніна (Бондаренко) Лариса Анатоліївна Одеська область
12. Гончарук Олег Васильович Одеська область
13. Горбешко Павло Миколайович Одеська область
14. Горобець Ростислав Валерійович Херсонська область
15. Добровольська Ольга Миколаївна Херсонська область
16. Євсеєва Світлана Сергіївна Автономна Республіка Крим
17. Жигалова Вероніка Миколаївна Одеська область
18. Журмій Наталія Миколаївна Миколаївська область
19. Земцев Дмитро Дмитрович Вінницька область
20. Кандагура Катерина Сергіївна Миколаївська область
21. Козаченко Тетяна Петрівна Одеська область
22. Козік Надія Анатоліївна Одеська область
23. Козловська (Левчук) Наталія Григорівна Вінницька область
24. Корчагіна Любов Миколаївна Херсонська область
25. Кравець Володимир Ілліч Вінницька область
26. Кравченко Лариса Віліївна Херсонська область
27. Кулянда Світлана Ярославівна Вінницька область
28. Куспляк Ігор Сергійович Одеська область
29. Куценко Ольга Володимирівна Вінницька область
30. Кучеренко Олександр Андрійович Миколаївська область
31. Кучерявий Юрій Олексійович Вінницька область
32. Левченко Оксана Валентинівна Автономна Республіка Крим
33. Миткалов Олександр Володимирович Херсонська область
34. Монько Андрій Олександрович Одеська область
35. Мякіньков Андрій Вікторович Херсонська область
36. Палієнко Сергій Миколайович Одеська область
37. Підгородецький Віктор Миколайович Одеська область
38. Платонов Станіслав Іванович Одеська область
39. Ревякін Олексій Сергійович Одеська область
40. Риган Наталія Іванівна Вінницька область
41. Скворцов Олексій Євгенович м. Севастополь
42. Слатвінський Віталій Анатолійович Вінницька область
43. Степаненко Володимир Валерійович Херсонська область
44. Страхова Тетяна Олександрівна Одеська область
45. Тадевосян Наіра Ванушивна Автономна Республіка Крим
46. Таранущенко Володимир Павлович Херсонська область
47. Тертична Тетяна Олександрівна Миколаївська область
48. Тертичний Ігор Петрович Миколаївська область
49. Фурсова Світлана Петрівна Вінницька область
50. Цугунян Ольга Айказівна Автономна Республіка Крим
51. Чолак Валентина Семенівна Одеська область
52. Шаповал (Мостова) Інна Миколаївна Одеська область
53. Шатохіна Катерина Вікторівна Одеська область
54. Швець Алла Віталіївна Вінницька область
55. Щурок Сергій Васильович Миколаївська область
56. Ярош Оксана Іванівна Вінницька область

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Акименко Борис Валентинович Автономна Республіка Крим
2. Алексєєв Володимир Валерійович Одеська область
3. Ахтемов Елімдар Казимович м. Севастополь
4. Балан Анатолій Сергійович Вінницька область
5. Балинська Таміла Дмитрівна Одеська область
6. Бамбуляк Микола Федорович Автономна Республіка Крим
7. Бєломитцева Анастасія Євгенівна Миколаївська область
8. Білоус Дмитро Мечиславович Вінницька область
9. Бондар Ігор Алімович Вінницька область
10. Бородавкіна Зінаїда Михайлівна Автономна Республіка Крим
11. Бурлака Тетяна Юріївна Миколаївська область
12. Вахрушева Ольга Петрівна м. Севастополь
13. Вербняк Лариса Олексіївна Автономна Республiка Крим
14. Гаврилов Петро Миколайович Автономна Республіка Крим
15. Гапоненко Лілія Федорівна Одеська область
16. Германчук Іван Іванович Одеська область
17. Гижко Андрій Петрович Вінницька область
18. Гнєзділова Світлана Павлівна м. Севастополь
19. Гончарук Геннадій Олексійович Вінницька область
20. Гоцанюк Юрій Михайлович Автономна Республіка Крим
21. Гоян Віктор Іванович Одеська область
22. Гусєв Сергій Станиславович Автономна Республіка Крим
23. Дворковий Петро Володимирович Одеська область
24. Дворніченко Микола Михайлович Миколаївська область
