Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Кафедра державознавства і права

Новини

Загальна характеристика

Науково-педагогічні працівники

Навчально-методична діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходиНовини


Нова монографія завідуючого кафедри державознавства і права, доктора наук з державного управління, професора В.П.Марущака

Вийшла друком нова монографія завідуючого кафедри державознавства і права, доктора наук з державного управління, професора В.П.Марущака: Марущак В.П., Марущак О.І. Державне управління і податки в ринковій економіці: монографія – Одеса: ОРІДУ НАДУ, 2018. – 190 с. Монографія присвячена дослідженню функціонування державного управління в сфері економічної діяльності, ролі державних адміністрацій, напрямкам їх розвитку, їх місця в системі державного управління, а також дослідженню організаційно-правового механізму оподаткування, який складається в процесі управління ринковою економікою.


На кафедрі державознавства і права продовжується традиція наукових тематичних зустрічей з експертами-практиками!

21 листопада 2018 року в рамках вивчення дисципліни "Адаптація законодавства Украни до законодавства ЄС" слухачі 2 курсу вечірньої форми навчання спеціалізації "Право в публічному управлінні" змогли задати запитання адвокату, кандидату юридичних наук, Голові комітету з інтелектуальної власності Ради адвокатів Одеської області Федорову Анатолію Анатольевичу. Зустріч відбулась у форматі "круглого столу", під час якого обговорювались проблемні питання виконання Угоди про асоціацію України та ЄС у сфері охорони прав на результати інтелектуальної діяльності, у сфері охорони здоров'я та перспективи законодавчого регулювання розмитнення вживаних автомобілів, зареєстрованих в країнах ЄС.


Продовжуємо давню традицію відвідування відкритих судових засідань в Апеляційному суді Одеської області!

14 листопада 2018 року в рамках виїзного практичного заняття з дисципліни "Правове регулювання земельних та екологічних відносин" слухачі 2 курсу денної форми спеціалізації "Право в публічному управлінні" були присутніми на судових засіданнях з розгляду справ про визнання права оренди земельної ділянки, стягнення коштів, про визнання недійсними рішення органу місцевого самоврядування та ін. Ознайомлення з діяльністю судових органів влади сприяють підвищенню правової культури державних службовців та поваги до судової системи.17 листопада 2018 року

Відбувся День відкритих дверей в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Майбутні абітурієнти змогли дізнатись про умови навчання на спеціалізації "Право в публічному управлінні".

Архів новин