Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

2010 рік

Денна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація “Законотворча та нормотворча діяльність”
1. Адамчук Ірина Олександрівна Миколаївська область
2. Віденчук Наталія Сергіївна Миколаївська область
3. Вірич Володимир Володимирович Одеська область
4. Караман Гюльнара Гурбанівна Херсонська область
5. Гордієнко Костянтин Віталійов. Херсонська область
6. Єфимушкіна Олена Вячеславівна Автономна Республіка Крим
7. Зверянська Наталя Михайлівна Одеська область
8. Койка Ольга Володимирівна Одеська область
9. Ляпіна Ольга Олександрівна Одеська область
10. Миронова Юлія Віталіївна Одеська область
11. Неркарарян Ернест Амаякович Одеська область
12. Петрашкевич Юлія Миколаївна Одеська область
13. Підболячний Василь Миколайович Вінницька область
14. Покотило Віктор Васильович Одеська область
15. Попов Іван Сергійович м. Севастополь
16. Слободянюк Ганна Вікторівна Одеська область
Спеціалізація “Регіональне управління”
17. Вінійчук Юрій Миколайович Одеська область
18. Возіян Юлія Григорівна Миколаївська область
19. Воронцов Дмитро Олегович Автономна Республіка Крим
20. Галаган Марина Олександрівна Одеська область
21. Григорова Ольга Володимирівна Одеська область
22. Дручініна Ольга Миколаївна Автономна Республіка Крим
23. Жонца Зоя Станіславівна Одеська область
24. Корнієнко Олена Володимирівна Миколаївська область
25. Лисянська Ольга Сергіївна Херсонська область
26. Редчиць Юлія Володимирівна Автономна Республіка Крим
27. Супрун Оксана Володимирівна Одеська область
28. Фокін Микита Олександрович Одеська область
Спеціалізація “Державне регулювання економіки та підприємництва”
29. Абдурашитова Ельнара Нусретівна Автономна Республіка Крим
30. Болдарева Олеся Михайлівна Одеська область
31. Вєлєв Микола Афанасійович Одеська область
32. Дмитренко Наталія Тарасівна Житомирська область
33. Кочева Ірина Євгенівна Миколаївська область
34. Кузьменко Олена Миколаївна Автономна Республіка Крим
35. Михасько Олена Геннадіївна Вінницька область
36. Москалюк Світлана Василівна Вінницька область
37. Нюнько Ольга Володимирівна Одеська область
38. Слобожанська Олена Володимирівна Миколаївська область
39. Суковата Катерина Олександрівна Одеська область
40. Таран Юлія Миколаївна Херсонська область
41. Фесенко Тетяна Ігорівна Миколаївська область
Спеціалізація “Соціальна і гуманітарна політика”
42. Алексашенко Галина Вікторівна Миколаївська область
43. Волкова Вікторія Вікторівна Автономна Республіка Крим
44. Дурбало Олена Вікторівна Одеська область
45. Оніщенко Тамара Станіславівна Одеська область
46. Походзей Наталя Миколаївна Вінницька область
47. Робак Марія Сергіївна Одеська область
48. Русаков Дмитро Валентинович Автономна Республіка Крим
49. С'єдіна Ольга Володимирівна Автономна Республіка Крим
50. Сложинська Юлія Валеріївна Одеська область
51. Флорова Євгенія Василівна Одеська область
52. Чорна Тетяна Григорівна Вінницька область
Спеціалізація "Управління в інституціях Європейського Союзу"
53. Адирова Ірина Сергіївна Одеська область
54. Бортник Олександр Віталійович Вінницька область
55. Георгієнко Вадим Миколайович Одеська область
56. Григорук Олеся Валеріївна Одеська область
57. Дивущак Оксана Олександрівна Одеська область
58. Ляшенко Дмитро Вікторович Одеська область
59. Мазур Сергій Анатолійович Вінницька область
