Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

2004 рік

Денна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Адубецька Оксана Володимирівна Миколаївська
2. Андрієвська-Чумак Тамара Василівна Миколаївська
3. Аріков Віталій Георгійович Одеська
4. Артьомов Артьом Юрійович Автономна Республіка Крим
5. Базенко Владіслав Анатолійович Херсонська
6. Бекташ Айдер Халідфевзійович Автономна Республіка Крим
7. Бирке Олег Іванович Вінницька
8. Бібік Віктор Анатолійович Миколаївська
9. Бібік Тетяна Миколаївна Миколаївська
10. Бочарова Ірина Олександрівна Одеська
11. Василенко Сергій Костянтинович Одеська
12. Вауліна Наталія Володимирівна Автономна Республіка Крим
13. Вернигора Ганна Вікторівна Автономна Республіка Крим
14. Гадомський Олександр Леонтійович Херсонська
15. Гамзян Арман Григорович Автономна Республіка Крим
16. Гашок Наталя Володимирівна Одеська
17. Данилець Роман Вікторович Вінницька
18. Дараган Віктор Миколайович Автономна Республіка Крим
19. Діденко Сергій Володимирович Миколаївська
20. Ємельянова Юлія Володимирівна Вінницька
21. Єршова Леся Михайлівна Вінницька
22. Збаращук Олександр Вікторович м.Київ
23. Зеленіна(Маргаза) Оксана Григорівна Одеська
24. Іваненко Павло Миколайович Одеська
25. Касьянова Світлана Ігорівна Херсонська
26. Кожухар Світлана Анатоліївна Одеська
27. Коркач Наталя Вікторівна Миколаївська
28. Котова Тетяна Юріївна Автономна Республіка Крим
29. Кравченко Андрій Васильович Вінницька
30. Кушнірова Галина Петрівна Кіровоградська
31. Лаврова Аліна Вікторівна Вінницька
32. Лоїк Руслан Леонідович Херсонська
33. Лопатник Світлана Борисівна Одеська
34. Лохматова Ольга Олександрівна м.Севастополь
35. Майстер Олексій Анатолійович Одеська
36. Малищак Юрій Михайлович Херсонська
37. Ничик Валерій Володимирович Херсонська
38. Прохода(Іванова) Ніна Георгіївна Одеська
39. Процько Сергій Володимирович Одеська
40. Растакхіз Ніна Вадимівна Херсонська
41. Рафальська Наталія Іванівна Одеська
42. Саламаха Тимур Васильович Одеська
43. Сало Ігор Миколайович Миколаївська
44. Сіроштан Антоніна Григорівна Вінницька
45. Сорока Ігор Іванович Херсонська
46. Тарасенко Алла Миколаївна Одеська
47. Тіхонова Вікторія Вікторівна Одеська
48. Тодоров Михайло Іванович Вінницька
49. Фарващук Олександра Анатоліївна Миколаївська
50. Харченко Наталія Іванівна Кіровоградська
51. Холодінін Андрій Анатолійович Одеська
52. Шешич Вадім Олександрович Автономна Республіка Крим
53. Шидловський Юрій Петрович Миколаївська
54. Яворський Володимир Володимирович Одеська
55. Олексюк Анжела Василівна Одеська
56. Шейда Світлана Іванівна Миколаївська

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Алімов Абкерім Шеїпович Автономна Республіка Крим
2. Атанасов Олег Панасович Миколаївська
3. Бабчук Анжела Сергіївна Автономна Республіка Крим
4. Белік Володимир Валентинович Автономна Республіка Крим
5. Біла Ольга Миколаївна Херсонська
6. Білоциценко Віктор Григорович Одеська
7. Богуненко Анатолій Борисович Одеська
8. Бондар Леонід Петрович Одеська
9. Борзіков Володимир Олександрович Автономна Республіка Крим