25. Дегтяренко Зінаїда Вікторівна Автономна Республіка Крим
26. Демчевський Геннадій Михайлович Одеська область
27. Дмітрієв Лев Михайлович м. Севастополь
28. Дробот Тетяна Олексіївна Херсонська область
29. Дубова Леся Миколаївна Черкаська область
30. Дудченко Наталя Валентинівна Херсонська область
31. Єриняк Вадим Миколайович Одеська область
32. Єрьоменко Марина Іванівна Автономна Республіка Крим
33. Жукова Ольга Григорівна Херсонська область
34. Заволович Юрій Антонович Вінницька область
35. Зелинський Григорій Григорович Миколаївська область
36. Кадашева Наталя Леонідівна Автономна Республiка Крим
37. Калачова Олена Миколаївна Автономна Республіка Крим
38. Каменєв Сергій Володимирович Одеська область
39. Карабут Глеб Валентинович Миколаївська область
40. Квасневський Євген Анатолійович Миколаївська область
41. Кириченко Дмитро Володимирович Автономна Республіка Крим
42. Кобзар Олександр Дмитрович Вінницька область
43. Козюк Юрій Миколайович Вінницька область
44. Корнаєва Влада Олегівна Одеська область
45. Косенко Лариса Анатоліївна Херсонська область
46. Кузь Олег Петрович Вінницька область
47. Купченко Віктор Леонідович Одеська область
48. Кучма Олександр Іванович Автономна Республіка Крим
49. Лиман Андрій Вікторович Херсонська область
50. Ляшенко Ірина Миколаївна Херсонська область
51. Малєв Олександр Миколайович Одеська область
52. Малухіна Вікторія Олександрівна Автономна Республіка Крим
53. Мац Дмитро Анатолійович Миколаївська область
54. Мельнікова Ірина Валеріївна Автономна Республіка Крим
55. Молдован Ігор Дмитрович Одеська область
56. Молоствов Олексій Геннадійович м. Севастополь
57. Мрочко Ярослав Миколайович Вінницька область
58. Муравський Віктор Миколайович Одеська область
59. Муратов Олег Михайлович Одеська область
60. Нікітін Володимир Сергійович Херсонська область
61. Овчар Іван Васильович Хмельницька область
62. Олійник Андрій Петрович Вінницька область
63. Панаріна (Олєйник) Наталія Анатоліївна Херсонська область
64. Пінонік Валентина Миколаївна Одеська область
65. Поперешняк Інна Дмитрівна Вінницька область
66. Порохня Анатолій Іванович Вінницька область
67. Репула Валентина Олексіївна Миколаївська область
68. Ростов Віталій Володимирович Миколаївська область
69. Рудь Юрій Вікторович Автономна Республіка Крим
70. Сандуленко Андрій Андрійович Одеська область
71. Свіржевський Микола Петрович Вінницька область
72. Селезньов Олег Валентинович Автономна Республiка Крим
73. Семенюк Олександр Павлович Одеська область
74. Сидоренко Олександр Іванович Автономна Республіка Крим
75. Скопінцева Надія Олексіївна Одеська область
76. Скоцик Вячеслав Станіславович Одеська область
77. Скрипник Ольга Вікторівна Миколаївська область
78. Соболь Микола Анатолійович Херсонська область
79. Сокол Станіслав Володимирович Автономна Республіка Крим
80. Степанова Людмила Валеріївна Одеська область
81. Султан Сніжана Анатоліївна Одеська область
82. Тітаренко Сергій Валерійович Автономна Республіка Крим
83. Томащук Олег Володимирович Вінницька область
84. Трохименко Олександр Вікторович Херсонська область
85. Тьокін Костянтин Михайлович Автономна Республіка Крим
86. Філоненко Віталій Васильович м. Севастополь
87. Фролова Ольга Юріївна Одеська область
88. Чернецький Сергій Володимирович Одеська область
89. Чумаченко Костянтин Володимирович Одеська область
90. Шаравський Олександр Олексійович Вінницька область
91. Шевченко Тарас Миколайович Автономна Республіка Крим
92. Шумейко Дмитро Олександрович Одеська область
93. Юрченко Тетяна Юріївна Автономна Республіка Крим
94. Янченко Володимир Михайлович Автономна Республіка Крим
95. Андрусенко Андрій Глібович Одеська область