60. Семенко Галина Вікторівна Автономна Республіка Крим
61. Скоропад Олена Василівна Вінницька область
62. Яковенко Катерина Володимирівна м. Севастополь

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація “Законотворча та нормотворча діяльність”
1. Білоус Лілія Леонтіївна Одеська область
2. Богатирьова Ольга Сергіївна Автономна Республіка Крим
3. Бойко Світлана Олександрівна Одеська область
4. Гуменюк Дмитро Борисович Одеська область
5. Дерека Андрій Олександрович м.Севастополь
6. Драпей Сергій Анатолійович м.Київ
7. Дубовой Володимир Васильович Одеська область
8. Колесніченко Антоніна Анатоліївна Одеська область
9. Колобов Сергій Іванович Автономна Республіка Крим
10. Кравченко Олександр Миколайович Одеська область
11. Кришень Людмила Володимирівна Одеська область
12. Коменда Катерина Олександрівна Одеська область
13. Лебедєв Роман Сергійович Одеська область
14. Легкова Оксана Ігорівна Автономна Республіка Крим
15. Мамонова Валентина Олексіївна Автономна Республіка Крим
16. Маркитанов Володимир Кенсоринович м.Київ
17. Монаку Світлана Вікторівна Одеська область
18. Ожелівський Іван Миколайович м.Київ
19. Олексюк Олена Миколаївна Одеська область
20. Ольхова Ольга Вікторівна Автономна Республіка Крим
21. Осадча Тетяна Валерівна Одеська область
22. Паталашка Оксана Анатоліївна Херсонська обл
23. Поляк Наталя Миколаївна Одеська область
24. Сафронова Ксенія Іванівна Миколаївська область
25. Сердюк Ірина Володимирівна Автономна Республіка Крим
26. Тамбовцев Петро Серафимович Вінницька область
27. Футуймас Олена Василівна Вінницька область
28. Харькова Любов Іванівна Автономна Республіка Крим
29. Хорєва Ірина Володимирівна Автономна Республіка Крим
30. Шереметьєва Наталія Валеріївна Автономна Республіка Крим
Спеціалізація “Регіональне управління”
31. Бараненко Наталія Вікторівна Одеська область
32. Бастонова Наталя Олегівна Автономна Республіка Крим
33. Берднік Олександр Олександрович Автономна Республіка Крим
34. Бесхлібна Марина Олександрівна Одеська область
35. Бєлоус Олег Сергійович Одеська область
36. Бойко Оксана Богданівна Одеська область
37. Бойко Ольга Валеріївна Одеська область
38. Валіс Ігор Володимирович м. Севастополь
39. Високий Олександр Андрійович Одеська область
40. Генчевський Петро Дмитрович Одеська область
41. Григор'єв Ігор Валентинович Одеська область
42. Гринчук Ріта Василівна Вінницька область
43. Дімов Олег Федорович Одеська область
44. Долока Лідія Сергіївна Автономна Республіка Крим
45. Долюк Михайло Вікторович Вінницька область
46. Єршов Олександр Євгенович Одеська область
Жильникова Тетяна Броніславівна Херсонська область
48. Заіка Вікторія Євгенівна Автономна Республіка Крим
49. Іванов Олександр Васильович Одеська область
50. Івкін Андрій Миколайович Автономна Республіка Крим
51. Кислиця Жанна Іванівна Автономна Республіка Крим
52. Кінзерський Євген Едуардович Одеська область
53. Козлов Павло Миколайович Автономна Республіка Крим
54. Кольцов Андрій Олександрович Одеська область
55. Коноваленко Володимир Вікторович Одеська область
56. Краєвський Сергій Станіславович Вінницька область
57. Кубаль Руслан Володимирович м.Київ
58. Кудлаєнко Сергій Володимирович Вінницька область
59. Кузьмін Андрій Олександрович Автономна Республіка Крим
60. Лапенко Сергій Станіславович Автономна Республіка Крим
