Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG   29 червня 2017 року в інституті відбулося урочисте завершення навчання бакалаврів з менеджменту. Випускників привітав директор інституту Микола Михайлович Іжа, побажав випускникам успіхів та наполегливості в подальшому навчанні за магістерською програмою.
   За успіхи в навчанні, ініціативність, творчий внесок та активну участь у громадському житті інституту М.М. Іжа відзначив Грамотою інституту студентів: Александрочкіну П., Бойко Д., Бондарську О., Гончарову В., Кондратюк Т., Коренчука Е., Кошовенко А., Лису Г., Мірцхулаву Г., Стрелецьку О., Славінського А., Чебан Л.
   Також зі словами вітання та кращими побажаннями до випускників звернулися декан факультету менеджменту Ю.В. Євстюніна, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е. Красностанова та науково-педагогічний колектив кафедри.
   Ми пишаємось успіхами наших випускників, адже дипломи з відзнакою отримали: Александрочкіна П., Бондарська О., Кошовенко А., Лиса Г. та Стрелецька О.
   Вітаємо випускників, бажаємо успіхів у подальшому навчанні та професійній діяльності!

Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©