Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

2008 рік

Денна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація “Законотворча та нормотворча діяльність”
1. Горобець (Щербак) Інна Віталіївна Херсонська область
2. Данілов Сергій Леонідович Вінницька область
3. Данілова (Остафійчук) Олеся Вікторівна Чернівецька область
4. Іванова Світлана Миколаївна Одеська область
5. Кокош Андріан Михайлович Одеська область
6. Митник Ірина Дмитрівна Одеська область
7. Пашко Ігор Анатолійович Херсонська область
8. Ровинський Олександр Юрійович Одеська область
Спеціалізація “Регіональне управління”
9. Бузіян Анатолій Іванович Одеська область
10. Єрьоміна Юлія Володимирівна Одеська область
11. Кирилюк Ірина Борисівна Одеська область
12. Муравський Андрій Геннадійович Одеська область
13. Новіков Олег Анатолійович Вінницька область
14. Пуга Катерина Володимирівна Одеська область
15. Рачков Богдан Сергійович Одеська область
16. Рудик Олена Вікторівна Одеська область
17. Сагала Ольга Василівна Одеська область
18. Сарахан Євгенія Володимирівна Одеська область
Спеціалізація “Державне регулювання економіки та підприємництва”
19. Бондаренко Сергій Володимирович Миколаївська область
20. Златогурська Дана Валеріївна Автономна Республіка Крим
21. Мазур Яна Анатоліївна Миколаївська область
22. Момот Ірина Костянтинівна Одеська область
23. Мустафаєва Лєнара Талятівна Автономна Республіка Крим
24. Сенюк Ганна Анатоліївна Миколаївська область
25. Сірман Інна Миколаївна Миколаївська область
26. Студінська Галина Іванівна Миколаївська область
27. Стус Тетяна Олексіївна Вінницька область
28. Шеремет Олена Володимирівна Миколаївська область
Спеціалізація “Соціальна і гуманітарна політика”
29. Гладун Людмила Петрівна Одеська область
30. Гоменюк Олена Анатоліївна Одеська область
31. Гуринович Мирослав Миколайович Одеська область
32. Кисильова Анжела Володимирівна Одеська область
33. Коденцева (Равусяк) Леся Мирославівна Херсонська область
34. Козлова Наталія Володимирівна Херсонська область
35. Кяршис Інна Юріївна Миколаївська область
36. Тукан (Волкова) Алла Борисівна Одеська область
37. Чорний Віктор Володимирович Одеська область

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація "Законотворча та нормотворча діяльність"
1. Антонов Олександр Олександрович Автономна Республіка Крим
2. Бабій Петро Валерійович Вінницька область
3. Балбєк Фєвзі Усєінович Автономна Республіка Крим
4. Баталова Зєра Якубівна Автономна Республіка Крим
5. Бахвалова Олена Олексіївна Одеська область
6. Білоус Олександр Володимирович Одеська область
7. Вдовиченко Лариса Юріївна Миколаївська область
8. Гаврилюк Олександр Олександрович Одеська область
9. Гончарова Анна Олександрівна Одеська область
10. Єршова Олена Іллівна Автономна Республіка Крим
11. Іорданов Юрій Іванович Вінницька область
12. Каліна Наталія Миколаївна м.Київ
13. Карпенко Наталя Віталіївна Автономна Республiка Крим
14. Кветкіна Наталя Вікторівна Автономна Республіка Крим
15. Кістіон Володимир Євсійович Вінницька область
16. Ковальчук Володимир Петрович Автономна Республіка Крим
17. Константинова Юліанна Геннадіївна Автономна Республіка Крим
18. Круковська Лілія Михайлівна Одеська область
19. Кулявець Вєга Габдрахимівна Вінницька область
20. Лавриненко Володимир Юліанович м.Київ
21. Ландяк Василь Миколайович м.Севастополь
22. Майстренко Ігор Євгенович м.Севастополь
23. Дворковий Петро Володимирович Одеська область
24. Мамчур Василь Павлович Вінницька область
25. Мартиненко Світлана Валеріївна Одеська область
26. Мошнін Андрій Афанасійович Автономна Республіка Крим
