Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   Вже вкотре наш інститут збирає друзів для того, щоб відчинити двері для енергійних, амбіційних, творчих особистостей, і цей рік не став виключенням. 17 листопада 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей.
   День відкритих дверей пройшов у новому форматі, більш сучасному та цікавому для майбутніх студентів. Був проведений фотоконкурс, до якого були залучені відомі та розповсюджені соціальні мережі. Студенти та слухачі інституту провели екскурсію спеціалізованими аудиторіями, комп’ютерними класами, залою для проведення відеоконференцій, центром мовної підготовки, бібліотекою, Центром інноваційних знань Світового банку, їдальнею, гуртожитком.
   Про студентське дозвілля та про можливості розповів студент 3 курсу денної форми навчання факультету менеджменту та бізнес-технологій – Владислав Пилипенко. Він поінформував про студентські проекти, допомогу школі-інтернату, екологічні акції, цікаві зустрічі з відомими письменниками, режисерами і художниками, різноманітний відпочинок та про те «як бути справжнім студентом?».
   Під час Дня відритих дверей випускники загальноосвітніх шкіл мали можливість ознайомитись з безкоштовними освітніми програмами, такими як: «Школа майбутнього менеджера», тренінговий центр «Управління проектами», «Мовний клуб» та «Студія публічної майстерності». Кафедри інституту представили свої спеціалізації на інформаційних стендах.
   Всі бажаючі були ознайомлені з матеріально-технічною базою інституту, зокрема зі спеціалізованими аудиторіями, оснащеними мультимедійною технікою для інтерактивного навчання. Гості інституту дізнались про традиції нашого інституту, відвідали читальний зал та бібліотеку, де зібрана наукова та пізнавальна література.
   В приміщенні приймальної комісії бажаючі отримали консультації щодо вступу до інституту та поспілкувалися з членами приймальної комісії.
   Також присутні мали можливість поспілкуватися із завідувачами кафедр та провідними викладачами інституту. Гостям були надані відповіді на запитання.