Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

2009 рік

Денна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація “Законотворча та нормотворча діяльність”
1. Барановський Ігор Миколайович Одеська область
2. Бондар Ігор Віталійович Одеська область
3. Гур'єв Іван Миколайович Одеська область
4. Карбатовський Роман Сергійович Одеська область
5. Кушнір Володимир Олександрович Миколаївська область
6. Любічанківський Павло Юрійович Вінницька область
7. Мазуркевич Віктор Анатолійович Одеська область
8. Невечеря Валентина Володимирівна Одеська область
9. Омельчук Олександр Андрійович Миколаївська область
10. Постернак Лілія Федорівна Миколаївська область
11. Сисоєнко Андрій Олександрович Херсонська область
12. Скріпнікова Євгенія Олександрівна Автономна Республіка Крим
13. Стрешний Євген Володимирович Одеська область
14. Тишкевич Юрій Іванович Вінницька область
15. Ткаченко Ірина Вікторівна м. Севастополь
16. Цвик Світлана Миколаївна Вінницька область
Спеціалізація “Регіональне управління”
17. Бєдєлєва Наталія Василівна Херсонська область
18. Васильєва Інна Григорівна Миколаївська область
19. Гладкоскок Надія Павлівна м. Севастополь
20. Гроздя Сергій Георгійович Одеська область
21. Гусар Олександр Олександрович Одеська область
22. Жук Микола Васильович Миколаївська область
23. Костенюк Наталя Іванівна Одеська область
24. Кушнір Валентина Валентинівна Вінницька область
25. Мазуркевич Марія Василівна Одеська область
26. Мельник Микола Володимирович Одеська область
27. Оніщенко Олександр Григорович Миколаївська область
28. Печериця В'ячеслав Вікторович Миколаївська область
29. Пєтко Юлія Панасівна Одеська область
30. Свірська Олена Віталіївна Автономна Республіка Крим
Спеціалізація “Державне регулювання економіки та підприємництва”
31. Бондаренко Сергій Анатолійович Одеська область
32. Брущенко Євгенія Павлівна Миколаївська область
33. Гавриш Юрій Вікторович Одеська область
34. Загнітко Інна Володимирівна Вінницька область
35. Калініченко Олександр Вікторович Одеська область
36. Лисенко Лідія Анатоліївна Автономна Республіка Крим
37. Ліптуга Олена Олександрівна Миколаївська область
38. Мелентій Ярослав Борисович Одеська область
39. Мішин Артем Олександрович Херсонська область
40. Моісєєнко Дмитро Олександрович Миколаївська область
41. Молчанова Вікторія Анатоліївна Одеська область
42. Погукай Ірина Володимирівна Миколаївська область
43. Чумаченко Ольга Іванівна Одеська область
Спеціалізація “Соціальна і гуманітарна політика”
44. Бондаренко Юлія Олександрівна Одеська область
45. Ворончихін Сергій Валерійович Автономна Республіка Крим
46. Деревніна Неля Миколаївна Одеська область
47. Іванов Ігор Олександрович Одеська область
48. Козлова Олена Сергіївна Автономна Республіка Крим
49. Кольчева Людмила Леонідівна Одеська область
50. Коцюба Наталія Миколаївна Херсонська область
51. Кравець Ольга Іванівна Вінницька область
52. Кузьменко Василь Васильович Херсонська область
53. Максименко Олексій Іванович Одеська область
54. Мутовкіна Наталія Олександрівна Вінницька область
55. Назаров Роман Євгенович Одеська область
56. Роспутна Галина Григорівна Вінницька область
57. Слабих Діана Миколаївна Одеська область
58. Терзієва Світлана Василівна Одеська область
59. Тягун Людмила Григорівна Вінницька область

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація “Законотворча та нормотворча діяльність”
1. Баєв Ленур Гамерович Автономна Республіка Крим
2. Білоущенко Наталія Василівна Херсонська область
3. Буданова Тетяна Олексіївна Автономна Республіка Крим
4. Гончаров Владислав Миколайович Автономна Республіка Крим
