Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Фото та художні виставки

З 2012 року в інституті проходять фото та художні виставки, автори яких є добре знані в Україні та поза її межами. За цей період в інституті було представлено близько 30 різноманітних виставок від дитячих малюнків до робіт, що неодноразово входили до експозицій відомих галерей та музеїв. Усі бажаючі можуть переглянути роботи неймовірно талановитих мистців. Також без уваги не залишаються фото та художні виставки, які проходять в місті, адже студенти і слухачі відвідують найяскравіші презентації робіт.

Тури вихідного дня

Тури вихідного дня це добра можливість провести час на природі в неформальному спілкуванні. Спільний відпочинок викладачів, співробітників та студентів інституту є запорукою добрих стосунків, створення сприятливого морального клімату в колективі та надає можливість спілкуватись не тільки під час навчання. Подібний відпочинок є своєрідною нагородою від керівництва інституту для найбільш активних студентів, та можливістю отримати багато позитивних емоцій, та зарядитись бадьорістю від насичених програм.

Студентські вечірки

Неможливо уявити студентів без яскравих розваг, тому студентські вечірки це ще одна сторінка студентського життя. Студенти інституту приймають активну участь у міжвузівських творчих гала-концертах таких як «Студентська весна», конкурсах краси «Міс Академія», новорічних вечірках, вечірках першокурсників та інших святкових заходах. Проте однією з найочікуваніших є вечірка до Дня факультету, адже привітати свій факультет приходять і студенти, і випускники інституту.

Спортивні заходи

Спортивні змагання це один із найкращих методів формування командного духу, мотивації до перемоги та здорового способу життя. Змагання відбуваються не лише між представниками різних курсів та факультетів інституту, - студенти гідно представляють інститут на міжвузівських змаганнях. Багато років поспіль в знак шани та вдячності старшим поколінням щодо захисту Батьківщини, продовжуючи їх славні традиції інститут проводить спортивні свята присвячені річницям Перемоги над нацизмом у Європі,які вже стали доброю традицією.

Квести

З 2010 року, в рамках програми адаптації студентів першого курсу напряму «Менеджмент» проходять змагання для першокурсників під назвою «Перша миля» у форматі «гри-квесту». Організаторами заходу виступають ініціативні студенти 2 курсу факультету менеджменту. Тематика «квесту» щороку змінюється: «Подорож найвідомішими брендами світу», «Подорож країною знань» та ін. Захід проводиться щороку та став гарною традицією факультету менеджменту щодо посвячення у студенти.

Екологічні заходи

Інститут виступає співорганізатором та учасником багатьох екологічних акцій таких як: «Зробимо Україну чистою разом», «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади», «Енергоефективна Одещина», «День благоустрою прилеглої території», які проходять за ініціативи органів публічної влади та громадських організацій. Студенти, слухачі та працівники беруть активну участь у суботниках з благоустрою та озеленіння територій міста.