Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Новини

Загальна характеристика

Науково-педагогічні працівники

Навчально-методична діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходи


Одеський центр інновацій
в електроному урядуванні

Вступ до магістратури


Новини кафедриLINUX на екрані Ваших моніторів


Більше 75% серверів у всьому світі, які забезпечують надійну роботу Інтернет, працюють під управлінням операційної системи Linux. Сервера таких відомих компаній як Google, Facebook, Yandex, Wikipedia, IBM, Novell, Huawei давно вже працюють на Linux. Наприклад, в Україні до таких організацій можна віднести Міністерство палива та енергетики України, Міністерство внутрішніх справ України (управління по боротьбі з кіберперступностью), Приватбанк, НОВА ПОШТА, Укрпромбуд, Zong Design тощо.
Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України також приєднується до організацій, які підтримують ідеології програмного забезпечення з відкритим кодом. Тому, починаючи з 11 грудня 2018 року в інституті розпочалися заняття для адміністраторів операційної системи Linux. Після циклу занять для адміністраторів будуть розпочати заняття для користувачів операційної системи Linux та додатків на платформі Linux.


Реформування публічного управління та адміністрування: теорія, практика, міжнародний досвід


26 жовтня 2018 року в інституті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародної участі «Реформування публічного управління та адміністрування: теорія, практика, міжнародний досвід».Нові цінності та цифрові тренди для реформування публічного управління


26 жовтня 2018 року в інституті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародної участі «Реформування публічного управління та адміністрування: теорія, практика, міжнародний досвід».


ОБГОВОРЕННЯ ПИТАНЬ ЩОДО НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ


26 жовтня 2018 року в Одеській державній адміністрації відбулася зустріч експертів Європейського Союзу з представниками Одеського регіону. Основна мета зустрічі – визначення стану розвитку надання адміністративних послуг, у тому числі в електронному вигляді в Одеській області та обговорення проблемних питань та шляхів їх вирішення.

Традиційне спортивне свято «Одеська осінь- 2018»


12.10.2018 року на спортивній базі інституту відбулося традиційне спортивне свято «Одеська осінь- 2018» серед студентів першого курсу факультету менеджменту та бізнес- технологій і факультету публічного управління та адміністрування.
Програма свята включала наступні види змагань: човниковий біг 4 * 9 м серед юнаків та дівчат, стрибки в довжину з місця, метання набивного м'яча на дальність та командні змагання з волейболу.
Переможцями змагань у човниковому бігу 4 * 9 м. сталі: Нестеренко Роман та Велика Христина.
У змаганнях зі стрибків у довжину з місця переможцями стали Возненко Ілля з рекордом інституту з результатом 2.72м та Канозірськая Дарія. В метанні набивного м'яча переможцями стали Мишко Данило і і Велика Христина.
У змаганнях з волейболу перемогу здобула команда факультету менеджменту та бізнес технологій.

Студентська спартакіада з легкої атлетики

В період з 20 по 21 вересня в Одеській області проходила студентська спартакіада з легкої атлетики, в якій взяли участь п'ятнадцять команд закладів вищої освіти Одеської області. У спартакіаді взяли участь близько 300 студентів Одеської області. Такі змагання дають можливість юним спортсменам продемонструвати свій потенціал і отримати новий досвід. Учасники проявили себе у таких дисциплінах: біг 100, 200 та 400 метрів, біг з бар'єрами 110 та 400 метрів, штовхання ядра, стрибки у висоту, метання диску та спису. Змагання проводилися на стадіоні «Динамо». ОРІДУ НАДУ при Президентові України був представлений жіночою та чоловічою командами. Студент першого курсу Веселко Юрій став учасником фіналів у бігу на дистанції 100 та 200 метрів. У бігу на 200 метрів він посів 6 місце. Наша жіноча команда у забігу в естафеті на 4 * 100 метрів у впертій і безкомпромісній боротьбі зайняла 5 місце серед 15 команд закладів вищої освіти Одеси.

ЕКСПЕРТНА ЗУСТРІЧ ЩОДО ПИТАНЬ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОНЦЕПЦІЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

17 вересня 2018 року В Одеській міській раді (вул. Косовська, 2-Д) були проведені виїзні семінарські заняття для слухачів 3 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування, які навчаються по магістерської програми за спеціальностю “Публічне управління та адміністрування» спеціалізації “Електронне урядування”.


ЕКСПЕРТНА ЗУСТРІЧ ЩОДО ПИТАНЬ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОНЦЕПЦІЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

30 серпня 2018 року в рамках швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади», що фінансується Швейцарським бюро співробітництва та виконується Фондом Східна Європа та партнерами у співпраці з Державним агентством з питань електронного урядування, на базі Одеської обласної державної адміністрації була проведена експертна зустріч за участю інститутів громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування Одеського регіону, щодо питань розвитку регіональної концепції електронної демократії в Одеській області.


ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У РАМКАХ ПРОГРАМИ EGAP «ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ ЗАДЛЯ ПІДЗВІТНОСТІ ВЛАДИ ТА УЧАСТІ ГРОМАДИ»

02 червня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочався черговий п'ятиденний тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області.