5. Грицаюк Володимир Васильович Автономна Республіка Крим
6. Гуненкова Оксана Вікторівна Одеська область
7. Дідик Наталія Анатоліївна Одеська область
8. Дорохов Максим Вікторович м. Севастополь
9. Дужій Сергій Григорович Одеська область
10. Єрьомін Володимир Юрійович Автономна Республіка Крим
11. Істратов Олександр Леонідович Автономна Республіка Крим
12. Каторгін Олег Миколайович Автономна Республіка Крим
13. Ковбій Олена Василівна Херсонська область
14. Кочмарьова Надія Анатоліївна Автономна Республіка Крим
15. Ладан Сергій Вікторович Вінницька область
16. Левадна Тетяна Володимирівна Херсонська область
17. Мазуренко Ігор Костянтинович Одеська область
18. Марущак Оксана Володимирівна Одеська область
19. Масовець Наталія Володимирівна Одеська область
20. Облакевич Володимир Анатолійович м. Севастополь
21. Павленко Олена Миколаївна Автономна Республіка Крим
22. Поліщук Олена Михайлівна м. Київ
23. Полюк Тетяна Миколаївна Одеська область
24. Прилепська Вікторія Михайлівна Миколаївська область
25. Рахальська Ганна Володимирівна м. Київ
26. Саламаха Марина Миколаївна Херсонська область
27. Семенченко Володимир Анатолійович Херсонська область
28. Смотрицький Борислав Валентинович Одеська область
29. Терлецька Ірина Іванівна Херсонська область
30. Трофімова Олена Миколаївна Одеська область
31. Фурсенко Ірина Іванівна Автономна Республіка Крим
32. Царапора Олександр Петрович Вінницька область
33. Чепурний Олексій Сергійович Автономна Республіка Крим
34. Чернецька Олена Іванівна м.Київ
35. Шевчук Вікторія Володимирівна Автономна Республіка Крим
36. Шибаєв Андрій Леонідович Херсонська область
37. Шутковський Олександр Олегович м. Київ
38. Юшко Тетяна Миколаївна Херсонська область
Спеціалізація “Регіональне управління”
39. Бабич Світлана Олександрівна Автономна Республіка Крим
40. Баланда Олег Анатолійович м. Севастополь
41. Бартко Василь Володимирович Вінницька область
42. Белюк Сергій Олександрович Одеська область
43. Бєлашова Людмила Володимирівна Автономна Республіка Крим
44. Бєлокрилов Михайло Васильович м. Севастополь
45. Богданов Станіслав Геннадійович м. Київ
46. Бондар Юрій Григорович Вінницька область
47. Бочаров Олександр Іванович Автономна Республіка Крим
48. Будугай Любов Романівна Одеська область
49. Волошенков Дмитро Борисович Одеська область
50. Гаврилюк Володимир Святославович Вінницька область
51. Гаврилюк Юлія Вікторівна Херсонська область
52. Гавриш Микола Миколайович Автономна Республіка Крим
53. Гаюха Юлія Анатоліївна Миколаївська область
54. Гетьман Віра Володимирівна Вінницька область
55. Гордєєв Олег Костянтинович Автономна Республіка Крим
56. Гриневич Людмила Миколаївна Миколаївська область
57. Гудіс Людмила Василівна Одеська область
58. Довбенко Ганна Альбертівна Одеська область
59. Дрижук Галина Валентинівна Вінницька область
60. Дудін В'ячеслав Віталійович Херсонська область
61. Дячишин Олексій Петрович Автономна Республіка Крим
62. Єремиця Олесій Миколайович Одеська область
63. Жиліна Ольга Борисівна Миколаївська область
64. Жовтобрух Сергій Іванович Одеська область
65. Зайцев Сергій Георгійович Миколаївська область
66. Калюжний Максим Валентинович Одеська область
67. Канєвський Ігор Олександрович Одеська область
68. Кириченко Роман Анатолійович Автономна Республіка Крим
69. Ключнік Сергій Олександрович Одеська область
70. Косинець Сергій Віталійович Вінницька область
71. Кудряшова Олександра Вадимівна м. Севастополь
72. Кулібаба Максим Анатолійович Автономна Республіка Крим
73. Кульчицька Ольга Миколаївна Автономна Республіка Крим
74. Курчинський Валентин Віталійович Автономна Республіка Крим
75. Кучеренко Тетяна Юріївна Херсонська область
