Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

2002 рік

Денна форма навчання



п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Аблятіфов Рустем Мамут оглу Автономна Республіка Крим
2. Анфілова Оксана Анатоліївна Вінницька
3. Анчеєва Світлана Леонідівна Одеська
4. Бабич Наталія Валентинівна Херсонська
5. Богородіченко Алла Віталіївна Вінницька
6. Вєлков Василь Михайлович Одеська
7. Гайсюк Роман Борисович Чернівецька
8. Гарбулінський Сергій Вікторович Вінницька
9. Данько Олексій Володимирович Миколаївська
10. Дібров Юрій Олександрович Одеська
11. Дорич Анатолій Миколайович Одеська
12. Дорожинська Вікторія Анатоліївна Миколаївська
13. Іслямов Євген Велі-Месутович Автономна Республіка Крим
14. Клевцов Едуард Іванович Херсонська
15. Козловський Сергій Вікторович Вінницька
16. Кухоль Володимир Миколайович Автономна Республіка Крим
17. Максимюк Руслан Іванович Херсонська
18. Матвєєва Марина Ренарівна Одеська
19. Мирошниченко Ольга Миколаївна м.Севастополь
20. Михайлов Євген Ростиславович Одеська
21. Мовенко Михайло Олександрович Херсонська
22. Мороз Богдан Іванович м.Севастополь
23. Наумець Олександр Григорович Автономна Республіка Крим
24. Недовізій Дмитро Юрійович Херсонська
25. Неполюк Вадим Іванович Одеська
26. Норенко Олена Сергіївна Одеська
27. Овдієнко Софія Олександрівна Автономна Республіка Крим
28. Овдін Роман Миколайович Одеська
29. Піроженко Наталія Вікторівна Одеська
30. Плесньов Андрій Олександрович Автономна Республіка Крим
31. П'ятигорець Володимир Іванович Херсонська
32. Рудь Вадим Валерійович Миколаївська
33. Сенюшкін Євген Олександрович Автономна Республіка Крим
34. Собещанська Ольга Петрівна/TD> Автономна Республіка Крим
35. Степаненко Дмитро Геннадійович Херсонська
36. Сторожук Олександр Володимирович Вінницька
37. Супрун Сергій Павлович Автономна Республіка Крим
38. Усипенко Тамара Петрівна Одеська
39. Хараїм Мар'яна Євгенівна Вінницька
40. Цапліна Валентина Вікторівна Автономна Республіка Крим
41. Шарко Андрій Вікторович Херсонська
42. Шевченко Ігор Анатолійович Вінницька
43. Шулєжко Костянтин Сергійович Автономна Республіка Крим
44. Якубовська (Гавриш) Марія Георіївна Одеська
45. Воронов Сергій Семенович Одеська
46. Потапов Сергій Леонідович Одеська

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Аблямітов Азіз Рєшатович Автономна Республіка Крим
2. Андрєєва Тетяна Дмитрівна Миколаївська
3. Андрієвський Олексій Іванович Херсонська
4. Анопченко Дмитро Юрійович Одеська
5. Бабіков Руслан Петрович Одеська
6. Бадюл Ігор Миколайович Одеська
7. Баранюк Володимир Олександрович Хмельницька
8. Бичков Федір Петрович м.Севастополь
9. Богоміл Олег Анатолійович Одеська
10. Будіна Тетяна Борисівна Миколаївська
11. Бутирська Тетяна Олександрівна Автономна Республіка Крим
12. Ващенко Микола Ігнатович Одеська
13. Виноградова Надія Миколаївна Херсонська
14. Вишняков Михайло Сергійович Одеська
15. Влад Федір Іванович Одеська
16. Галунець Надія Олександрівна Миколаївська
17. Гніздюк Наталія Федорівна Миколаївська
18. Гомельчук Сергій Васильович Херсонська
