Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Канада

        Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України постійно підтримує партнерські зв'язки із закладами вищої освіти та неурядовими організаціями Канади.
       З 8 по 10 квітня 2011 року з робочим візитом інститут відвідав професор та керівник програм Школи державного управління і врядування Університету м. Торонто Ірвін Студін. Професор Студін був запрошений на круглий стіл "Актуальні проблеми державного управління та місцевого самоврядування", де мав змогу поспілкуватися з представниками інституту. Професор Студін ознайомився із системою підготовки державних службовців в Україні та розповів про Університет м. Торонто, який є найбільшим університетом Канади та про програму підготовки управлінців у Школі державного управління і врядування цього університету.
       З 2011 року представники нашого інституту, доценти кафедри державного управління та місцевого самоврядування, Молодожен Ю.Б. та Крупнік А.С. залучаються до роботи в українсько-канадському проекті "Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України". Проект виконується Конференційною Радою Канади. В липні 2012 року в рамках проекту вони взяли участь у навчальному візиті до Оттави.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©