76. Лепешко Тетяна Миколаївна Вінницька область
77. Лицевич Олександр Якович Одеська область
78. Лопатюк Ярослав Станіславович Вінницька область
79. Луговік Костянтин Іванович Автономна Республіка Крим
80. Львова Світлана Миколаївна Автономна Республіка Крим
81. Магдієв Гаджи Газімагомедович Одеська область
82. Мацієвич Ірина Володимирівна Одеська область
83. Мисливий Володимир Володимирович Одеська область
84. Мрищук Василь Васильович Вінницька область
85. Надольний Іван Дмитрович Вінницька область
86. Недорезова Валентина Михайлівна м. Севастополь
87. Неруца Іван Іванович Одеська область
88. Ніколайчук Ольга Миколаївна Одеська область
89. Носанович Валерій Миколайович м. Київ
90. Овчаренко Юрій Олексійович Одеська область
91. Острик Ігор Олександрович Черкаська область
92. Панченко Михайло Олександрович Одеська область
93. Петровський Микола Вікторович Одеська область
94. Петрушенко Микола Миколайович Одеська область
95. Плешко Едуард Анатолійович Одеська область
96. Подгорний Борис Павлович Автономна Республіка Крим
97. П'ятківський Сергій Анатолійович Вінницька область
98. Сабівчак Володимир Федорович Автономна Республіка Крим
99. Салецький Ігор Олександрович Вінницька область
100. Семанюк Володимир Вікторович Одеська область
101. Середа Геннадій Миколайович Одеська область
102. Сиворінський Володимир Олексійович Вінницька область
103. Станков Владислав Миколайович Одеська область
104. Старцева Алла Вікторівна Одеська область
105. Степанов Сергій Миколайович Вінницька область
106. Степиков Ігор Геннадійович Автономна Республіка Крим
107. Стоцький Олексій Павлович Одеська область
108. Татаров Дмитро Борисович Автономна Республіка Крим
109. Твердохліб Інна Леонідівна Одеська область
110. Тимцясь Сергій Петрович Автономна Республіка Крим
111. Ткач Андрій Миколайович Вінницька область
112. Топал Іван Георгійович Одеська область
113. Шелудько Олександр Вікторович Миколаївська область
114. Шинкарюк Микола Миколайович Херсонська область
115. Яклюшин Владислав Володимирович Вінницька область
Спеціалізація “Державне регулювання економіки та підприємництва”
116. Березнер Володимир Анатолійович Вінницька область
117. Гриценко Орина Володимирівна Автономна Республіка Крим
118. Гур'єва Юлія Юріївна м. Київ
119. Дудник Олександр Петрович Вінницька область
120. Затуренська Олена Анатоліївна м. Київ
121. Зубченко Юрій Олексійович Вінницька область
122. Іваненко Олексій Петрович Одеська область
123. Кваско Олександр Григорович Автономна Республіка Крим
124. Кисельова Оксана Володимирівна Автономна Республіка Крим
125. Кісловський Андрій В'ячеславович Одеська область
126. Кривенко Олександр Петрович Одеська область
127. Мельник Руслан Леонідович Вінницька область
128. Нафгутдінов Фарід Фанісович м. Севастополь
129. Римар Олена Петрівна м. Київ
130. Сажина Елеонора Іванівна Одеська область
131. Соколов Олександр Віталійович м. Київ
132. Телесненко Наталія Володимирівна Автономна Республіка Крим
133. Царалунга Алла Григорівна Одеська область
Спеціалізація “Соціальна і гуманітарна політика”
134. Білевич Наталія Олександрівна Одеська область
135. Борисенко Дмитро Віталійович Автономна Республіка Крим
136. Бугай Наталія Анатоліївна Автономна Республіка Крим
137. Виноградова Жанна Григорівна Одеська область
138. Дудко Світлана Іванівна Одеська область
139. Заіка Олена Ігорівна Автономна Республіка Крим
140. Іванченко Олександр Вікторович Херсонська область
141. Ігонін Володимир Костянтинович Одеська область
142. Князєва Олена Володимирівна Херсонська область
143. Кривченко Ірина Миколаївна Одеська область