27. Мрачковський Денис Віталійович Вінницька область
28. Мустафаєва Ельзара Талятівна Автономна Республіка Крим
29. Ніколаєв Борис Михайлович Вінницька область
30. Побірський Станіслав Валерійович Одеська область
31. Поддубняк Тетяна Михайлівна м.Київ
32. Сервуля Олексій Олександрович Херсонська область
33. Скороход Руслан Володимирович Херсонська область
34. Скрипник Микола Миколайович м.Київ
35. Смирнов Володимир Леонідович Автономна Республіка Крим
36. Согоконь Олександр Вікторович Одеська область
37. Суворов Олексій Олександрович Херсонська область
38. Тихонюк Вікторія Миколаївна Вінницька область
39. Тихонюк Тетяна Миколаївна Вінницька область
40. Ткаченко Олена Іванівна Миколаївська область
41. Фучко Анатолій Петрович Одеська область
42. Халілов Рустем Надирович Автономна Республіка Крим
43. Шапран Юрій Валерійович Миколаївська область
44. Якимович Олександр Вікторович Одеська область
45. Яковлєв Денис Томасович Одеська область
Спеціалізація "Регіональне управління"
46. Абрамова Євгенія Георгіївна Одеська область
47. Андрух Олександр Олександрович Одеська область
48. Артеменко Андрій Григорович Херсонська область
49. Базей Микола Миколайович Одеська область
50. Балаєв Сергій Володимирович м.Севастополь
51. Бачинський Геннадій Олегович Херсонська область
52. Бериславський Володимир Миколайович Херсонська область
53. Білий Євген Олександрович Херсонська область
54. Богдан Валерій Іванович Миколаївська область
55. Волков Владислав Валерійович Автономна Республіка Крим
56. Глуханець Володимир Васильович Одеська область
57. Грабован Микола Іванович Одеська область
58. Григорчук Жанна Сергіївна Одеська область
59. Гріщенко Костянтин Едуардович Вінницька область
60. Дикуненко Антоніна Михайлівна Одеська область
61. Дмитрашко Наталія Валеріївна Одеська область
62. Дмитренко Євген Євгенович Одеська область
63. Єлізаров Костянтин Борисович Вінницька область
64. Загвойський Василь Йосифович Херсонська область
65. Запорожець Сергій Андрійович м.Севастополь
66. Зарицька Інна Павлівна Одеська область
67. Іщенко Юрій Анатолійович Миколаївська область
68. Калічина Марина Валеріївна Автономна Республіка Крим
69. Кваченко Олександр Володимирович Миколаївська область
70. Кєліогло Ілля Дмитрович Одеська область
71. Клименко Ольга Андріївна Одеська область
72. Коновал Анатолій Романович Вінницька область
73. Костишин Денис Юрійович м.Севастополь
74. Купа Юрій Валентинович Одеська область
75. Кучеренко Олена Анатоліївна Одеська область
76. Кушнір Тарас Леонідович Миколаївська область
77. Любченко Олександр Васильович Одеська область
78. Мордовець Олена Миколаївна Автономна Республіка Крим
79. Неборецький Василь Васильович Вінницька область
80. Переверзева Олена Михайлівна Автономна Республіка Крим
81. Прокопечко Людмила Ярославівна Одеська область
82. Рудик Олег Іванович Вінницька область
83. Саламаха Богдан Степанович Одеська область
84. Салига Василь Степанович Вінницька область
85. Тимчук Ігор Володимирович м.Севастополь
86. Тімченко Борис Михайлович Херсонська область
87. Фурс Іван Іванович Автономна Республіка Крим
88. Царан Галина Василівна Одеська область
89. Чигидіна Тетяна Аркадіївна Автономна Республіка Крим
90. Чіркова Світлана Ельбрусівна Автономна Республіка Крим
91. Чумаченко Вікторія Дмитрівна Одеська область
92. Чушак Володимир Людвигович Херсонська область
93. Яворський Павло Іванович Вінницька область
94. Якубович Галина Анатоліївна Вінницька область
Спеціалізація "Державне регулювання економіки та підприємництва"
95. Андрушко Наталя Анатоліївна Одеська область
96. Безкровна Олена Анатоліївна Миколаївська область
