Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

2003 рік

Денна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Антіпова Олена Володимирівна Одеська
2. Бєкіров Енвер Джаферович Автономна Республіка Крим
3. Боднар Андрій Олексійович Вінницька
4. Вахмяніна Тетяна Сергіївна Одеська
5. Вестеровська (Вередюк) Мирослава Миколаївна Вінницька
6. Висоцька Лариса Адольфівна Одеська
7. Гайдаш Олександр Володимирович Миколаївська
8. Головко Ольга Яківна Одеська
9. Горішній Олексій Іванович Херсонська
10. Данилюк (Захарченко)Ірина Миколаївська
11. Добровенко Тетяна Вадимівна Миколаївська
12. Добуш Ярослав Тарасович Херсонська
13. Єланцева (П"ятигорець)Юлія Євгенівна Автономна Республіка Крим
14. Заремба Олександр Євгенійович Вінницька
15. Звенкіна Оксана Валентинівна м.Севастополь
16. Іващенко Вікторія Вікторівна Херсонська
17. Казакуца Геннадій Володимирович Миколаївська
18. Карпенко Ірина Василівна Одеська
19. Кацюк Геннадій Вікторович Одеська
20. Колесник Наталія Анатоліївна Миколаївська
21. Комнадська Тетяна Федорівна Одеська
22. Лунгол Євген Іванович Вінницька
23. Мартинюк Світлана Іванівна Одеська
24. Михайлюк Тетяна Михайлівна Одеська
25. Неприсяжна (Монаршук) Вікторія Юріївна Вінницька
26. Мудрик Віктор Павлович Одеська
27. Муха (Ігнатова) Юлія Олексіївна м.Севастополь
28. Насирова Тетяна Борисівна Одеська
29. Ніколаєнко Тетяна Віталіївна Автономна Республіка Крим
30. Олійник Андрій Костянтинович Миколаївська
31. Османова Лілія Едемівна Автономна Республіка Крим
32. Парчевський Олександр Борисович Вінницька
33. Пастушенко Ольга Олександрівна Миколаївська
34. Петречків Віктор Петрович Миколаївська
35. Петрова Юлія Юріївна Автономна Республіка Крим
36. Поліщук Наталія Семенівна Вінницька
37. Поляков Євгеній Сергійович Автономна Республіка Крим
38. Попов Микола Петрович Одеська
39. Попов Сергій Вікторович Одеська
40. Продан Вадим Іванович Миколаївська
41. Руденко Наталія Миколаївна Автономна Республіка Крим
42. Руцинський Олександр Анатолійович Одеська
43. Савлук Володимир Петрович Вінницька
44. Саражина Ірина Вячеславівна Одеська
45. Семченко Юрій Олександрович Херсонська
46. Солорова Олена Іванівна Херсонська
47. Степаненко Юрій Васильович Херсонська
48. Сторожук Руслана Петрівна Вінницька
49. Терещенко Дмитро Борисович Херсонська
50. Ткачова Людмила Григорівна Миколаївська
51. Топалова Ельзара Халілівна Автономна Республіка Крим
52. Филиповська Наталя Станиславівна Автономна Республіка Крим
53. Химич Олександр Євдокимович Вінницька
54. Афанасьєва Оксана Валентинівна Одеська
55. Нікітін Сергій Станіславович Вінницька
56. Ушаков Владлен Михайлович Одеська

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Аблятипов Айдер Серверович Автономна Республіка Крим
2. Абрамов Андрій Юрійович Миколаївська
3. Алєксєєв Олексій Михайлович Вінницька
4. Антощук Микола Михайлович Одеська
5. Артеменко Олександр Анатолійович Вінницька
6. Асанов Шевкет Меметович Автономна Республіка Крим
7. Балжиєв Сергій Іванович Автономна Республіка Крим
8. Бардук Валерій Степанович Одеська
9. Бекіров Джафер Енверович Автономна Республіка Крим
10. Бєлов Сергій Володимирович Автономна Республіка Крим
11. Білорусов Сергій Георгійович Херсонська
12. Бугера Ірина Анатоліївна Автономна Республіка Крим
13. Буценко Іван Миколайович Одеська
14. Василенко Михайло Олександрович Миколаївська
15. Вишневська Анна Миколаївна Одеська
16. Власова Олена Альбертівна Автономна Республіка Крим
17. Возчіков Валентин Дмитрович Миколаївська
18. Войтенко Олександр Іванович Вінницька
19. Воробйова Наталія Юріївна Херсонська
20. Гаран Андрій Іванович Автономна Республіка Крим
21. Гензьора Василь Григорович Вінницька
22. Гладун Олег Володимирович Одеська
23. Говзан Валентин Миколайович Автономна Республіка Крим
24. Гозун Юрій Іванович Одеська
25. Гордієнко Олександр Михайлович Одеська
26. Гудим Ірина Вікторівна Херсонська
27. Гудіна Вікторія Анатоліївна Автономна Республіка Крим
28. Дворник Іван Миколайович Одеська
29. Джигирей Ольга Іванівна Автономна Республіка Крим