61. Лугова Ольга Анатоліївна Автономна Республіка Крим
62. Лунгул Світлана Михайлівна Одеська область
63. Максимчак Віктор Дмитрович Вінницька область
64. Малінін Володимир Володимирович Вінницька область
65. Мельник Людмила Володимирівна Вінницька область
66. Миколаєнко Ігор Олександрович м.Київ
67. Мірошніков Сергій Олексійович Миколаївська область
68. Міченко Лілія Олександрівна Одеська область
69. Моїсєєва Лариса Дмитрівна Автономна Республіка Крим
70. Мойсенко Оксана Олександрівна м.Київ
71. Нечипоренко Віктор Іванович Вінницька область
72. Пасічник Юрій Миколайович Вінницька область
73. Петров Анатолій Іванович Автономна Республіка Крим
74. Попова Наталя Миколаївна Одеська область
75. Романець Олена Володимирівна Вінницька область
76. Сафонов Валерій Миколайович Автономна Республіка Крим
77. Сафошин Костянтин Юрійович Одеська область
78. Скрипниченко Дмитро Володимирович Одеська область
79. Соколова Ірина Володимирівна Одеська область
80. Соловйов Олексій Олександрович Автономна Республіка Крим
81. Статіров Володимир Іванович Одеська область
82. Сульнікова Ольга Олександрівна Автономна Республіка Крим
83. Телик Катерина Олександрівна Автономна Республіка Крим
84. Тиндюк Інна Валеріївна Одеська область
85. Тихонов Владислав Володимирович Одеська область
86. Тичківський Зіновій Іванович Херсонська область
87. Тітаренко Сергій Володимирович Вінницька область
88. Урсал Вячеслав Валентинович Херсонська область
89. Федоренко Анатолій Вікторович Одеська область
90. Філатов Олександр Анатолійович Одеська область
91. Чайка Олена Валентинівна Одеська область
92. Шендрик Юрій Вікторович Херсонська область
93. Шкурко Зоя Вадимівна м.Київ
94. Штембуляк Олег Борисович Одеська область
95. Ярема Віталій Васильович м.Севастополь
Спеціалізація “Державне регулювання економіки та підприємництва”
96. Бойко Олена Анатоліївна м.Київ
97. Абдурахманов Сафтер Ісайович Автономна Республіка Крим
98. Балабас Ігор Олександрович Автономна Республіка Крим
99. Белінський Ігор Вікторович Одеська область
100. Бовраш Ольга Володимирівна Одеська область
101. Возіян Анатолій Анатолійович Одеська область
102. Воронов Віталій Павлович Миколаївська область
103. Дроговоз Ігор Віталійович Херсонська область
104. Дудаков Едуард Мугарремович Автономна Республіка Крим
105. Загорулько Ганна Іванівна Херсонська область
106. Земський В'ячеслав Михайлович Одеська область
107. Карпенко Наталія Олександрівна Вінницька область
108. Катречко Андрій Михайлович Одеська область
109. Катречко Віктор Михайлович Одеська область
110. Коваль Денис Олександрович Одеська область
111. Колеснік Марія Олександрівна м.Київ
112. Коробченко Володимир Миколайович Миколаївська область
113. Король Лариса Валеріївна Вінницька область
114. Король-Головань Юлія Сергіївна м.Севастополь
115. Кравченко-Скалозуб Олена Валентинівна Херсонська область
116. Куюн Ірина Юріївна Херсонська область
117. Ліпач Олена Олександрівна Вінницька область
118. Луценко Ольга Василівна Миколаївська область
119. Любівий Дмитро Валерійович Одеська область
120. Масюткіна Олена Вікторівна Херсонська область
121. Матвієнко Олена Вікторівна Миколаївська область
122. Новікова Ірина Василівна м.Севастополь
123. Петряєва Ірина Станіславівна Херсонська область
124. Риженко Андрій Валерійович Автономна Республіка Крим
125. Семененко Лариса Анатоліївна Автономна Республіка Крим