10. Бракован Наталія Володимирівна Миколаївська
11. Бугерко Олексій Антонович Хмельницька
12. Буркун Олександр Володимирович Автономна Республіка Крим
13. Бурлаков Микола Володимирович Одеська
14. Висотін Сергій Миколайович Автономна Республіка Крим
15. Вітюк Володимир Вікторович Вінницька
16. Войт Микола Васильович Черкаська
17. Гладій Василь Іванович Івано-Франківська
18. Гордієнко Сергій Дмитрович Херсонська
19. Гринчук Костянтин Леонідович м.Київ
20. Дорофєєва Ольга Олександрівна Одеська
21. Дорошенко Олег Борисович Миколаївська
22. Загорулько Юрій Петрович Одеська
23. Задніпряний Андрій Вікторович Херсонська
24. Іванюшин Олексій Володимирович Автономна Республіка Крим
25. Ігнатовський Євген Миколайович Одеська
26. Каністратенко Сергій Семенович Херсонська
27. Каповська Наталія Володимирівна Автономна Республіка Крим
28. Клинчук Борис Борисович Автономна Республіка Крим
29. Коваленко Віктор Леонідович Одеська
30. Коваленко Геннадій Олександрович Одеська
31. Колодій Володимир Петрович Вінницька
32. Коніков Віталій Вікторович Одеська
33. Копельчук Дмитро Васильович Одеська
34. Корольонок Анжела Михайлівна Вінницька
35. Кравченко Олександр Федорович Вінницька
36. Кузьмін Валерій Володимирович Автономна Республіка Крим
37. Кузьмін Ігор Валерійович Миколаївська
38. Кучерук Віталій Олександрович Херсонська
39. Лебедєва Наталія Василівна Вінницька
40. Лемець Лариса Федорівна Херсонська
41. Мазур Сергій Іванович Одеська
42. МалишенкоГалина Володимирівна Херсонська
43. Муравська Світлана Вікторівна м.Севастополь
44. Наконечний Михайло Васильович Автономна Республіка Крим
45. Овчар Валерій Анатолійович Миколаївська
46. Овчарук (Дикий) Анатолій Іванович Херсонська
47. Палієнко Володимир Федорович Одеська
48. Піскарьова (Гевель) Наталя Іванівна Одеська
49. Плахотний Іван Денисович Вінницька
50. Поляков Олександр Петрович Миколаївська
51. Пономаренко Алла Аліківна Автономна Республіка Крим
52. Прокудіна Алла Степанівна Автономна Республіка Крим
53. Ракова Альона Анатоліївна Миколаївська
54. Рубаха Василь Іванович Вінницька
55. Савчук Андрій Олександрович Миколаївська
56. Сапожнікова Маргарита Олександрівна Миколаївська
57. Сатир Сергій Володимирович Одеська
58. Сафіна Тетяна Іллівна Автономна Республіка Крим
59. Сейт-Аріф Ліля Февзіївна Автономна Республіка Крим
60. Сергєєва Олена Володимирівна Автономна Республіка Крим
61. Сидоренко Сергій Степанович Автономна Республіка Крим
62. Ситар Світлана Петрівна Вінницька
63. Скрипник Василь Васильович Миколаївська
64. Скріпніченко Олександр Анатолійович м.Севастополь
65. Слободенюк Валерій Петрович Одеська
66. Солодилова Ольга Станіславівна Автономна Республіка Крим
67. Старник Петро Степанович Одеська
68. Стозуб Олександр Іванович Вінницька
69. Сторчак Володимир Петрович Херсонська
70. Сулімова Світлана Іванівна Вінницька
71. Тіппа Айдер Ахтемович Автономна Республіка Крим
72. Травянко Віталій Іванович Миколаївська
73. Требенков Юрій Олександрович Одеська
74. Федоров Володимир Миколайович Автономна Республіка Крим
75. Храпко Олег Андрійович Одеська