30. Євтушенко Галина Миколаївна Вінницька
31. Єрьоменко Андрій Миколайович Одеська
32. Задорожна Ольга Костянтинівна Одеська
33. Зарубін Вячеслав Георгійович Автономна Республіка Крим
34. Зима Артур Станіславович Автономна Республіка Крим
35. Зубков Леонід Іванович Одеська
36. Кирилішин Петро Андрійович Вінницька
37. Кириченко Юрій Олексійович Автономна Республіка Крим
38. Кічук Іван Емануілович Одеська
39. Козій Сергій Олександрович Одеська
40. Кокорін Володимир Олексійович Автономна Республіка Крим
41. Комар Анатолій Миколайович Вінницька
42. Кондратюк Михайло Віталійович Миколаївська
43. Котенко Володимир Андрійович Вінницька
44. Кривіцький Віктор Броніславович Вінницька
45. Кудринецький Віталій Борисович Вінницька
46. Кузьменко Олександр Миколайович Миколаївська
47. Левченко Тетяна Миколаївна Автономна Республіка Крим
48. Лопата Геннадій Олександрович Автономна Республіка Крим
49. Лопушинська Ольга Миколаївна Одеська
50. Луговацький Іван Борисович Одеська
51. Маєвська Олена Валентинівна Автономна Республіка Крим
52. Макогон Володимир Анатолійович Хмельницька
53. Малаховська Олена Сергіївна Автономна Республіка Крим
54. Малиш Олександр Степанович Миколаївська
55. Манежіна Тетяна Анатоліївна Автономна Республіка Крим
56. Марчук Леонід Володимирович Херсонська
57. Маташнікова Ірина Євгенівна Миколаївська
58. Милостних Ольга Олексіївна Автономна Республіка Крим
59. Михайлов Олег Григорович Одеська
60. Мішнев Сергій Васильович Миколаївська
61. Ніколенко Геннадій Борисович Миколаївська
62. Новак Віктор Володимирович Вінницька
63. Нода Сергій Леонідович Херсонська
64. Османов Кадир Мустафаєвич Автономна Республіка Крим
65. Пиндус Василь Васильович Вінницька
66. Півторак Михайло Федорович Одеська
67. Погорілий Володимир Іванович Одеська
68. Прімишев Ігор Миколайович Автономна Республіка Крим
69. Приймаченко Наталія Іванівна Миколаївська
70. П'яніщук Сергій Вікторович Вінницька
71. Примаченко Василь Васильович Одеська
72. Репей Володимир Іванович Вінницька
73. Росенко Марія Іванівна м.Севастополь
74. Рудь Микола Михайлович Одеська
75. Румянцева Олена Анатоліївна Автономна Республіка Крим
76. Савельєва Валентина Григорівна Херсонська
77. Сазонова Тетяна Володимирівна Херсонська
78. Сібов Федір Степанович Одеська
79. Сітнік Світлана Василівна Херсонська
80. Смітюх Володимир Ілліч Одеська
81. Солоненко Єрослав Олексійович Одеська
82. Сороковський В'ячеслав Євгенович Херсонська
83. Степчук Василь Юхимович Одеська
84. Твердохліб (Свіщ) Алла Василівна Херсонська
85. Тутова Тетяна Миколаївна Одеська
86. Устименко Сергій Сергійович Автономна Республіка Крим
87. Холодулькін Ігор Георгійович Миколаївська
88. Чебан Людмила Іванівна Одеська
89. Черевко Сергій Миколайович Херсонська
90. Ширін В'ячеслав Іванович Одеська
91. Ярмистий Микола Васильович Чернівецька
92. Андик Валерій Михайлович Автономна Республіка Крим
93. Андрєєва Світлана Миколаївна Одеська
94. Архипенко Галина Олександрівна Одеська
95. Бернавська Ірина Василівна Одеська
96. Бірюков Борис Вікторович Одеська
97. Волкова Людмила Володимирівна Одеська
98. Волохов Анатолій Семенович Одеська
99. Гажала Анатолій Петрович Одеська
100. Гвоздков Вадим Миколайович Одеська
101. Гуменюк Олександр Леонідович Одеська
102. Гурков Володимир Геннадійович Вінницька
103. Дереча Валерій Павлович Одеська
104. Дєдов Юрій Васильович Одеська
105. Доброхот Сергій Олександровича Одеська
106. Долженков Олег Олександрович Одеська
107. Дробінко (Якимчук) Світлана Віталіївна Одеська
108. Єланцева Надія Костянтинівна Автономна Республіка Крим
109. Зайченко Микола Павлович Одеська
110. Ісламов Малік Махмутович Одеська
111. Картавих Лариса Геннадіївна Автономна Республіка Крим
112. Кафтан Ганна Яківна Одеська
113. Каштальян Алла Василівна Миколаївська
114. Кенджеєва Сундус Нешетівна Автономна Республіка Крим
115. Кісеолар Микола Георгійович Одеська
116. Коваленко Вадим Олександрович Одеська
117. Кожухарь Володимир Анатолійович Одеська
118. Косторнова Олена Борисівна Автономна Республіка Крим
119. Кружнова Віра Іванівна Херсонська
