Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Молдова

        Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ НАДУ) постійно підтримує зв'язки із закладами вищої освіти та неурядовими організаціями Республіки Молдова.
        Підписано Протокол намірів про співробітництво між Академією публічного управління при Президентові Республіки Молдова та ОРІДУ (2002).
       22 травня 2008 року заступник директора Інституту з наукової роботи В.М. Кривцова перебувала з візитом в Академії управління при Президентові Республіки Молдова. Під час візиту було підписано План співробітництва з питань навчально-методичної роботи між молдавським навчальним закладом та ОРІДУ на 2008 рік.
       23 вересня 2010 року представники АПУпПРМ, заступник директора департаменту організації навчання п. Іон Дульський та завідувач кафедри прикладних інформаційних технологій п. Теодора Герман, взяли участь в міжнародній підсумковій конференції ОРІДУ "Сучасна регіональна політика: формування, реалізація та розвиток публічної служби". В ході візиту узгоджено та підписано План співробітництва з питань наукової та навчально-методичної роботи на 2010-2011 навчальні роки.
   В листопаді 2012 року методист Департаменту підвищення кваліфікації Академії публічного управління при Президентові Республіки Молдова Наталія Время взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Сучасні тенденції розвитку публічного управління: теорія та практика", яка проходила на базі нашого інституту.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©