76. Царенко Борис Григорович Миколаївська
77. Челак Олександр Петрович Одеська
78. Чийгоз Рустем Зейтуллайович Автономна Республіка Крим
79. Шалашова Олена Сергіївна Автономна Республіка Крим
80. Шевельов Андрій Михайлович Автономна Республіка Крим
81. Шевченко Світлана Павлівна Миколаївська
82. Юров Анатолій Григорович Вінницька
83. Аббас Наталія Олександрівна Одеська
84. Агапова Ольга Олександрівна Автономна Республіка Крим
85. Андрейку Олена Вікторівна Одеська
86. Андріашин Євген Віталійович Одеська
87. Андрієвська Ірина Юріївна Одеська
88. Байдиш Євдокія Степанівна Одеська
89. Балух Денис Валерійович Одеська
90. Бендерський Анатолій Павлович Одеська
91. Біленко Ірина Георгіївна Автономна Республіка Крим
92. Білоциценко Світлана Валентинівна Одеська
93. Бланк Вікторія Вікторівна Одеська
94. Буланович Павло Георгійович Одеська
95. Булгаков Ігор Миколайович Одеська
96. Веренич Ірина Анатоліївна Одеська
97. Вітвіцький Вадим Володимирович Одеська
98. Вішневський Олег Валерійович Одеська
99. Гаврилюк Іван Антонович Одеська
100. Горба Олександр Григорович Вінницька
101. Грановський Олександр Геннадійович Одеська
102. Громова Інна Анатоліївна Одеська
103. Гупало Оксана Петрівна Автономна Республіка Крим
104. Джінчарадзе Сергій Володимирович Одеська
105. Дубицький Володимир Павлович Одеська
106. Думбрава Володимир Іванович Одеська
107. Дупешко Світлана Миколаївна Одеська
108. Задачина Ольга Вікторівна Херсонська
109. Згама Володимир Миколайович Одеська
110. Івановська Любов Петрівна Одеська
111. Каменовська Лариса Володимирівна Одеська
112. Карадобрій Тетяна Андріївна Одеська
113. Кондратьєв Олександр Геннадійович Одеська
114. Костенко Наталія Олександрівна Автономна Республіка Крим
115. Кошельник Дмитро Миколайович Одеська
116. Кравченко Карен Андранікович Одеська
117. Кравчук Ольга Петрівна Одеська
118. Кротевич Ірина Михайлівна Автономна Республіка Крим
119. Лаврухіна Тетяна Анатоліївна Автономна Республіка Крим
120. Лахтіонов Анатолій Анатолійович Миколаївська
121. Мазур Світлана Олександрівна Вінницька
122. Макаренко Світлана Володимирівна Одеська
123. Марков Олег Станіславович Автономна Республіка Крим
124. Матусяк Сергій Володимирович Вінницька
125. Машинський Володимир Анатолійович Херсонська
126. Медведєва Ганна Сергіївна Одеська
127. Мєркулов Віктор Іванович Одеська
128. Миркіна Лариса Сергіївна Автономна Республіка Крим
129. Мураховська Людмила Петрівна Миколаївська
130. Муренець Світлана Василівна Одеська
131. Нестерова Наталя Євгеніївна Одеська
132. Осадчук Світлана Вікторівна Миколаївська
133. Осадчук Тетяна Марківна Одеська
134. Павлюк Лариса Олександрівна Вінницька
135. Плахотник Сергій Анатолійович Автономна Республіка Крим
136. Погоріловський Олег Дмитрович Чернівецька
137. Поліщук Валентина Володимирівна Одеська
138. Рагімова Олена Сергіївна Автономна Республіка Крим
139. Рашевський Володимир Володимирович Одеська
140. Риженко Михайло Георгійович Миколаївська
141. Русаленко Анатолій Анатолійович Одеська
142. Рябуха Юрій Кирилович Одеська
143. Селіванов Едуард Анатолійович Автономна Республіка Крим