120. Лесик Віталій Романович Автономна Республіка Крим
121. Курляк Олександр Миколайович Миколаївська
122. Лисий Віталій Миколайович Херсонська
123. Максименко Євген Володимирович Автономна Республіка Крим
124. Михайлова Наталія Віталіївна Одеська
125. Міклуха Сергій Олегович Вінницька
126. Морозов Василь Васильович Одеська
127. Назарова Олена Віталіївна Миколаївська
128. Нємченко Микола Васильович Одеська
129. Ободовський Юрій Васильович Одеська
130. Павловський Віталій Ігорович Одеська
131. Печерський Віталій Володимирович Одеська
132. Писарева Ганна Вікторівна Одеська
133. Порожнюк Олександр Володимирович Одеська
134. Роднікова Тетяна Прохорівна Одеська
135. Ротар Олександр Леонідович Одеська
136. Савєльєв Геннадій Олександрович Одеська
137. Сапєго (Ткаченко) Ольга Михайлівна Автономна Республіка Крим
138. Сафонова Лариса Владиславівна Автономна Республіка Крим
139. Севостьянов Олександр Ананійович Одеська
140. Скорик Сергій Володимирович Автономна Республіка Крим
141. Снєтков Віталій Володимирович Одеська
142. Соколова Любов Олексіївна Херсонська
143. Спектор Олена Володимирівна Одеська
144. Суліна Роза Олександрівна Автономна Республіка Крим
145. Тарасов Сергій Анатолійович Одеська
146. Тарасюк Микола Куприянович Київська
147. Тітова Наталія Валеріївна Одеська
148. Тимчук Олександр Миколайович Одеська
149. Ткачов Сергій Володимирович Одеська
150. Фомін Олексій Анатолійович Одеська
151. Фомічов Генадій Артемович Одеська
152. Храмцова Ірина Василівна Одеська
153. Чук Юрій Анатолійович Одеська
154. Шевчук Сергій Валерійович Вінницька
155. Шеремет Ігор Георгійович Одеська
156. Штиркун Олексій Васильович Херсонська
157. Шпільовий Костянтин Олегович Одеська
158. Ярмій Павло Олексійович Херсонська
159. Адубецький Юрій Михайлович Одеська
160. Амбросійчук Ярослав Якович Одеська
161. Анчев Анатолій Степанович Одеська
162. Бедан Вікторія Борисівна Одеська
163. Білоусова Вікторія Володимирівна Одеська
164. Бугайцов Сергій Георгійович Одеська
165. Вівдіч Світлана Михайлівна Вінницька
166. Гаврилишина Тетяна Анатоліївна Одеська
167. Гончаров Віталій Олександрович Одеська
168. Гоцонога Анатолій Корнійович Одеська
169. Гринчук Ігор Іванович Одеська
170. Златіна Ніна Леонтіївна Одеська
171. Демчук Олександр Євгенович Одеська
172. Зюзько Людмила Василівна Одеська
173. Клімова Наталя Іллівна Одеська
174. Коломейчук Валентина Миколаївна Одеська
175. Косюга Тетяна Анатоліївна Одеська
176. Кукурудзяк Юрій Володимирович Одеська
177. Лунько Сергій Георгійович Одеська
178. Маслов Олексій В'ячеславович Одеська
179. Меліс Станіслава Анатоліївна Одеська
180. Міхова Ірина Анатоліївна Одеська
181. Науменко Марія Григорівна Одеська
182. Пасечник Олександр Владиславович Одеська
183. Петрових Оксана Іванівна Одеська
184. Поліщук Сергій Семенович Одеська
185. Прусс Станіслав Валентинович Одеська
186. Ратушненко Ольга Володимирівна Одеська
187. Ремига Леонід Тимофійович Херсонська
188. Руссу Сергій Ілліч Одеська
189. Свірід Інна Петрівна Одеська
190. Серафімова Ельвіра Віталіївна Одеська
191. Сердіченко Лариса Миколаївна Одеська
192. Слободніченко Сергій Миколайович Одеська
193. Смирнова Ельвіра Дем'янівна Одеська
194. Стоянова Наталія Борисівна Одеська
195. Суворкін Олександр Борисович Одеська
196. Шкляревський Володимир Григорович Одеська
197. Яковцева Тетяна Яківна Одеська

Вечірня форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Анісімов Володимир Іванович Одеська
2. Безпоясна Тетяна Іванівна Одеська
3. Бочевар Павло Миколайович Одеська
4. Ваврищук Інна Анатоліївна Одеська
5. Васильєва Олена Анатоліївна Одеська
6. Голуб Микола Федорович Одеська
7. Горяйнов Володимир Вікторович Одеська
8. Курмиженко Володимир Маркович Одеська
9. Лашкул Ірина Юріївна Одеська
10. Малюга Ігор Петрович Одеська
11. Мозговий Олександр Володимирович Одеська
12. Носов Владислав Валерійович Одеська
13. Панасенко Тетяна Вікторівна Одеська
14. Ритченко Ольга Марківна Одеська
15. Ритченко Ольга Марківна Одеська
16. Гержановська Емілія Степанівна Одеська