126. Сілоч Олена Іванівна Одеська область
127. Чудик Олег Анатолійович Автономна Республіка Крим
128. Чумаченко Михайло Валентинович Одеська область
129. Шахова Марина Олександрівна Херсонська область
130. Шкода Наталія Григорівна Херсонська область
131. Щербанюк Тетяна Петрівна Херсонська область
132. Щербина Оксана Віталіївна Херсонська область
133. Яковлєв Андрій Володимирович Миколаївська область
Спеціалізація “Соціальна і гуманітарна політика”
134. Белібова Ганна Олексіївна Миколаївська область
135. Бондарева Ліна Володимирівна Херсонська область
136. Ганченко Дмитро Леонідович Херсонська область
137. Головко Руслан Петрович Автономна Республіка Крим
138. Грушко Віталій Вікторович Херсонська область
139. Довгань Оксана Миколаївна Вінницька область
140. Карал Олена Юріївна Одеська область
141. Копієвський Ігор Вікторович Миколаївська область
142. Кравченко Наталя Стефанівна Вінницька область
143. Крива Галина Олександрівна Вінницька область
144. Кудлай Валерій Степанович Херсонська область
145. Матвієнко Тетяна Василівна Вінницька область
146. Мишаковський Віктор Юрійович Одеська область
147. Мусіяченко Ольга Вячеславівна Автономна Республіка Крим
148. Нямцу Євген Федорович Одеська область
149. Пінчук Олена Ігорівна Одеська область
150. Путренко Олена Володимирівна Автономна Республіка Крим
151. Троян Валентина Геннадіївна Вінницька область
152. Ульянова Тетяна Олександрівна м. Севастополь
153. Фєнєв Олександр Анатолійович Вінницька область
154. Харитон Василь Дмитрович Одеська область
155. Черняк Олексій Юрійович Автономна Республіка Крим
156. Чуприна Сергій Миколайович Черкаська область
157. Шлієнко Олександр Володимирович Одеська область
Спеціалізація "Управління у сфері культури"
158. Бурдейна Олена Віталіївна Одеська область
159. Дутка Світлана Миронівна Одеська область
160. Карауш Вячеслав Валерійович Одеська область
161. Ковальська Ірина Володимирівна Одеська область
162. Мазур Ігор Романович Херсонська область
163. Марковська Ольга Федорівна Одеська область
164. Меліховська Марія Валеріївна Одеська область
165. Кравченко Наталя Василівна Одеська область
166. Раткова Інга Володимирівна Одеська область
167. Сушко Ярослав Вікторович Одеська область
168. Талько Марина Леонідівна Одеська область
169. Яковчук Аліна Юхимівна Одеська область
Спеціалізація "Управління в інституціях Європейського Союзу"
170. Баришнікова Наталія Сергіївна м.Київ
171. Бєлоус Катерина Дмитрівна Одеська область
172. Варченко Микола Михайлович Одеська область
173. Галюк Юрій Васильович Одеська область
174. Гордіченко Олексій Вікторович м.Київ
175. Гризодуб Юлія Анатоліївна Одеська область
176. Гуменюк Сергій Олександрович Одеська область
177. Дудченко Олександр Сергійович Одеська область
178. Зорило Ольга Петрівна Одеська область
179. Костенко Ігор Миколайович м. Севастополь
180. Кравченко Євген Вікторович Одеська область
181. Лосюк Галина Володимирівна Одеська область
182. Мухаметов Андрій Наілович Одеська область
183. Паталащук Олексій Павлович Одеська область
184. Пустова Наталія Миколаївна Одеська область
185. Семяшкін Руслан Володимирович Автономна Республіка Крим
186. Тодорич Ірина Вікторівна Одеська область
187. Тодорук Анатолій Миколайович Івано-Франківська область
188. Тріщук Любов Василівна м.Київ
189. Щеглов Андрій Ігорович Одеська область
