Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


Правління студентського самоврядування інститутуСтруктура студентського самоврядуванняГолова студентського самоврядування інституту

Гук Ірина

E-mail: irisha.guk@gmail.com

Телефон: +38 (063) 745 11 49

Метою студентського самоврядування інституту є об’єднання студентів для організації громадської та культурної діяльності, сприяння підвищенню якості науково-практичної підготовки студентів, розширенню їх загального і професійного світогляду, задоволення інших потреб та інтересів. Давайте створювати нову історію разом!


Заступник голови студентського самоврядування інституту

Кривенко Ганна

E-mail: ann.krivenko27@gmail.com

Телефон: +38 (063) 608 91 97

Я вважаю своїм головним завданням створення дієвої системи самоуправління , яка є засобом організації життя студентського колективу , залучення студентів до планування, організації та контролю навчального процесу.

Є посадовою особою студентського самоврядування та допомагає голові у здійсненні повноважень щодо реалізації мети та завдань студентського самоврядування, координуючи роботу культурно-просвітницького і спортивно-масового комітетів.


Заступник голови студентського самоврядування

Нестеренко Роман

E-mail: romao9696321296@gmail.com

Телефон: +38 (096) 582 82 68

Проблеми не можуть бути вирішені на тому ж рівні мислення, який створив їх. Тому саме результати навчальної , виховної та суспільно-корисної діяльності слухачів і студентів дають основу для створення ефективної команди майбутніх лідерів. Саме цим ми і будемо займатися.

Є посадовою особою студентського самоврядування та допомагає голові у здійсненні повноважень щодо реалізації мети та завдань студентського самоврядування, координуючи роботу комітетів захисту прав студентів та науково-дослідного, міжнародних і міжвузівських зв’язків.


Секретар правління студентського самоврядування інституту

Тешку Денис

E-mail: deniscatescu08@gmail.com

Телефон: +38 (096) 456 90 96

Секретар правління студентського самоврядування є посадовою особою, яка допомагає голові та його заступникам у здійсненні діяльності за усіма загальними напрямами роботи студентського самоврядування для реалізації його мети та завдань.


Заступник голови студентського самоврядування – староста гуртожитку

Семененко Аріна

E-mail: arinagennadievna07@gmail.com

Телефон: +38 (068) 109 07 70

Є посадовою особою студентського самоврядування, яка очолює комітет з питань гуртожитку і виконує функції забезпечення захисту прав та контролю за виконанням обов’язків мешканців гуртожитку, визначених нормативними документами, залучає студентів до заходів, спрямованих на охорону громадського порядку та поліпшення соціально-побутових умов проживання.


Голова комітету захисту прав студентів

Чуприна Дмитро

E-mail: dmitrychuprina012@gmail.com

Телефон: +38 (093) 25 08 829

Моєю метою є захист студентів. Їх прав, свобод, дотримання всіх норм Конституції та загального права. Саме тому наш комітет стане на захист студентських прав, свобод та зробить все для того, щоб студенти почували себе в повній безпеці.

Наш комітет надає студентам (слухачам) консультації стосовно їх прав та обов’язків, контролює відсутність порушення прав студентів, порядок відрахування та виселення студентів з гуртожитку. Також представники комітету беруть участь у роботі загальноінститутських комісій із захисту прав та у процесі перезаліків.


Голова комітету науково-дослідного, міжнародних і міжвузівських зв’язків

Згорська Олександра

E-mail:alejandramount@gmail.com

Телефон: +38 (063) 428 73 62

Коли наука досягає будь-якої вершини, з неї відкривається велика перспектива подальшого шляху до нових вершин, відкриваються нові дороги, по яким наука піде далі.

Наш комітет має на меті залучати студентів до науково-дослідницької роботи, сприяти організації наукової діяльності від міського до міжнародного рівня, а також участі у міжнародних програмах.


Голова культурно-просвітницького комітету

Попова Юлія

E-mail:mayzdreams@gmail.com

Телефон: +38 (068)173 83 83

Культура і свобода – це тотожні поняття для нас. Ми маємо на меті знайти талановитих та здібних і дати можливість реалізувати себе в команді сильних, креативних, незвичайних студентів.

Наш комітет створений, щоб залучити до роботи в творчих студіях талановитих студентів, організовувати цікаві екскурсії та подорожі, готувати радіоповідомлення та радіопередачі, а також залучати до співпраці творчу молодь з інших навчальних закладів.


Голова спортивно-оздоровчого комітету

Жолобок Михайло

E-mail:mikhailo.zholobok@gmail.com

Телефон: +38 (097) 048 82 45

Спорт – це рух вперед та саморозвиток. І саме це має бути основою державного службовця. Утвердженням та реалізацією цієї думки займається наш комітет.

Для цього ми займаємось проведенням спортивних заходів у інституті, допомагаємо організовувати та готувати спортивні команди до участі в місцевих, регіональних та інших змаганнях, покращувати умови проведення занять з фізичної культури, а також підтримуємо прагнення студентів до здорового способу життя.


Голова PR-комітету та прес-центру

Чунакова Наталія

E-mail:Natalichunakova@gmail.com

Телефон: +38 (063) 526 29 67

Сьогодні інформаційно-рекламна діяльність вищого навчального закладу визначає його місце на ринку освітніх послуг. Ми піклуємось про формування позитивного іміджу нашого інституту. Наше завдання – формувати корпоративну інформаційну політику та висвітлювати всі кращі надбання в діяльності інституту.

Для досягнення цієї мети наш комітет підтримує в актуальному стані сторінки студентського самоврядування у соціальних мережах, розробляє рекламні матеріали та здійснює інформаційний супровід заходів за участю студентів інституту.Положення про студентське самоврядування

Комісія з моніторингу освітніх
програм та процесів

Комісія з аудиту
адміністративної діяльності


Переможці конкурсу "Інститут очима слухачів та студентів"

2018-2019

2017-2018