Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   З 14 по 24 травня 2017 року 3 представника ОРІДУ НАДУ при Президентові України перебували в м. Берлін (ФРН) з метою участі у літній школі «Європа: Інтеграція та/чи Дезінтеграція», що проводилась за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН на базі Вищої школи економіки та права. Учасниками програми стали 16 українських молодих фахівців з Києва, Львова, Харкова, Дніпра та Одеси, що були відібрані на конкурсних засадах. Всі заходи проводились виключно англійською мовою під керівництвом модераторів - професорів з німецьких, польських та українських вищих навчальних закладів.
   Доцент кафедри права та законотворчого процесу Є. О. Львова працювала у якості тренера робочої групи за тематикою «Криза та Майбутнє Європейського Союзу». Крім того, доцент Є. О. Львова взяла участь у академічній зустрічі в рамках діалогу Європейського Комісара з питань безпеки Дж. Кінга громадськістю м. Берлін, що відбулася у Європейському домі.
   Слухач 1 курсу денної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» О. Стельмах та аспірантка К. Чабанова взяли участь у наукових та навчальних заходах, передбачених програмою курсу (6 ECTS кредитів). В рамках навчальної програми представники інституту:
   - ознайомились з основними принципами Європейського Союзу, питаннями євроінтеграції;
   - проаналізували причини та наслідки Brexit та міграційної кризи в ЄС;
   - відвідали головну мечеть міста, де взяли участь в інтерактивній бесіді з представником мусульманської конфесії;
   - відвідали Бундестаг та Бундесрат;
   - взяли участь в дискусійному круглому столі, присвяченому питанням євроінтеграції України та особливостям німецько-українських відносин;
   - відвідали інформаційний офіс Європейського парламенту в м. Берлін;
   - взяли участь в рольовій грі з кризового менеджменту;
   - мали можливість поспілкуватися з Послом Республіки Польща в ФРН А. Прзилебськи, Радником Посольства України в Німеччині О. Козловською та професором Вищої школи економіки та права О. Балером.
   По закінченні міжнародної навчальної програми всім учасникам було видано міжнародні сертифікати.

Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©