Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Державне управління

Менеджмент організацій

Управління проектами

2018 рік 2017 рік 2016 рік 2015 рік
2014 рік 2013 рік 2012 рік 2011 рік
2010 рік 2009 рік 2008 рік 2007 рік
2006 рік 2005 рік 2004 рік 2003 рік

2018 рік

Список випускників 2018 року спеціальності
«Менеджмент» денної форми навчання (магістри)


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1 Бритвін Олександр Олександрович
2 Будуров Іван Михайлович
3 Власенко Олена Сергіївна
4 Гладун Анна Олександрівна
5 Гуменюк Антоніна Василівна
6 Демір Дар'я Дмитрівна
7 Згурська Олена Семенівна
8 Кіяненко Анастасія Віталіївна
9 Клименко Владислав Андрійович
10 Коваленко Інна Віталіївна
11 Ковалінський Родіон Едуардович
12 Ковальський Дмитро Євгенович
13 Ковальський Дмитро Ігорович
14 Ковтуняк Денис Олексійович
15 Косенко Андрій Анатолійович
16 Лебединська Ірина Едуардівна
17 Ліпкан Володимир Анатолійович
18 Мальована-Стоянова Віта Олегівна
19 Манойлова Юлія Віталіївна
20 Масенко Ярослав Олександрович
21 Налбандян Гаяне Арменівна
22 Новіков Валерій Миколайович
23 Осадчий Максим Сергійович
24 Очеретний Іван Іванович
25 Петренко Андрій Ігоревич
26 Попова Анастасія Сергіївна
27 Псарьова Ольга Анатоліївна
28 Рудна Надія Василівна
29 Сорокатий Богдан Михайлович
30 Стефоненко Вікторія Юріївна
31 Устянська Анастасія Олексіївна
32 Хачатрян Аревік Володяївна
33 Чіхрай Христина Володимирівна

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1 Абрамова Анастасія Ігорівна
2 Анчишкін Артем Сергійович
3 Березецька Альона Сергіївна
4 Бернацький Микола Анатолійович
5 Білошицька Анна Іванівна
6 Бозокі Антоніна Михайлівна
7 Боярінова Ніна Олегівна
8 Бугайов Максим Геннадійович
9 Горянський Юрій Анатолійович
10 Гудима Наталя Валеріївна
11 Дементьєв Олексій Олександрович
12 Демір Віолетта Василівна
13 Дімітрашко Володимир Миколайович
14 Довгополий Сергій Володимирович
15 Драгой Ігнат Олександрович
16 Ескіна Світлана Володимирівна
17 Жовнір Сергій Олексійович
18 Забунов Микола Іванович
19 Іванько Олександр Федорович
20 Кириллов Олексій Ігорович
21 Кожушаний Сергій Миколайович
22 Колісничнко Ганна Павлівна
23 Коротиш Станіслав Володимирович
24 Корсун Владислав Васильович
25 Костецька Ельміра Алімжанівна
26 Куцик Віталій Юрійович
27 Лиманський Ігор Васильович
28 Мацюк Юлія Василівна
29 Нікова Валерія Анатоліївна
30 Новак Юлія Василівна
31 Огородник Анатолій Анатолійович
32 Осадча Аліна Володимирівна
33 Поляков Михайло Олексійович
34 Псьота Олександр Віталійович
35 Пукась Оксана Олександрівна
36 Рехвіашвілі Гія Джамбулович
37 Романенко Альона
38 Саєд Ольга Петрівна
39 Сафронов Ігор Олександрович
40 Семитоцький Олександр Володимирович
41 Сержант Олександр Юрійович
42 Склярук Марія Володимирівна
43 Скорик Оксана Володимирівна
44 Слухінський Олексій В`ячеславович
45 Соколов Кирило Олексійович
46 Солодовниченко Дмитро Вікторович
47 Стебловський Олег Сергійович
48 Стрешна Галина Миколаївна
49 Трандафілов Григорій Васильович
50 Трибусян Родіон Сергійович
51 Усенко Дмитро Владиславович
52 Фабіровська Вікторія Миколаївна
53 Фіялковський Микола Миколайович
54 Хачатрян Аревік Володяївна
55 Церковна Ольга Миколаївна
56 Чеботарьов Максим Костянтинович
57 Черчиль Альона Олексіївна
58 Шевченко Микола Петрович
59 Шутак Тетяна Іванівна