144. Мойсєєнко Лариса Юріївна Одеська область
145. Почтовік Тетяна Вікторівна Автономна Республіка Крим
146. Рошак Анатолій Степанович Автономна Республіка Крим
147. Сапронова Тетяна Володимирівна Автономна Республіка Крим
148. Шайдук Тетяна Степанівна Одеська область
149. Шило Ігор Вікторович Одеська область
150. Щербакова Ольга Степанівна Одеська область
Спеціалізація "Управління в інституціях Європейського Союзу"
151. Аббасов Тельман Ельдар огли Одеська область
152. Гавриленко Вікторія Вікторівна Одеська область
153. Калинюк Едуард Анатолійович Одеська область
154. Калуєв Анатолій Григорович Одеська область
155. Красота Вадим Миколайович м. Севастополь
156. Кюссе Іван Георгійович Одеська область
157. Лапай Василь Степанович Одеська область
158. Полясний Вячеслав Олексійович Одеська область
159. Саєнко Анатолій Андрійович Одеська область
160. Фірсенко Максим Васильович Одеська область
161. Худенко Юрій Петрович Одеська область
162. Чорненький Юрій Іванович Кіровоградська область
163. Шевчук Віктор Михайлович Одеська область
164. Якимишин Володимир Ярославович Одеська область
Спеціалізація "Управління охороною здоров'я"
165. Аметов Шухрат Рефатович Автономна Республіка Крим
166. Бахарєв Олександр Геннадійович Автономна Республіка Крим
167. Бондаренко Ніна Віталіївна Одеська область
168. Буйденко Анжела Валеріївна Одеська область
169. Василенко Ірина Вікторівна Автономна Республіка Крим
170. Жежиль Олена Володимирівна Одеська область
171. Іванов Ігор Іванович Автономна Республіка Крим
172. Калініченко Анатолій Георгійович Автономна Республіка Крим
173. Катеренчук Наталія Володимирівна Одеська область
174. Клюєв Георгій Олегович Одеська область
175. Комарова Тетяна Михайлівна Автономна Республіка Крим
176. Кривда Богдан Леонідович Одеська область
177. Кутковець Снежана Леонідівна Одеська область
178. Левковська Вікторія Юріївна Одеська область
179. Мельниченко Андрій Володимирович Одеська область
180. Назаренко Олег Ярославович Одеська область
181. Нестеренко Олег Олександрович Автономна Республіка Крим
182. Ніточко Олег Іванович Одеська область
183. Остапенко Олег Володимирович Автономна Республіка Крим
184. Папіровий Юрій Миколайович м. Київ
185. Потолочний Ігор Петрович м. Київ
186. Разговорова Світлана Валентинівна Одеська область
187. Саледінов Рішат Махсутович Автономна Республіка Крим
188. Самойленко Марина Миколаївна Одеська область
189. Середа Ігор Володимирович Одеська область
190. Сержанюк Олександр Миколайович Одеська область
191. Слава Олексій Олександрович Одеська область
192. Тарасов Ігор Анатолійович Одеська область
193. Тещук Віктор Йосипович Одеська область
194. Тьосов Олексій Олексійович Автономна Республіка Крим
195. Факеєв Максим Германович Автономна Республіка Крим
196. Хаіт Людмила Балтаївна Одеська область
197. Царіковська Марина Олександрівна Миколаївська область
198. Цеков Євген Сергійович Автономна Республіка Крим
199. Шамрай Володимир Анатолійович Вінницька область

Заочно-дистанційна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація “Регіональне управління”
1. Ананченко Юрій Григорович м. Київ
2. Андріяшенко Микола Андрійович Одеська область
3. Верба Світлана Йосипівна Автономна Республіка Крим
4. Вещицький Ігор Володимирович м. Київ
5. Войт Наталія Яківна Одеська область
6. Гладенький Геннадій Митрофанович Одеська область
7. Григор'єв Володимир Ілліч м. Київ
8. Дейнега Марія Андріївна Одеська область
9. Деркач Олександр Вікторович Одеська область
10.   Дерюшкова Світлана Вікторівна Автономна Республіка Крим
11.   Дорофєєв Світозар Валентинович Херсонська область
12.   Елекчян Олена Феліксовна Автономна Республіка Крим
