Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

2005 рік

Денна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Антоненко Ігор Миколайович Одеська
2. Атанасов Сімон Васильович Одеська
3. Бабіненко Тарас Анатолійович Вінницька
4. Богачук Іван Олександрович Миколаївська
5. Бойко Валентин Анатолійович Миколаївська
6. Борисов Євген Олександрович Автономна Республіка Крим
7. Бут Ліна Миколаївна Херсонська
8. Бучко Алла Саввівна Одеська
9. Вішнякова Ганна Вікторівна Автономна Республіка Крим
10. Величко Володимир Олександрович Херсонська
11. Волков Олександр Володимирович Миколаївська
12. Гончарук Світлана Олександрівна Одеська
13. Грушко Роман Іванович Вінницька
14. Губрій Євген Анатолійович Миколаївська
15. Дурбало Ольга Вікторівна Одеська
16. Зайцева Ірина Іванівна Автономна Республіка Крим
17. Золотоносова Оксана Валеріївна Автономна Республіка Крим
18. Іваньков Родіон Анатолійович Херсонська
19. Ілляшенко Ганна Володимирівна Миколаївська
20. Карелова Олена Віталіївна Автономна Республіка Крим
21. Кованда Вікторія Анатоліївна Одеська
22. Козлова Людмила Василівна Миколаївська
23. Кокарєва Наталя Олександрівна м.Севастополь
24. Кокшаров Ігор Вячеславович Одеська
25. Коновалов Сергій Вікторович Херсонська
26. Костюченко Віктор Вікторович Хмельницька
27. Кустуров Володимир Борисович Одеська
28. Логвіненко Вікторія Олександрівна Автономна Республіка Крим
29. Любінецький Ростислав Євгенійович Вінницька
30. Максименко Олена Вікторівна Херсонська
31. Мелешко Олександр Анатолійович Одеська
32. Мельниченко Григорій Вікторович Одеська
33. Насипаний Віталій Іванович Одеська
34. Нікітін Олександр Віталійович Автономна Республіка Крим
35. Нікітіна Наталя Ігорівна Кіровоградська
36. Новаковська Ірина Анатоліївна Одеська
37. Панченко Ганна Олександрівна Миколаївська
38. Парфенюк Олександр Сергійович м.Севастополь
39. Пастухов Олексій Володимирович Миколаївська
40. Пидорич Володимир Васильович Херсонська
41. Росинська Людмила Олександрівна Одеська
42. Рудольф Олена Володимирівна Одеська
43. Свіргун Віктор Васильович Вінницька
44. Скворцов Андрій Володимирович Херсонська
45. Сторожук Оксана Леонідівна Вінницька
46. Стоян Тетяна Миколаївна Одеська
47. Ткачук Ігор Миколайович Одеська
48. Трачук Володимир Павлович Вінницька
49. Умріхін Михайло Миколайович Автономна Республіка Крим
50. Чофу В'ячеслав Михайлович Одеська
51. Шаматієнко Віталій Лівонович Вінницька
52. Швець Наталія Василівна Одеська
53. Шевченко Андрій Володимирович Одеська
54. Шевченко Олександр Миколайович Вінницька
55. Шевчук Олександр Олександрович Миколаївська
56. Шевчук Тетяна Миколаївна Вінницька
57. Шульга Костянтин Валерійович Херсонська
58. Дончик Наталя Петрівна Одеська
59. Колода Олександр Вячеславович Одеська
60. Румега Кристина Петрівна Одеська
61. Слободянюк Ілля Володимирович Одеська

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Акатьєв Олексій Олексійович Автономна Республіка Крим
2. Барабаш Людмила Анатоліївна Херсонська
3. Бойко Валерій Олексійович Вінницька
4. Бондарчук Надія Леонідівна Вінницька
5. Бородата Олена Аркадіївна Вінницька
6. Варивода Вікторія Володимирівна Херсонська
7. Воскресенський Олександр Володимирович Автономна Республіка Крим
8. Гладушняк Наталія Олександрівна Одеська
9. Гусак Лариса Миколаївна Одеська
10. Дікал Наталя Іванівна Херсонська
11. Дудченко Юрій Володимирович Одеська
12. Євтушенко Павло Костянтинович Вінницька
13. Жила Сергій Анатолійович Одеська
14. Замковенко Тетяна Петрівна Одеська
15. Зєнченко Анатолій Васильович Одеська
16. Ковтун Євгеній Васильович Одеська
17. Крайнюк Ольга Сергіївна Автономна Республіка Крим
18. Кручек Ірина Володимирівна Автономна Республіка Крим
19. Куліда Олег Васильович Херсонська
20. Кущовий Дмитро Олександрович Автономна Республіка Крим
21. Лук'янчук Петро Хомич Автономна Республіка Крим
22. Мазін Енвер Фікретович Автономна Республіка Крим
23. Майстро Володимир Павлович Одеська
24. Матієнко Валерій Іванович Одеська
25. Назаренко Тетяна Олексіївна Одеська