Спеціалізація "Інформатизація державного управління"
190. Бернов Микола Миколайович Одеська область
191. Бєлянінова Наталія Володимирівна Миколаївська область
192. Верещака Олексій Миколайович Херсонська область
193. Глущенко Ганна Георгіївна Херсонська область
194. Гордєйко Лілія Маринівна Одеська область
195. Зарицький Андрій Васильович Одеська область
196. Колодяжний Роман Володимирович Одеська область
197. Кунаренко Тетяна Володимирівна Одеська область
198. Матвіюк Світлана Олександрівна Автономна Республіка Крим
199. Федорович Лариса Миколаївна Автономна Республіка Крим
200. Шадчнєв Олександр Олегович Автономна Республіка Крим
Спеціалізація "Управління у сфері охорони здоров'я"
201. Адамович Світлана Анатоліївна Одеська область
202. Беличенко Владислав Миколайович Автономна Республіка Крим
203. Бугридзе Зураб Дмитрович Одеська область
204. Возний Денис Віталійович Одеська область
205. Вторенко Юрій Іванович Одеська область
206. Гезун Олександр Іванович Одеська область
207. Глебова Лілія Вікторівна Одеська область
208. Голубенко Максим Юрійович Одеська область
209. Гордієнко Наталія Миколаївна м.Київ
210. Дехтяр Юрій Миколайович Одеська область
211. Зеленюк Юлія Сергіївна Одеська область
212. Корсун Олена Генадіївна Одеська область
213. Костова Любов Андріївна Одеська область
214. Ларкіна Світлана Олександрівна Одеська область
215. Липовський Юрій Сергійович Автономна Республіка Крим
216. Лінник Руслана Вікторівна Одеська область
217. Лоскутов Сергій Іванович Одеська область
218. Лунга Юрій Миколайович Одеська область
219. Оліфіренко Інна Володимирівна м.Київ
220. Паненко Володимир Анатолійович Одеська область
221. Пархоменко Олександр Володимирович Одеська область
222. Півень Олеся Вікторівна Одеська область
223. Саакова Каріна Вазгенівна Одеська область
224. Чуєва-Павловська Тетяна Петрівна Одеська область
225. Щербатенко Олексій Валерійович Одеська область
226. Якименко Дмитро Олегович Одеська область
227. Якімова Ганна Миколаївна Одеська область

Заочно-дистанційна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація “Регіональне управління”
1. Акімова Лариса Юріївна м. Севастополь
2. Алексєєнко Ігор Владиславович Автономна Республіка Крим
3. Алібутаєв Едуард Михайлович Автономна Республіка Крим
4. Байдак Валентин Володимирович Одеська область
5. Беликов Андрій Семенович Автономна Республіка Крим
6. Бєляєва Катерина Вікторівна Херсонська область
7. Боєва Тетяна Олександрівна Автономна Республіка Крим
8. Джепаров Ленур Даніалович Автономна Республіка Крим
9. Дорофєєва (Косатурова) Наталія Сергіївна Херсонська область
10. Дундер Валерій Георгійович Одеська область
11. Жадан Михайло Анатолійович Херсонська область
12. Журенок Тетяна Володимирівна Одеська область
13. Іванов Василь Миколайович Одеська область
14. Ігнатьєва Юлія Володимирівна Одеська область
15. Капітонова Світлана Валентинівна Херсонська область
16. Кот Віктор Васильович Миколаївська область
17. Криворука Сергій Григорович Вінницька область
18. Кубик Володимир Анатолійович Вінницька область
19. Куркотілов Олексій Павлович Миколаївська область
20. Кучеря Дмитро Миколайович м. Київ
21. Лазаренко Тетяна Іванівна Миколаївська область
22. Ліберов Григорій Едуардович Одеська область
23. Міхєєва Тетяна Петрівна Миколаївська область
24. Нагорна Олена Володимирівна м. Севастополь
