Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   07 грудня 2017 року слухачі, студенти та представники інституту взяли участь в урочистому засіданні з нагоди Дня місцевого самоврядування в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного.
   На заході були присутні очільники та представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, та інші. Зі святом присутніх привітали голова Одеської обласної ради А.І. Урбанський, голова Одеської обласної державної адміністрації М.В. Степанов та Одеський міський голова Г.Л. Труханов, які вручили нагороди депутатам та посадовим особам місцевого самоврядування за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування.
   Ми пишаємося нашими слухачами та випускниками, які були присутні в залі та займають керівні посади в органах місцевого самоврядування Одещини. Бажаємо натхнення і наполегливості у спільній справі, результатом якої буде зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі.
Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©