26. Найда Лариса Анатоліївна Херсонська
27. Нестеренко Валерій Юрійович Одеська
28. Нехайчук Юлія Серафімівна Автономна Республіка Крим
29. Осипенко Дмитро Миколайович Автономна Республіка Крим
30. Ошовська Світлана Анатоліївна Вінницька
31. Панасенко Володимир Миколайович Одеська
32. Пащенко Анатолій Анатолійович Миколаївська
33. Пилипенко Валерій Віталійович Вінницька
34. Пікіна Олена Анатоліївна Автономна Республіка Крим
35. Рамазанов Мегді Беятович Автономна Республіка Крим
36. Савенко Ігор Михайлович Одеська
37. Ситнікова Тетяна Іванівна Миколаївська
38. Слабенко Павло Петрович Миколаївська
39. Сокиран Василь Анатолійович Одеська
40. Сокол Олег Васильович Миколаївська
41. Стельмах Тетяна Василівна Херсонська
42. Степанюк Євгенія Дмитрівна Миколаївська
43. Суздалєва Людмила Анатоліївна Автономна Республіка Крим
44. Урсіна Оксана Максимівна Автономна Республіка Крим
45. Химченко Сергій Миколайович Одеська
46. Шабурова Валентина Іванівна Автономна Республіка Крим
47. Шамугія Анатолій Борисович Автономна Республіка Крим
48. Щербакова Алла Борисівна м.Севастополь
49. Аксьонов Олександр В'ячеславович м.Севастополь
50. Бакарасєва Ірина Олександрівна Херсонська
51. Бєдрик Сергій Валерійович Автономна Республіка Крим
52. Бєляєв Олег Олександрович Херсонська
53. Бянова Наталя Анатоліївна Одеська
54. Волошинович Едуард Петрович Миколаївська
55. Горбатюк Олександр Іванович Вінницька
56. Горбачов Вадим Єгорович м.Севастополь
57. Гранатуров Юрій Ісайович Миколаївська
58. Грищук Анатолій Васильович Вінницька
59. Гуменюк Галина Дмитрівна Одеська
60. Добровольський Андрій Васильович Миколаївська
61. Дроздова Наталя Геннадіївна Миколаївська
62. Єрохіна Тетяна Володимирівна Автономна Республіка Крим
63. Жученко Сергій Миколайович Автономна Республіка Крим
64. Захаров Петро Миколайович Автономна Республіка Крим
65. Казанник Тетяна Геннадіївна Автономна Республіка Крим
66. Коваль Лариса Василівна Одеська
67. Косташенко Олександр Михайлович Миколаївська
68. Майгер Людмила Афанасіївна Одеська
69. Мельник Марина Олександрівна Миколаївська
70. Муценко Дмитро Валентинович Херсонська
71. Насіковська Надія Никифорівна Вінницька
72. Науменко Таїсія Іванівна Вінницька
73. Оборонько Дмитро Миколайович Миколаївська
74. Орлова Валентина Володимирівна Одеська
75. Орлюк Наталя Сергіївна Вінницька
76. Осадчук Василь Павлович Вінницька
77. Петрук Віктор Миколайович Херсонська
78. Пілюк Руслан Валерійович Одеська
79. Радіонов Микола Васильович Вінницька
80. Регеша Валерій Гаврилович Вінницька
81. Рибачук Володимир Петрович Миколаївська
82. Сазонов Денис Євгенович Херсонська
83. Семенюк Леонід Олексійович Автономна Республіка Крим
84. Соколова Галина Дмитрівна Одеська
85. Сотула Олександр Михайлович Автономна Республіка Крим
86. Умеров Ільмі Рустемович Автономна Республіка Крим
87. Шлапак Олег Михайлович Одеська
88. Алієв Айдер Юсуфович Автономна Республіка Крим
89. Артемович Наталія Миколаївна Автономна Республіка Крим
90. Байжанов Альберт Іванович Одеська
91. Балашов Анатолій Миколайович м.Севастополь
92. Беспалий Олександр Миколайович Одеська
93. Білоусова Валентина Миколаївна Одеська
94. Бондарюк Ігор Анатолійович Одеська
95. Варчук Сергій Георгійович Одеська
96. Василенко Володимир Васильович Автономна Республіка Крим
97. Веліксар Ігор Вікторович Одеська
98. Веселов Володимир Володимирович Миколаївська
99. Вишневецька Наталя Петрівна м.Севастополь
100. Власенко Юрій Васильович Одеська
101. Ганченко Любов Васильович Одеська
102. Георгієв Павло Васильович Миколаївська
103. Герасименко Василь Миколайович Автономна Республіка Крим
104. Геращенко Віктор Анатолійович Одеська
105. Глуханюк Василь Васильович Вінницька
106. Гогуленко Олег Васильович Одеська
107. Гончарук Олександр Владиславович Одеська
108. Горбенко Вікторія Олексіївна Одеська
109. Губарєв Олександр Віталійович Одеська
110. Гур'янова Любов Миколаївна Одеська
111. Джемілєв Сулейман Сейтумерович Автономна Республіка Крим
112. Дубинський Дмитро Михайлович Одеська