ЗАПРОВАДЖУЄМО ФАКУЛЬТАТИВНІ УНІВЕРСИТЕТСЬКІ КУРСИ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Одним з пріоритетним напрямком швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» є запровадження факультативних університетських курсів у сфері електронного урядування та електронної демократії.ЗУСТРІЧ ЕКСПЕРТІВ ПРОГРАМИ EGAP З ПРЕДСТАВНИКАМИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

20 червня 2018 року відбулася зустріч експерта швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» а саме координатора компоненти 4 «Національна політика» Програми EGAP — Йорданки Томкової із представниками інститутів громадянського суспільства з метою обговорення регіонального розвитку е-урядування та е-демократії в контексті змін до Національної програми інформатизації та прийняття Концепції з розвитку е-демократії.

ОДНОДЕННИЙ ТРЕНІНГ З ПИТАНЬ Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ СЛУХАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ

30 травня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні проводився тренінг з питань е-урядування та е-демократії для слухачів та студентів 1 курсу денної форми навчання.

СЛУХАЧІ ПЕРШОГО КУРСУ ОПАНУВАЛИ ОНЛАЙН-КУРС «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE В РОБОТІ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ»

Слухачі першого курсу денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування опанували онлайн-курс «Цифрові інструменти Google в роботі публічних службовців», який розробила та провела Антоніна Букач, Google Certified Educator Level 2, Trainer Skills Assessment.

ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ
У РАМКАХ ПРОГРАМИ EGAP «ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ ЗАДЛЯ ПІДЗВІТНОСТІ ВЛАДИ ТА УЧАСТІ ГРОМАДИ»

02 липня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочнеться п'ятиденний тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області. У проведенні тренінгу візьмуть участь провідні фахівці у сфері електронного урядування та електронної демократії з закладів вищої освіти м. Одеса, Одеської міської ради, Одеської державної обласної адміністрації та комунального підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр» та проекту EGAP. Робота тренінгу триватиме до 06 липня 2018 року. Після проведення підсумкових тестувань з розглянутих тем слухачі отримують відповідні сертифікати.

ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ
ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У РАМКАХ ПРОГРАМИ EGAP «ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ ЗАДЛЯ ПІДЗВІТНОСТІ ВЛАДИ ТА УЧАСТІ ГРОМАДИ»

14 травня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочався п'ятиденний тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області. Серед слухачів представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, Одеської, Біляївської, Южненської та Чорноморської міських рад, районних державних адміністрацій (Арцизська, Балтська, Біляївська, Болградська, Роздільнянська, Татарбунарська, Тарутинська, Савранська, Захарівська, Подільська, Овідіопольська ) та сільських рад. У проведенні тренінгу задіяні фахівці у сфері електронного урядування та електронної демократії з закладів вищої освіти м. Одеса, Одеської міської ради, Одеської державної обласної адміністрації та комунального підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр» та проекту EGAP. Робота тренінгу триватиме до 18 травня 2018 року. Після проведення підсумкових тестувань з розглянутих тем слухачі отримують відповідні сертифікати.

Цифрова компетентність

14 травня 2018 року в рамках Фестивалю науки кафедри публічного управління та регіоналістики інституту відбувся методологічний семінар з обговорення питань щодо ефективного використання наукових соціальних мереж та цифрової компетентності для аспірантів та науково-педагогічних працівників інституту.ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У СФЕРІ Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ

З 23 по 27 квітня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні проводився тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеській області.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У СФЕРІ Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ

З 26 по 30 березня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні проводився тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеській області.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПОСІБНИКА «Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЯ»

В період з 26 березня по 30 березня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні в рамках реалізації швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» за підтримки МБО «Фонд Східна Європа» та Одеської обласної державної адміністрації проводиться тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області.

Школа педагогічної майстерності

22 березня 2018 року відбувся навчально-методичний семінар «Візуалізація інформації» у рамках Школи педагогічної майстерності для науково-педагогічних працівників інституту. Майстер-клас проводив Пігарєв Юрій Борисович, завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем.


Виїзні заняття

15 березня 2018 року на базі Одеської обласної державної адміністрації були проведені заняття для слухачів 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування, які навчаються за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” спеціалізації “Електронне урядування” магістерської програми підготовки.


ВІТАЄМО!

Кафедра "Електронного урядування та інформаційних систем" щиро вітає слухачів факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізація "Інформатизація державного управління") з успішним завершенням державної атестації випускників 2018 року та присвоєнням високого звання магістра державного управління.
Нехай наступні роки будуть сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добром та злагодою !

Публічний захист магістерських робіт випускників 2018 року факультету державного управління (спеціальність "Державне управління", спеціалізація "Інформатизація державного управління")

10 та 12 лютого 2018 року в рамках державної атестації випускників 2018 року факультету державного управління (спеціальність "Державне управління", спеціалізація "Інформатизація державного управління") відбувся публічний захист магістерських робіт. На розгляд членам державної екзаменаційної комісії були представлені наступні роботи

Розпочалася робота державних екзаменаційних комісій

З 02 лютого 2018 року в інституті розпочали діяти державні екзаменаційні комісії з прийому і захисту магістерських робіт слухачів із спеціальності «Державне управління» усіх форм навчання факультету публічного управління та адміністрування. В період з 02 по 03 лютого відбувся прийом державних екзаменів у слухачів із спеціальності «Державне управління» спеціалізації «Інформатизація державного управління».

Архів новин