96. Бадюк Ірина Миколаївна Одеська область
97. Басюл В'ячеслав Валерійович Одеська область
98. Башкатов Владислав Михайлович Автономна Республіка Крим
99. Вербовенко Валерій Валерійович Одеська область
100. Гадомський Віктор Борисович Автономна Республіка Крим
101. Гапоненко Олександр Вікторович Автономна Республіка Крим
102. Гетьман Григорій Григорович Одеська область
103. Годін Сергій Віталійович Автономна Республіка Крим
104. Дегтяр Юрій Юрійович Одеська область
105. Добровольська Світлана Володимирівна Одеська область
106. Дявор Олег Олексійович Одеська область
107. Єфремов Валерій Іванович Автономна Республіка Крим
108. Жданов Андрій Павлович Одеська область
109. Жолобецький Олександр Олександрович Миколаївська область
110. Жукова Ольга Григорівна Херсонська область
111. Зоря Ігор Анатолійович Вінницька область
112. Карауш Олександр Валерійович Одеська область
113. Конькова Світлана Олександрівна Одеська область
114. Костюк Наталія Петрівна Вінницька область
115. Котелюк Олена Вадимівна Одеська область
116. Красюков Віктор Геннадійович Автономна Республiка Крим
117. Куманов Василь Костянтинович Одеська область
118. Кутний Володимир Петрович Автономна Республіка Крим
119. Лосєв Станіслав Геннадійович Автономна Республіка Крим
120. Мальсагов Казбек Муссійович м. Севастополь
121. Мельник Юрій Іванович Одеська область
122. Мєржев Іван Костянтинович Одеська область
123. Михайлов Іван Васильович Одеська область
124. Мільшина Галина Олегівна Луганська область
125. Мірошниченко Олена Миколаївна Одеська область
126. Молдованов Віталій Володимирович Одеська область
127. Момонт Ігор Миколайович Одеська область
128. Мудрик Ярослав Антонович Вінницька область
129. Небога Юрій Васильович Одеська область
130. Панченко Микола Миколайович Одеська область
131. Перетятко Роман Вікторович Одеська область
132. Подольський Леонід Наумович Миколаївська область
133. П'яних Вадим Володимирович Одеська область
134. Романенко Наталя Анатоліївна Одеська область
135. Романенко Костянтин Леонідович Автономна Республіка Крим
136. Романов Віктор Петрович Одеська область
137. Савватєєв Дмитро Володимирович Одеська область
138. Савченко Михайло Вікторович Одеська область
139. Сердіченко Дмитро Оксентійович Одеська область
140. Сердюк Ігор Вікторович Автономна Республiка Крим
141. Сизов Георгій Петрович Одеська область
142. Синіка Сергій Васильович Одеська область
143. Соболь Микола Анатолійович Херсонська область
144. Степанов Олександр Валерійович Одеська область
145. Стрельников Олег Олександрович Автономна Республіка Крим
146. Тітаренко Олександр Миколайович Одеська область
147. Токан Віктор Іванович Одеська область
148. Трохименко Олександр Вікторович Херсонська область
149. Усачова Оксана Анатоліївна Одеська область
150. Часовський Олексій Дмитрович Автономна Республіка Крим
151. Шабанов Володимир Вікторович Одеська область
152. Шиян Дмитро Олександрович Одеська область
Спеціалізація "Управління охороною здоров'я"
1. Авротінський Дмитро Ігоревич Одеська область
2. Артемова Олена Миколаївна Одеська область
3. Безруков Григорій Сергійович Автономна Республіка Крим
4. Богатий Юрій Олексійович Миколаївська область
5. Вакарук Марина Григорівна Одеська область
6. Варєньєва Наталя Олегівна Одеська область
7. Великов Микола Іванович Одеська область
8. Волкова (Харковенко) Ольга Миколаївна Одеська область
9. Волошина (Явдокименко) Вікторія Олександрівна Автономна Республіка Крим
10. Грудницька Аліна Михайлівна Автономна Республіка Крим
11. Довженко Андрій Вікторович Одеська область
12. Дудка Олександр Вячеславович Автономна Республіка Крим
