Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту3 березня 2017 року Крупник А.С., доцент ОРІДУ НАДУ при Президентові України, керівник Аналітичного центру Всеукраїнської асоціації сприяння самоорганізації населення, взяв участь в організаційному засіданні Робочої групи з питань створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку організацій громадянського суспільства, створеної у складі Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Президентові України, що відбулося в Адміністрації Президента України під головуванням Заступника Глави Адміністрації Президента Ростислава Павленка та Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Генадія Зубка.
На засіданні було обрано співголів Робочої групи. Ними стали заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз та один з активістів ІІІ сектору, керівник програм УНЦПД Максим Лациба, а також було обговорено, уточнено і погоджено план заходів уряду з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.
Зокрема, в якості першочергових для прийняття було включено два законопроекти, розроблені Асоціацією сприяння самоорганізації населення: «Про органи самоорганізації населення» (у новій редакції, № 2466) та «Про загальні збори (конференції) членів територіальних громад за місцем проживання» (№ 2467).
Крупник А.С. запропонував передбачити у діяльності Координаційної ради, крім Робочих груп за напрямками реалізації Національної стратегії, створювати тимчасові творчі колективи під вирішення конкретних завдань за участі як членів Координаційної ради, так і залучених експертів. Він наголосив на необхідності вибудувати систему взаємодії Робочих груп та коордради у цілому з регіональними Коордрадами з питань розвитку громадського суспільства, які вже створено в більшості областей та в місті Києві. Ширше практикувати електронні комунікації з членами Коордради. Робити публічні заходи від імені Коордради та передбачити регулярне висвітлення її діяльності у ЗМІ та Інтернет-ресурсах.
Крупник А.С. представив також керівництву АПУ результати моніторингу реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні, який здійснює Аналітичний центр Асоціації.
Фотогалерея додається.