97. Вадатурська Наталя Петрівна Одеська область
98. Горбачов Леонід Леонідович Одеська область
99. Грущак Роман Леонідович Кіровоградська область
100. Кізілова Ельвіра Юріївна Автономна Республіка Крим
101. Котляр Ігор Олексійович Автономна Республіка Крим
102. Круковський Дмитро Валерійович Херсонська область
103. Лазаренко Андрій Миколайович Одеська область
104. Лопатко Інга Миколаївна Миколаївська область
105. Масаликін Віктор Анатолійович Миколаївська область
106. Машкова Лідія Пилипівна Миколаївська область
107. Мізеровська Ілона Олександрівна Автономна Республіка Крим
108. Міхно Вячеслав Вікторович Автономна Республіка Крим
109. Рева Олег Віталійович м.Київ
110. Саєнко Андрій Якович Автономна Республіка Крим
111. Соіна Валентина Миколаївна Автономна Республіка Крим
112. Солтасюк Сергій Васильович Миколаївська область
113. Шапошніков Михайло Віталійович Одеська область
114. Шарапа Ілля Вячеславович Херсонська область
Спеціалізація "Соціальна і гуманітарна політика"
115. Антіпін Олексій Миронович Автономна Республіка Крим
116. Бондарь Оксана Олегівна Автономна Республiка Крим
117. Гаврилюк Володимир Олександрович Вінницька область
118. Гарвалов Андрій Дмитрович Одеська область
119. Гуділко Тетяна Сергіївна Автономна Республіка Крим
120. Емірова Олена Григорівна Автономна Республіка Крим
121. Заскальна Тетяна Стефанівна Автономна Республіка Крим
122. Зюльцле Геннадій Олександрович Одеська область
123. Литвин Денис Гаврилович м.Київ
124. Ліщук Ольга Іллівна Одеська область
125. Матвєєнко Ірина Володимирівна Одеська область
126. Михайлова Антоніна Іванівна Миколаївська область
127. Москалюк Антоніна Степанівна Одеська область
128. Ніка Юрій Васильович Одеська область
129. Поповиченко Оксана Миколаївна Херсонська область
130. Пронін Євген Владиславович Миколаївська область
131. Романова Марина Василівна  Одеська область
132. Тодорчик Світлана Володимирівна, Вінницька область
Спеціалізація "Управління охороною здоров'я"
133. Аймедов Костянтин Володимирович Одеська область
134. Бекірова Зера Февзиївна Автономна Республіка Крим
135. Бойко Валентина Олександрівна Автономна Республіка Крим
136. Бурденко Лариса Анатоліївна Миколаївська область
137. Волощук Анатолій Євгенович Одеська область
138. Гержик Андрій Михайлович Одеська область
139. Душкін Ігор Федорович Автономна Республіка Крим
140. Дьяков Анатолій Валентинович Одеська область
141. Захаров Сергій Петрович Одеська область
142. Іванова Світлана Петрівна Херсонська область
143. Короленко Віктор Миколайович Херсонська область
144. Малихін Ігор Анатолійович Одеська область
145. Медвідь Юрій Володимирович Одеська область
146. Межерицька Світлана Віталіївна Херсонська область
147. Михайленко Вероніка Євгенівна Одеська область
148. Нестеров Юрій Володимирович Одеська область
149. Нігуца Ігор Павлович Одеська область
150. Нікогосян Левон Рубенович Одеська область
151. Овчинников Вячеслав Олексійович Автономна Республіка Крим
152. Онищенко Інга Володимирівна Одеська область
153. Остапенко Олександр Іванович Автономна Республіка Крим
154. Прудиус Валентина Максимівна Одеська область
155. Савватеєв Олексій Володимирович Одеська область
156. Скорупський Костянтин Вікторович Автономна Республіка Крим
157. Тихолаз Олег Юрійович Автономна Республіка Крим
158. Турчин Микола Іванович Одеська область
159. Унтілова Наталія Василівна Одеська область
160. Усенок Станіслав Олексійович Одеська область
161. Целіков Михайло Юрійович Одеська область
162. Шухтін Вадим Вікторович Одеська область
163. Якимчук Костянтин Володимирович Одеська область
164. Ярощук (Саввова) Вікторія Миколаївна   Одеська область