13. Калинчук Сергій Васильович Одеська область
14. Карапетьян Світлана Костянтинівна Автономна Республіка Крим
15. Каштальян Марина Михайлівна Одеська область
16. Козловський Вадим Андрійович Вінницька область
17. Красовська Наталія Євгенівна Одеська область
18. Крячко Андрій Григорович м. Севастополь
19. Куркчи Оксана Едуардівна Автономна Республіка Крим
20. Лужецька Надія Анатоліївна Одеська область
21. Македон Олександр Борисович Одеська область
22. Марков Володимир Олексійович Автономна Республіка Крим
23. Мельніков Дмитро Валентинович Одеська область
24. Мустафаєва Лілія Алізаївна Автономна Республіка Крим
25. Найденьов Юрій Леонідович Миколаївська область
26. Нафєєв Руслан Анафієвич Автономна Республіка Крим
27. Петровський Ігор Олександрович Одеська область
28. Покидченко Володимир Анатолійович Автономна Республіка Крим
29. Полюлях Руслан Анатолійович Одеська область
30. Пономаренко Юрій Миколайович Автономна Республіка Крим
31. Ракоцило Олександр Миколайович м. Київ
32. Решетняк Валентин Віталійович Одеська область
33. Роша Василь Васильович Одеська область
34. Саркісов Андріан Радікович Одеська область
35. Солтик Сергій Михайлович Одеська область
36. Туренко Юлія Олександрівна м. Київ
37. Шелудченко Сергій Іванович Одеська область
38. Щербіна Ганна Вікторівна Одеська область
Спеціалізація "Управління у сфері культури"
1. Діденко Ігор Володимирович Одеська область
2. Дузь Станіслав Леонідович Одеська область
3. Зіневич Руслан Васильович Одеська область
4. Клещуков Володимир Петрович Одеська область
5. Крістанова Юлія Анатоліївна Одеська область
6. Лукашенко Сергій Валентинович Одеська область
7. Лук'янчук Наталія Федорівна Одеська область
8. Мала Діана Леонідівна Одеська область
9. Мирошнікова Оксана Анатоліївна Одеська область
10. Нагорнюк Ольга Анатоліївна Одеська область
11. Оганезова-Григоренко Ольга Вадимівна Одеська область
12. Олійник Олена Володимирівна Одеська область
13. Островська Наталія Володимирівна Одеська область
14. Саєнко Людмила Іванівна Одеська область
15. Сорокін Володимир Тимофійович Одеська область
16. Сухарський Анатолій Броніславович Одеська область
17. Щоголева Ірина Іванівна Одеська область

Вечірньо-заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Букач Наталія Василівна Одеська область
2. Волинець Євгенія Сергіївна Одеська область
3. Воскобойнік Олена Станіславівна Одеська область
4. Добровольська Вікторія Володимирівна Одеська область
5. Долбня Світлана Володимирівна Одеська область
6. Єсіпова Ольга Юріївна Одеська область
7. Зелінський Сергій Володимирович Одеська область
8. Зубкова Альона Михайлівнаа Одеська область
9. Іванченко Людмила Миколаївна Одеська область
10. Кураков Олег Михайлович Одеська область
11. Кухтик Ольга Ярославівна Одеська область
12. Лебедєва Віра Василівна Одеська область
13. Лехан Валерій Юрійович Одеська область
14. Лисенко Наталія Анатоліївна Одеська область
15. Петльована Оксана Іванівна Одеська область
16. Рубінчик Людмила Олександрівна Одеська область
17. Салова Лариса Миколаївна Одеська область
18. Стрельникова-Ніколенко Ірина Олексіївна Одеська область
19. Хорошилова Наталія Геннадіївна Одеська область
20. Чернова Оксана Іванівна Одеська область
21. Швець Кирило Юрійович Одеська область
22. Ярошенко Вікторія Вікторівна Одеська область
23. Бабук Олександр Михайлович Одеська область
24. Ісаєв Вадим Миколайович Одеська область
25. Копнін Денис Володимирович Одеська область
26. Маковецький Павло Миколайович Одеська область
27. Михайлов Станіслав Юрійович Одеська область
28. Хурчаков Євген Геннадійович Одеська область
29. Ярошевський Андрій Іванович Одеська область