13.   Жаріков Євген Сергійович Одеська область
14.   Журба Світлана Миколаївна Вінницька область
15.   Ковальчук Юрій Павлович Вінницька область
16.   Козловська Ольга Володимирівна Миколаївська область
17.   Колосова Людмила Сергіївна Вінницька область
18.   Костевська Ірина Павлівна м. Київ
19.   Кухаревська Олена Володимирівна м. Київ
20.   Маковецька Наталія Вікторівна м. Київ
21.   Малиш Антоніна Анатоліївна м. Київ
22.   Марчук Людмила Іванівна Одеська область
23.   Масло Світлана Вікторівна Одеська область
24.   Надолинська Вікторія Євгенівна Автономна Республіка Крим
25.   Немченко Андрій Миколайович Херсонська область
26.   Нікіфорова Віта Миколаївна Херсонська область
27.   Огороднійчук Максим Ігоревич Одеська область
28.   Пацекаєва Світлана Григорівна Одеська область
29.   Сакальська Ольга Петрівна м. Київ
30.   Сидоренко Тетяна Євгенівна Автономна Республіка Крим
31. Сиротюк Руслан Миколайович Одеська область
32.   Скороход Оксана Вікторівна м. Київ
33.   Скульська Олена Євгенівна Одеська область
34.   Сорочинський Сергій Анатолійович м. Київ
35.   Сторожук Микола Миколайович Одеська область
36.   Суворова Світлана Вікторівна Автономна Республіка Крим
37.   Сух Валентин Васильович Херсонська область
38.   Таран Наталя Євгеніївна Автономна Республіка Крим
39.   Тараненко Наталія Вікторівна Одеська область
40.   Троцько Володимир Валентинович м. Київ
41.   Удалов Сергій Анатолійович Одеська область
42.   Целіковський Олександр Валерійович Автономна Республіка Крим
43.   Чевичалов Олексій Леонідович Одеська область
44.   Чумакова-Квашенко Ганна Володимирівна Херсонська область
45.   Бочаров Олексій В'ячеславович Автономна Республіка Крим
46.   Данильченко Сергій Володимирович Автономна Республіка Крим
47.   Кірносов Володимир Валерійович Автономна Республіка Крим
48.   Крюков Володимир Михайлович Автономна Республіка Крим
49.   Олійник Сергій Миколайович м. Київ
50.   Романча Микола Миколайович Автономна Республіка Крим
51.   Ткачук Неллі Сергіївна Одеська область
52.   Цвігуненко Ігор Михайлович Одеська область

Вечірня форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація “Законотворча та нормотворча діяльність”
1. Бабятинський Олександр Павлович Одеська область
2. Багдасарян Ольга Борисівна а Одеська область
3. Байгер Ольга Костянтинівна Одеська область
4. Бржезицька Вікторія Миколаївна Одеська область
5. Граскова Олена Сергіївна Одеська область
6. Кірпічнікова Світлана Дмитрівна Одеська область
7. Колесник Вікторія Володимирівна Одеська область
8. Лабунська Юлія Василівна Одеська область
9. Постернак Тетяна Миколаївна Одеська область
10. Пуленко Костянтин Миколайович Одеська область
Спеціалізація "Регіональне управління"
11. Биковець Володимир Юрійович Одеська область
12. Бойко Тетяна Павлівна Одеська область
13. Вовчанський Вадим Миколайович Одеська область
14. Даниленко Сергій Анатолійович Одеська область
15. Луньов Олександр Григорович Одеська область
16. Малік Марина Валентинівна Одеська область
17. Онищенко Світлана Віталіївна Одеська область
18. Прущак Людмила Вікторівна Одеська область
19. Сухова Ірина Анатоліївна Одеська область
20. Яковлева Ірина Анатоліївна Одеська область
21. Яковлєв Ігор Вікторович Одеська область
Спеціалізація “Державне регулювання економіки та підприємництва”
22. Андрух Тетяна Олександрівна Одеська область
23. Брожденко Неля Миколаївна Одеська область
24. Дикусар Тетяна Вікторівна Одеська область
25. Ільїн Олександр Владленович Одеська область
26. Марченко Вікторія Олександрівна Одеська область
27. Розум Анжела Георгіївна Одеська область
28. Усатюк Ігор Миколайович