19. Гончаренко Петро Петрович Автономна Республіка Крим
20. Гречкосій Інна Дмитрівна Одеська
21. Григораш Валерій Валерійович Одеська
22. Гук Андрій Володимирович Одеська
23. Демченко Дмитро Олегович Одеська
24. Дерев'янченко Олег Станіславович Миколаївська
25. Добровольський Анатолій Леонідович Автономна Республіка Крим
26. Думбрава Іван Яковлевич Одеська
27. Дьоміна Олена Олександрівна Автономна Республіка Крим
28. Жуков Володимир Володимирович Одеська
29. Жукова Галина Георгіївна Миколаївська
30. Журавель Олександр Михайлович Одеська
31. Зорій Наталія Юріївна Івано-Франківська
32. Кальков Антон Анатолійович Автономна Республіка Крим
33. Кангієв Альберт Османович Автономна Республіка Крим
34. Капуста Зульфія Мукаддасівна Миколаївська
35. Касімов Марат Міргазіянович Одеська
36. Клименко Анатолій Миколайович Одеська
37. Клюцевський Володимир Іванович Херсонська
38. Ковальський Євген Вікторович Одеська
39. Кравець Георгій Володимирович Автономна Республіка Крим
40. Крючковська Валентина Миколаївна Херсонська
41. Кузнєцов Олександр Дмитрович Миколаївська
42. Легеза Анжеліка Рафаелівна Одеська
43. Леонтьєв Валентин Іванович Вінницька
44. Лівінська Віра Андріївна Одеська
45. Маковецький Павло Ілліч Одеська
46. Маркевич Лариса Володимирівна Вінницька
47. Мємєтов Шевкєт Сейдамєтович Автономна Республіка Крим
48. Міхов Іван Іванович Одеська
49. Мочалов Сергій Васильович Вінницька
50. Мочуляк Валерій Михайлович Одеська
51. Новак Марина Василівна Автономна Республіка Крим
52. Оксак Валерій Іванович Автономна Республіка Крим
53. Онищук Андрій Григорович Вінницька
54. Павловський Микола Михайлович Херсонська
55. Палічев Михайло Іванович Херсонська
56. Панова Людмила Миколаївна м.Севастополь
57. Пармьонов Сергій Борисович Вінницька
58. Паштецький Володимир Степанович Автономна Республіка Крим
59. Поляков Олександр Анатолійович Миколаївська
60. Пояцика Наталя Сергіївна Одеська
61. Прокопчук Олександр Анатолійович Вінницька
62. Прусаков Валерій Іванович Одеська
63. Рогозенко Анатолій Володимирович Автономна Республіка Крим
64. Сирота Віктор Миколайович Херсонська
65. Сокол Тетяна Володимирівна Херсонська
66. Стасів Валентина Яківна Автономна Республіка Крим
67. Тарлєв Ілля Миколайович Одеська
68. Твердой Віктор Петрович Миколаївська
69. Терзієва Валентина Григорівна Миколаївська
70. Ткач Василь Анатолійович Одеська
71. Трінчук Олена Володимирівна Одеська
72. Тросіненко Галина Миколаївна Миколаївська
73. Стахеєва Ольга Володимирівна Одеська
74. Уштан Іван Васильович Автономна Республіка Крим
75. Фабрикова Тетяна Миколаївна Миколаївська
76. Федотов Олександр Іванович Автономна Республіка Крим
77. Фесенко Петро Іванович Херсонська
78. Фєдосєєва Надія Валентинівна Одеська
79. Філіна Ольга Миколаївна Херсонська
80. Хмелевський Юрій Миколайович Вінницька
81. Хортюк Ганна Миколаївна Одеська
82. Хрищенюк Олександр Васильович Вінницька
83. Шерстюк Світлана Вікторівна Херсонська
84. Шутак Ігор Анатолійович Вінницька
85. Шубний Анатолій Володимирович Одеська
86. Яблоновська Тетяна Олександрівна Миколаївська
87. Якубик Олександр Пантелеймонович Вінницька
