Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG


Представники інституту взяли участь у міжнародній літний школі в Німеччині


Слухачі подякували викладачам та організаторам за цікаву тематику занять, корисну і актуальну інформацію, яка у подальшому буде використана при виконанні посадових обов’язків.
З 17 по 25 червня 2019 року представники інституту перебували в м. Берлін (ФРН) з метою участі у німецько-українсько-казахській літній школі «Криза і реформи, верховенство права і демократія». Освітній захід проводився на базі закладу-партнера – Вищої школи економіки та права за фінансування Німецької служби академічних обмінів (DAAD). Учасниками програми стали 30 молодих фахівців з різних куточків України, Німеччини та Казахстану, яких було відібрано на конкурсних засадах. Зі сторони інституту в проекті взяли участь слухачі факультету публічного управління та адміністрування Денис Кравченко, Дарья Пушкарьова та студент факультету менеджменту та бізнес-технологій Андрій Різов.
Під час відкриття заходу з урочистими промовами виступили дипломати з посольств країн-учасників, а також керівництво приймаючого закладу вищої освіти. Програмою було передбачено навчальні заходи, в рамках яких учасники мали можливість обмінятися думками з експертами публічного управління, кримінології, політичних наук та права. Також новий досвід та практичні знання представники інституту здобули поза навчальними аудиторіями, а саме: в Адміністративному суді міста Берлін, міському відділі поліції та Бундестазі ФРН.
Навчання здійснювалося у форматах воркшопу та ділових ігор, що сприяло якісному засвоєнню інформації за допомогою високої інтенсивності групової взаємодії. Враховуючи те, що робочою мовою літньої школи була англійська, в українських здобувачів вищої освіти також була можливість покращити іноземну мову за професійним спрямуванням.
По завершенню літньої школи представники інституту отримали міжнародні сертифікати, що містять п’ять кредитів ECTS.

Фотогалерея
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©