Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   24 травня 2017 року в Одеському історико-краєзнавчому музеї відбулося відкриття фотовиставки «Європейська рапсодія», що присвячена Дням Європи в Україні та Всесвітньому дню міст-побратимів.
   Проявили зацікавленість до історико-культурних зв'язків Одеси з європейськими містами та країнами - завідувач сектору організаційної та виховної роботи Фольгіна Тетяна Олександрівна та декан факультету менеджменту Євстюніна Юлія Віталіївна.
   На виставці «Європейська рапсодія» представлені роботи одеської фотохудожниці, громадського діяча, Лілії Гричулевич, виконані в різних країнах і містах під час туристичних і ділових поїздок по Європі. Разом з фотохудожником відвідувачі виставки мандрували Марселем і Ніццою, відзначали чудові архітектурні пам'ятки Риги і Барселони, ансамблі Мальме і Гданська, своєрідність типових, для того чи іншого міста, двориків, відкривали красу скверів Осло і Бергену, каналів і кав'ярень Амстердама та Гетенберга, вітрини ринків і магазинів Мюнхена, простір Стокгольма і Берліна.
   Під час перебування співробітники інституту підкреслили: «Європа стала частиною світу, де не тільки співіснують різноманітні традиції і мови, а й виробляються спільні цінності, які диктують необхідність інтеграцiї, що охоплює різні галузі – від політики до культури і туризму, від охорони навколишнього середовища до реалізації навчальних та освітніх проектів». Тому не дивно, що щороку більш очевидним стає прагнення українського суспільства до визначення й ствердження себе як європейського.
   Експонування виставки, яка віддзеркалює погляд автора на багатогранну Європу, відображаючи своє особисте ставлення до європейського суспільства триватиме до 27 липня 2017 року.

Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©