113. Жуковський Олександр Вілійович Одеська
114. Звягіна Лілія Аркадіївна Одеська
115. Зіядінов Абляміт Решатович Автономна Республіка Крим
116. Ігнатенко Сергій Анатолійович Автономна Республіка Крим
117. Калєєва Алла Олегівна Одеська
118. Карташова Валентина Олександрівна Одеська
119. Каштальян Михайло Арсеньевич Одеська
120. Копилов Михайло Павлович Автономна Республіка Крим
121. Коропатнюк Юрій Олексійович Одеська
122. Костецький Юрій Вікторович Одеська
123. Лащук Олександр Валерійович Одеська
124. Лук'янов Ігор Леонідович Автономна Республіка Крим
125. Мазицька Жанна Анатоліївна Одеська
126. Маковецький Віталій Семенович Одеська
127. Максімов Геннадій Ярославович Херсонська
128. Махонін Вадим Миколайович Одеська
129. Махоніна Лариса Вікторівна Одеська
130. Мельничук Олександр Миколайович Чернівецька
131. Меркулова Олена Анатоліївна Одеська
132. Нагаєць Оксана Олександрівна Автономна Республіка Крим
133. Наумов Сергій Олександрович Одеська
134. Невмивана Любов Георгіївна Одеська
135. Пасечник Марина Леонідівна Одеська
136. Пастернак Ігор Олегович Одеська
137. Пастернак Оксана Вадимівна Одеська
138. Попова Людмила Василівна Одеська
139. Садовник Анатолій Анатолійович Одеська
140. Садовник Катерина Вікторівна Одеська
141. Салієв Рефат Серверович Автономна Республіка Крим
142. Саруханян Артур Вагінакович Одеська
143. Семенов Владислав Олегович Одеська
144. Семіков Андрій Геннадійович Одеська
145. Сімоненко Віктор Володимирович Автономна Республіка Крим
146. Соколова Наталія Олегівна Одеська
147. Стацишин Олег Андрійович Одеська
148. Сулейманов Рефат Нафієвич Автономна Республіка Крим
149. Ткач Олена Володимирівна Одеська
150. Ушаков Олег Володимирович Автономна Республіка Крим
151. Хмелевський Анатолій Борисович Одеська
152. Цісельський Олександр Миколайович Одеська
153. Чебикін Дмитро Олексійович Одеська
154. Черниш Юрій Петрович Одеська
155. Чинов Геннадій Петрович Автономна Республіка Крим
156. Чорний Олександр Іванович Автономна Республіка Крим
157. Шарак Олег Михайлович Одеська
158. Шилін Володимир Віталійович Дніпропетровська
159. Шитова Ганна Валентинівна Одеська
160. Щербак Наталія Володимирівна Вінницька
161. Юр'єв Михайло Миколайович Автономна Республіка Крим
162. Ярошенко Олександр Васильович Одеська
163. Бойченко Віктор Васильович Одеська
164. Гаврилюк Микола Пилипович Миколаївська
165. Климченко Микола Степанович Автономна Республіка Крим
166. Козачинський Олександр Павлович Одеська
167. Огданець Олександр Іванович Херсонська
168. Ольшевський Петро Іванович Вінницька
169. Остапенко Анатолій Миколайович Автономна Республіка Крим
170. Паламарчук Ігор Володимирович Вінницька
171. Пітак Іван Георгійович Одеська
172. Рюмшін Андрій Васильович Автономна Республіка Крим
173. Станков Віктор Степанович Одеська
174. Токар Лариса Федорівна Одеська
175. Трубач Павло Юрійович Херсонська
176. Хайбуллаєв Іса Небібуллаєвич Автономна Республіка Крим
177. Чабан Марія Петрівна Одеська
178. Черфасов Ігор Валентинович Автономна Республіка Крим
179. Євчук Анатолій Петрович Одеська
180. Кольцов Віталій Михайлович Одеська

Вечірня форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Барановський Ігор Григорович Одеська
2. Бессараб Вадим Максимович Одеська
3. Варичева Олена Григорівна Одеська
4. Пожарова Оксана Вікторівна Одеська
5. Ільїна Наталія Володимирівна Одеська
6. Інешин Юрій Михайлович Одеська
7. Копилова Галина Наумівна Одеська
8. Крайній Андрій Анатолійович Одеська
9. Крупський Олександр Дмитрович Одеська
10. Молдавська Тетяна Вадимівна Одеська
11. Мороз Світлана Анатоліївна Одеська
12. Пилипенко Тамара Анатоліївна Одеська
13. Пінчук Галина Віталіївна Одеська
14. Подерська Тетяна Арнольдівна Одеська
15. Соколова Ольга Миколаївна Одеська
16. Черняк Вадим Петрович Одеська
17. Швидка Ірина Володимирівна Одеська
18. Бизова Марина Борисівна Одеська
19. Босенко Ірина Вікторівна Одеська
20. Гладович Олександр Валентинович Одеська
21. Живора Тетяна Станіславівна Одеська
22. Косюга Юрій Павлович Одеська