Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
Під час семінару слухачі мали змогу зареєструватися на Prozorro та проводити всі процедури у тестовому режимі безпосередньо на електронному майданчику smarttender.biz.
Слухачами семінару було відзначено високий професійний рівень підготовки занять викладачами, залученими до навчального процесу, актуальність тем та вміння зацікавити кожного із слухачів, використовуючи інтерактивні форми навчання.
Заняття проводили досвідчені викладачі Інституту та керівники, працівники органів публічної влади Одеської області, які мають практичний досвід у проведенні публічних закупівель, а саме: провідний спеціаліст публічних закупівель smarttender.biz Гусак Д.В., доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат наук з державного управління, доцент Давтян С.Г., керівник напрямку публічних закупівель smarttender.biz Дейнеко Ю.О., юрисконсульт відділу майнової та договірної роботи юридичної служби Одеської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Колесник В.В., інженер з підготовки виробництва ремонтно-будівельного управління Одеської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Краснова І.Л., начальник управління підвищення кваліфікації кадрів ОРIДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О., завідувач сектору дистанційного навчання відділу інформаційно-телекомунікаційних технологій ОРIДУ НАДУ при Президентові України Насипаний В.І., начальник відділу по роботі з персоналом, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРIДУ НАДУ при Президентові України, кандидат наук з державного управління Толпиго О.Ф.
У семінарі взяли участь посадовці органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, комунальних закладів Одеської та Миколаївської областей.
«Більшість слухачів мали певний досвід по темі, яка обговорювалася, але новації в законодавстві звели нанівець попередні знання. Тому інформація, отримана в ході семінару, була актуальною, корисною і своєчасною. Не впевнена, що це остання зустріч учасників семінару та викладачів, які й залишили можливість подальшого спілкування у разі необхідності. А з цим, сподіваємось на плідну співпрацю…». Такий запис залишили слухачі у книзі відгуків.
Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©