Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


Директор інституту відкрив захід, організований спільно з Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ


4 листопада 2019 року в інституті відбулося відкриття навчального модулю «Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами», організованого спільно з Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС. Учасниками заходу стали співробітники Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Чернівецької обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, задіяних у сфері зовнішніх зносин та співробітники інституту.

Семінар відкрили директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України Микола Іжа та заступниця директора Дипломатичної академії України при МЗС Євгенія Габер.

Микола Іжа у вітальній промові підкреслив, що цей захід є першим етапом реалізації Угоди про співробітництво між інститутом та Дипломатичною Академією та подякував пані Габер за ініціативу щодо партнерства між установами. Керівник закладу також наголосив на актуальності навчальної програми для працівників органів публічної влади задля розуміння геополітичної ситуації та основних засад зовнішньої політики України. В свою чергу Євгенія Габер привітала учасників семінару, подякувала за можливість реалізовувати спільні проекти на базі інституту та побажала продуктивної роботи.

Метою дводенного навчального модулю є навчання публічних службовців навичкам стратегічних комунікацій, реалізації міжнародних проєктів, проведення міжнародних заходів на високому рівні та інше.

Фотогалерея