Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG


Урочисте підписання Меморандуму про співпрацю


25 червня 2019 року відбулось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Консульством Грузії в м. Одеса, Грузинським культурно-освітнім центром «Іверія» та Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
У заході взяли участь Микола Іжа – директор інституту, доктор політичних наук, професор, Торніке Берекашвілі – Консул-керівник Консульства Грузії у м. Одеса, Шорена Гегешидзе – керівник Грузинського культурно-освітнього центру «Іверія», Тетяна Фольгіна – начальник відділу комунікацій, Наталія Нефьодова – в.о. начальника відділу міжнародного співробітництва та Анастасія Рокотянська – провідний фахівець кафедри регіональної політики та публічного управління.
Метою підписання Меморандуму про співпрацю є посилення українсько-грузинської співпраці шляхом проведення просвітницької діяльності через спільну організацію інформаційних, благодійних, освітніх та культурних заходів.
Співпраця між інститутом, Консульством Грузії у м. Одеса та Грузинським культурно-освітнім центром «Іверія» розпочалась ще у 2012 році та переросла у тісну співпрацю грузинської діаспори та дипломатичної установи зі студентами та викладачами інституту.
Микола Іжа закцентував увагу на тому, що за роки активної трьохсторонньої співпраці проведено близько 30 спільних заходів у яких брали участь і були співорганізаторами Консульство Грузії в м. Одеса, Грузинський культурно-освітній центр «Іверія» та ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
Торніке Берекашвілі підкреслив, що завдяки налагодженій координації між сторонами-підписантами меморандуму в останні роки значно збільшилась кiлькiсть спiльних заходiв, а співпраця вийшла на новий більше сучасний і конструктивний рівень.
Директор інституту та Консул-керівник Консульства Грузії у м. Одеса висловили сподівання, що підписання меморандуму сприятиме інтелектуальному, освітньому, культурному та моральному розвитку українсько-грузинських молодіжних проектів та обміну кращими практиками.

Фотогалерея
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©