Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Китай

        Встановлено партнерські зв'язки з Генеральним Консульством Китайської Народної Республіки в Одесі.
       21 грудня 2007 року в інституті перебував з візитом Генеральний консул Китайської Народної Республіки в Одесі пан Сунь Ліньцзян та віце-консул пан Лі Цзюнь. Високоповажні гості підкреслили, що обмін досвідом підготовки державних службовців є вкрай важливим, і висловили упевненість щодо підтримки цієї діяльності з боку Генерального Консульства КНР в Одесі. Також в рамках візиту пан Сунь Ліньцзян взяв участь у засіданні круглого столу на тему: "Китайський економічний прорив: досвід та перспективи впровадження", що проводився в рамках професійної програми підвищення кваліфікації слухачів Одеської обласної школи кадрового резерву.
       18 лютого 2008 року відбувся візит делегації ОРІДУ на чолі з директором інституту М.М. Іжею до Генерального Консульства Китайської Народної Республіки в Одесі. В ході візиту було обговорено низку питань щодо встановлення професійних зв'язків між ОРІДУ та китайськими навчальними закладами, які готують державних службовців за високими світовими стандартами, а також про визначну роль Генерального Консульства КНР в Одесі у встановленні таких зв'язків.
       29 листопада 2011 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь в урочистому відкритті Генерального консульства Китайської Народної Республіки в Одесі. Учасниками заходу були Голова Одеської обласної державної адміністрації Е.Л. Матвійчук, Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь, співробітники МЗС України та МЗС КНР, Перший заступник Голови Одеської обласної ради М.А. Тіндюк, Перший заступник Одеського міського голови С.О. Черненко, Генеральний консул КНР в Одесі У Сяоін, представники дипломатичних місій, голови міст, керівники навчальних закладів.
       28 вересня 2012 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 63 річниці заснування Китайської Народної Республіки.
       17 жовтня 2012 року відбувся робочий візит до ОРІДУ Генерального консула КНР в Одесі У Сяоін та консула з питань культури та освіти Сун Яньвей. У рамках програми візиту китайські дипломати зустрілись з директором ОРІДУ М.М. Іжею та першим заступником директора А.Г. Ахламовим. В ході зустрічі Сторони висловили готовність до інтенсифікації співпраці інституту з Генеральним консульством КНР в Одесі, обговорили можливість спільної організації культурно-освітніх заходів, налагодження професійного співробітництва з китайськими навчальними закладами відповідного профілю.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©