88. Яроцький Алім Анатолійович Одеська
89. Баранов Віктор Станіславович Одеська
90. Беспалов Сергій Володимирович Одеська
91. Болгаров Юрій Валерійович Одеська
92. Бондар Володимир Миколайович Одеська
93. Боровський Віталій Віталійович Одеська
94. Братінов Ігнат Васильович Одеська
95. Буряченко Олександр Євгенович Одеська
96. Войнікова Ірина Дмитрівна Одеська
97. Волкова Неллі Вікторівна Одеська
98. Главенко Олег Павлович Одеська
99. Горін Дмитро Борисович Миколаївська
100. Дечева Оксана Василівна Одеська
101. Запша Олександр Олександрович Одеська
102. Качко (Івашко) Світлана Василівна Миколаївська
103. Кирилюк Ігор Іванович Автономна Республіка Крим
104. Кирилюк Наталія Олександрівна Автономна Республіка Крим
105. Корнух Олена Миколаївна Одеська
106. Косигіна Наталія Альбертівна Одеська
107. Лавренко Світлана Федорівна Одеська
108. Лебеденко Тетяна Іванівна Одеська
109. Мадей Василь Володимирович Одеська
110. Марущак Олена Іванівна Одеська
111. Марченко Микола Петрович Одеська
112. Ніколаєнко Ігор Миколайович Миколаївська
113. Омельчук Євген Володимирович Одеська
114. Осіпенко Олексій Михайлович Одеська
115. Паламарчук Олег Георгійович Одеська
116. Піддубна Людмила Андріївна Одеська
117. Поліщук Оксана Василівна Одеська
118. Ржепецький Сергій Олександрович Одеська
119. Рога Наталія Василівна Одеська
120. Середа Олег Анатолійович Миколаївська
121. Сєбова Алла Борисівна Одеська
122. Скобленко Нінель Бондівна Одеська
123. Слівка Володимир Йосипович Одеська
124. Соколенко Інна Борисівна Миколаївська
125. Соколенко Олексій Олександрович Миколаївська
126. Стариченко Сергій Анатолійович Одеська
127. Стебловський Ігор Іванович Одеська
128. Федик Геннадій Петрович Хмельницька
129. Федотов Олександр Борисович м.Севастополь
130. Холостенко Тетяна Василівна Одеська
131. Шапочкін Костянтин Вадимович Одеська
132. Шестакова Олена Лаврентіївна Одеська
133. Юзвак Валерій Петрович Вінницька
134. Ярош Ігор Зенонович Одеська
135. Боделан Андрій Володимирович Одеська
136. Соболь Олександр Анатолійович Херсонська
137. Живора Євген Васильович Одеська
138. Байрак Валерій Іванович Одеська
139. Борисенко Оксана Іванівна Одеська
140. Гербалі Ольга Іллівна Одеська
141. Гінжул Ігор Васильович Одеська
142. Гонта Радіон Іванович Одеська
143. Гончарук Сергій Федорович Одеська
144. Замнюкова Ольга Миколаївна Одеська
145. Івашкевич Деніс Станіславович Одеська
146. Козлюк Володимир Михайлович Вінницька
147. Ливенський Григорій Григорійович Луганська
148. Маринок Сергій Миколайович Одеська
149. Олійник Василь Іванович Одеська
150. Олійник Олександр Єфремович Одеська
151. Оперовець Сергій Володимирович Одеська
152. Підвальнюк Майя Василівна Одеська
153. Пономарьова Алла Федорівна Одеська
154. Посохова Світлана Петрівна Одеська
155. Скрипка Сергій Миколайович Одеська
156. Слободянюк Павло Михайлович Вінницька
157. Стрільцова Світлана Петрівна Одеська
158. Татарський Микола Євгенович Одеська
159. Федорова Надія Никифорівна Одеська
160. Черкасов Юрій Олександрович Донецька
161. Шпак Ігор Вікторович Одеська