Спеціалізація "Управління в сфері культури"
165. Артеменко Алла Леонідівна Одеська область
166. Бурдейна Юлія Ігорівна Одеська область
167. Конопацька Надія Дмитрівна Одеська область
168. Крижалко Людмила Михайлівна Одеська область
169. Кульча Олександр Антонович Одеська область
170. Осійчук Олексій Кузьміч Одеська область
171. Тарасова Ольга Миколаївна Одеська область
172. Чернишова Марина Миколаївна Одеська область
Спеціалізація "Управління в інституціях Європейського Союзу"
173. Аксютенко Олексій Олексійович Автономна Республіка Крим
174. Антонович Юрій Володимирович Одеська область
175. Белецький Ігор Володимирович Автономна Республіка Крим
176. Біднюк Наталія Валентинівна Волинська область
177. Білевич Олександр Борисович Одеська область
178. Верецька Тетяна Дмитрівна Одеська область
179. Гогулова Ольга Миколаївна Одеська область
180. Євтушок Ольга Василівна Одеська область
181. Єгорова Інна Олександрівна м.Севастополь
182. Жвікова Катерина Іванівна Одеська область
183. Зайковська Ірина Олександрівна Херсонська область
184. Ковальова Ганна Євгенівна Одеська область
185. Решетняк Валентин Віталійович Одеська область
186. Колобова Ярослава Валеріївна м.Київ
187. Комарова Оксана Анатоліївна Одеська область
188. Косюга Олександр Іванович Одеська область
189. Кутовий Максим Валентинович Одеська область
190. Ламчарі Олександр Федорович Одеська область
191. Майборода Валентина Петрівна Миколаївська область
192. Макаренко Олександр Костянтинович Одеська область
193. Мамзіна Тетяна Степанівна Автономна Республіка Крим
194. Матицін Борис Миколайович Миколаївська область
195. Мельниченко Геннадій Анатолійович Одеська область
196. Мінчев Афанасій Іванович Одеська область
197. Морєв Олексій Анатолійович Одеська область
198. Олійник Віктор Миколайович Одеська область
199. Савченко Марина Юріївна Одеська область
200. Сердюк Микола Дмитрович Одеська область
201. Стовбчата Ольга Євгенівна Одеська область
202. Чміленко Максим Олександрович Одеська область
203. Шевченко Віталій Юрійович Одеська область
204. Шестакова Юлія Олександрівна Автономна Республіка Крим
205. Щербатюк Наталія Іванівна Вінницька область

Вечірньо-заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація "Законотворча та нормотворча діяльність"
1. Білоус Олег Сергійович Одеська область
2. Гордейко Василь Дмитрович а Одеська область
3. Давидюк Вячеслав Володимирович Одеська область
4. Клімашенко Ігор Вікторович Одеська область
5. Майдебура (Гайдаєнко) Юлія Володимирівна Одеська область
6. Митникова Наталія Василівна Одеська область
7. Саврей Ольга Вікторівна Одеська область
8. Флоров Дмитро Дмитрович Одеська область
9. Півоваров Сергій Петрович Одеська область
Спеціалізація "Регіональне управління"
10. Заричанська Олена Олександрівна Одеська область
11. Карпенко Ольга Олексіївна Одеська область
12. Коновальчук Олексій Євгенович Одеська область
13. Кравцов Станіслав Вікторович Одеська область
14. Лопушан Анастасія Сергіївна Одеська область
15. Малновецька Ганна Борисівна Одеська область
16. Поліщук Світлана Вікторівна Одеська область
17. Сивак Тетяна Володимирівна Одеська область
18. Шульга (Лазор) Леся Ярославівна Одеська область
Спеціалізація "Державне регулювання економіки та підприємництва"
19. Ананькіна Оксана Валеріївна Одеська область
20. Бочкарьова Наталя Василівна Одеська область
21. Дараков Геннадій Георгійович Одеська область
22. Крисенко Надія Вікторівна Одеська область
23. Пугачова Людмила Семенівна Одеська область
24. Саледінова Ольга Семенівна Одеська область
25. Слободенюк Світлана Миколаївна Одеська область