144. Степаненко Денис Олександрович Миколаївська
145. Стрелковський Олександр Миколайович Одеська
146. Тимчуренко Олександр Анатолійович Одеська
147. Тітомир Андрій Анатолійович Одеська
148. Толопко Юрій Миколайович Одеська
149. Тулба Тетяна Іванівна Одеська
150. Целіковський Руслан Рудольфович Миколаївська
151. Цироциянц Сергій Олександрович Одеська
152. Ціповяз Наталія Василівна Одеська
153. Чабала Людмила Володимирівна Автономна Республіка Крим
154. Чабан Павло Миколайович Одеська
155. Шевельов Михайло Васильович Автономна Республіка Крим
156. Шова Тетяна Михайлівна Одеська
157. Безруков Сергій Григорович Автономна Республіка Крим
158. Бурін Олег Михайлович м.Київ
159. Габелюк Костянтин Миколайович Одеська
160. Гаврищук Володимир Павлович Одеська
161. Георгієва Тетяна Анатоліївна Миколаївська
162. Герцен Людмила Борисівна Одеська
163. Гуділов Юрій Володимирович Автономна Республіка Крим
164. Гуцало Андрій Петрович Одеська
165. Доніч Сергій Георгійович Автономна Республіка Крим
166. Дюков Володимир Павлович Одеська
167. Заврак Надія Макарівна Одеська
168. Іваніков Юрій Вікторович Автономна Республіка Крим
169. Касяненко Анатолій Анатолійович Автономна Республіка Крим
170. Кобзар Лілія Миколаївна Одеська
171. Кофов Микола Іванович Одеська
172. Кривенький Юрій Іванович Одеська
173. Кучер Олена Леонідівна Автономна Республіка Крим
174. Москаленко Тетяна Яківна Одеська
175. Назарова Ірина Іванівна Одеська
176. Накурда Людмила Миколаївна Одеська
177. Нєткачев Олег Анатолійович Одеська
178. Овсянникова Світлана Вадимівна Одеська
179. Пекліна Світлана Борисівна Одеська
180. Петрова Світлана Василівна Одеська
181. Підвальнюк Василь Миколайович Одеська
182. Рачинський Володимир Леонтійович Одеська
183. Рогинський Андрій Валерійович Одеська
184. Севергіна (Афанасьєва) Ірина Олександрівна Одеська
185. Сейдаметова Зімфіра Расимівна Автономна Республіка Крим
186. Сорочан Олександр Павлович Вінницька
187. Старостін Олександр Геннадійович Одеська
188. Товштейн Леонід Арнольдович Одеська
189. Федоренко Олена Миколаївна Одеська
190. Ходько Вікторія Георгіївна Одеська
191. Черниш Олексій Дмитрович Автономна Республіка Крим
192. Чуйко Олександр Миколайович Одеська
193. Чумаченко Микола Вікторович Автономна Республіка Крим
194. Шелудченко Марина Іванівна Одеська
197. Яковцева Тетяна Яківна Одеська

Вечірня форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Васюра Марина Анатоліївна Одеська
2. Громовий Іван Михайлович Одеська
3. Заблоцький Сергій Олександрович Одеська
4. Загичка Олександр Олексійович Одеська
5. Золотар Людмила Георгіївна Одеська
6. Кирилов Володимир Борисович Одеська
7. Ксенжук Наталія Іванівна Одеська
8. Мельничук Лариса Аскольдівна Одеська
9. Пивоварчик Олег Іванович Одеська
10. Речкіна Світлана Володимирівна Одеська
11. Соловйова Олександра Костянтинівна Одеська
12. Сушков Володимир Михайлович Одеська
13. Шуваєва Алла Вікторівна Одеська
14. Яценко Володимир Архипович Одеська
15. Ковальчук Наталія Олексіївна Одеська
16. Самоха Олена Василівна Одеська
17. Ситнік Ганна Олександрівна Одеська