Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   18 грудня 2017 року було проведено нараду у режимі відеоконференцзв’язку за участю регіональних інститутів державного управління Національної академії з питання запровадження в Національній академії та її регіональних інститутах системи програмного забезпечення для перевірки наукових текстів на плагіат.
   Учасниками даного заходу стали керівництво Національної академії, директори, заступники директорів з наукової роботи, керівники структурних підрозділів з питань підготовки наукових кадрів регіональних інститутів, а також представники Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності та Національної академії внутрішніх справ.
   Зі вступним словом до учасників заходу звернулась віце-президент Національної академії Білинська М.М., яка наголосила на необхідності розвиток системи запобігання академічному плагіату, процедури та заходів з формуванням несприйняття академічної нечесності; створення умов, що унеможливлюють академічний плагіат; виявлення академічного плагіату в наукових статтях, монографіях, дисертаціях, підручниках, наукових виданнях Національної академії та її регіональних інститутів.
   В обговорені взяв участь директор ОРУДУ НАДУ при Президентові України Іжа М.М. У своєму виступі він наголосив на проведенні антиплагіатної експертизи як необхідної складової системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, так редакційно-видавничим відділом інституту здійснюється перевірка всіх статей, які подаються до публікації у фахові збірники наукових праць за допомогою програм вільного доступу Etxt Антиплагиат та Advego Plagiatus.
   Також у своєму виступі Іжа М.М. зробив наголос, що проведення наукових досліджень здобувачами вищої освіти, в першу чергу, повинні базуватися на етичних принципах і правових нормах поведінки учасників науково-освітнього процесу для забезпечення якісної освіти та отримання вагомих наукових результатів шляхом утвердження ціннісних підходів та орієнтирів формування самостійних та відповідальних науковців, спроможних навчатися, викладати і провадити наукову діяльність, керуючись принципами чесного навчання і наполегливої праці.
   Також цікавими були виступи Федоренка В.Л., директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності та Дрозда О.Ю., т.в.о. завідувача відділу докторантури і аспірантури Національної академії внутрішніх справ, які поінформували учасників заходу про сучасні напрями боротьби з академічним плагіатом - комп’ютерні програми.
   За підсумками проведення даного заходу запропоновано розробити Типове положення Національної академії та регіональних інститутів щодо впровадження системи програмного забезпечення для перевірки наукових текстів на плагіат.
Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©