Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG


Представниця інституту стала учасницею міжнародної конференції в м. Баку (Азербайджан)З 31 січня по 1 лютого 2019 року аспірантка кафедри економічної та фінансової політики Наталія Розмаріцина взяла участь у міжнародній конференції «Модель азербайджанської молодіжної політики», яка проходила в м. Баку (Азербайджан). До участі у форумі було відібрано 45 кандидатів з 8 країн світу.

Зазначена конференція проводиться щорічно з метою залучення молоді до процесу реалізації молодіжної політики та підвищення обізнаності щодо її основних напрямків. Програма конференції базувалася на теоретичному матеріалі, який презентували учасники. Також представниками державних установ Азербайджанської Республіки було проведено ряд лекційних занять у форматі круглого столу. Голова Азербайджансько-американської молодіжної асоціації Вугар Ахмедов провів екскурсії до Фонду Молоді Азербайджану та Бакинського Конгрес-Центру.

Під час урочистого закриття міжнародної конференції іноземні учасники отримали сертифікати про участь у заході та висловили щиру подяку її організаторам.

Фотогалерея
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©