25. Олійник Оксана Сергіївна м. Київ
26. Паращук Наталя Анатоліївна Херсонська область
27. Співакіна Ольга Володимирівна Херсонська область
28. Стоянова Ольга Миколаївна Одеська область
29. Чепіль Олена Геннадіївна Автономна Республіка Крим
30. Щербакова Ніна Володимирівна Одеська область
31. Ярош Сергій Валерійович м. Севастополь
Спеціалізація "Управління соціальним та гуманітарним розвитком"
32. Алікін Костянтин Борисович Автономна Республіка Крим
33. Білоус Вероніка Валеріївна Одеська область
34. Варлан Тамара Василівна Одеська область
35. Голєв Юрій Вікторович м. Київ
36. Гречишкін Юрій Олександрович Херсонська область
37. Григорчук Віктор Іванович м. Київ
38. Ілюченко Ангеліна Владіленівна Одеська область
39. Куруч Віталій Георгійович Одеська область
40. Лисенко Ірина Миколаївна Херсонська область
41. Лісовська Анастасія Борисівна Автономна Республіка Крим
42. Лошкарьова Юлія Михайлівна Автономна Республіка Крим
43. Малиновський Максим Миколайович Автономна Республіка Крим
44. Мандрієвська Наталія Олександрівна Одеська область
45. Морев Олексій Олександрович Херсонська область
46. Олейник Лариса Юріївна Одеська область
47. Олефіренко Оксана Олександрівна Херсонська область
48. Ольшевський Володимир Миколайович Одеська область
49. Повжик Олена Іллівна Херсонська область
50. Пономаренко Василь Анатолійович м. Київ
51. Рінг Наталя Володимирівна Автономна Республіка Крим
52. Селецький Олександр Валерійович Одеська область
53 Скляров Олег Сергійович Вінницька область
54. Фоменко Тетяна Михайлівна Херсонська область
55. Чекризова Олена Дмитрівна Одеська область
56. Черненко Леонід Леонідович Автономна Республіка Крим

Вечірня форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація “Законотворча та нормотворча діяльність”
1. Гадомська Юлія Петрівна Одеська область
2. Малий Руслан Аронович Одеська область
3. Микулінська Вікторія Євгенівна Одеська область
4. Першин Олег Володимирович Одеська область
5. Ружицький Юрій Григорович Одеська область
6. Степанова Анастасія В’ячеславівна Одеська область
7. Стоянов Денис Анатолійович Одеська область
8. Хрустовський Сергій Григорович Одеська область
9. Чикова Ганна Вікторівна Одеська область
Спеціалізація “Регіональне управління”
10. Атаянц Тетяна Юріївна Одеська область
11. Детільє Оксана Леонідівна Одеська область
12. Кісельова Оксана Вікторівна Одеська область
13. Істратов Євген Олександрович Одеська область
14. Левківський Ігор Миколайович Одеська область
15. Радзівілюк Наталія Володимирівна Одеська область
16. Сліпченко Ганна Вікторівна Одеська область
17. Харіна Любов Олексіївна Одеська область
18. Шевченко Олена Миколаївна Одеська область
Спеціалізація “Державне регулювання економіки та підприємництва”
19. Аксанюк Василь Михайлович Одеська область
20. Амангалієва Белла Гасієтжанівна Одеська область
21. Кац Людмила Василівна Одеська область
22. Пасєка Сергій Станіславович Одеська область
23. Рубан Михайло Юрійович Одеська область
24. Саранчук Юлія Валентинівна Одеська область
Спеціалізація “Соціальна і гуманітарна політика”
25. Бочарова Тетяна Миколаївна Одеська область
26. Воронов Олександр Ігоревич Одеська область
27. Ковальова Олена Іванівна Одеська область
28. Палащенко Тетяна Павлівна Одеська область
29. Сопін Ігор Володимирович Одеська область
30. Цуркан Олексій Олегович Одеська область