Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
В період з 07 по 09 лютого 2017 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проводився короткостроковий тематичний семінар «Актуальні питання реформування територіальної організації влади в Україні» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрила роботу семінару начальник управління підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська Світлана Олексіївна, яка розповіла слухачам про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності управління підвищення кваліфікації кадрів та інституту в цілому. Під час відкриття семінару слухачів було поінформовано про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах та порядок проведення вступної кампанії.
В рамках семінару проведено низку занять, а саме:
- тематичні зустрічі: «Бюджетна децентралізація як один із напрямків реформування влади в Україні», «Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері торгівлі людьми», «Моніторинг соціальної ефективності управління людськими ресурсами», «Врахування гендерних особливостей в роботі з персоналом», «Механізми залучення громадськості до прийняття управлінських рішень в умовах реформування організації влади в Україні», «Європейська інтеграція України крізь призму реалізації принципу субсидіарності та перспектив запровадження безвізового режиму з ЄС»;
- «круглі столи»: «Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади: міфи чи реальність?», «Сучасні тенденції децентралізації на регіональному рівні», «Етична інфраструктура як інструмент боротьби з корупцією в органах публічної влади», «Імідж органів публічної влади через аналіз чвертьвікових перетворень на пострадянському просторі»;
- дискусія: «Цільові настанови та технології проведення територіальних перетворень в умовах децентралізації публічної влади»;
- лекція: «Управлінське лідерство у процесі реформування системи публічного управління: патріотизм, професіоналізм і порядність».
В рамках 08 лютого проведено «круглий стіл», спікерами якого були директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, доктор політичних наук, Заслужений працівник освіти України Іжа Микола Михайлович та український політик, Народний депутат України 3-го, 6-го і 7-го скликання Гриневецький Сергій Рафаїлович.
Під час проведення заняття було розглянуто низку питань щодо аналізу сучасного стану економіки та державної політики, перспектив розвитку політичної ситуації в країні та світі.
Цікаво та змістовно проведено «круглий стіл» за темою «Сучасні тенденції децентралізації на регіональному рівні» модераторами якого були директор Одеського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Молодожен Юлія Борисівна та консультант Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Українська ініціатива з підвищення впевненості» Гуненкова Оксана Вікторівна.
Практично спрямованою була тематична зустріч «Механізми залучення громадськості до прийняття управлінських рішень в умовах реформування організації влади в Україні. Зазначене заняття провели доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат політичних наук, доцент Крупник Андрій Семенович та Доброславський селищний голова Лиманського району Одеської області Прокопечко Людмила Ярославівна.
Зацікавленість слухачів викликала тематична зустріч «Механізми взаємодії суб’єктів, які здійснюю заходи у сфері торгівлі людьми». Зазначене заняття проведено за участю консультанта представництва міжнародної організації по міграції в Молдові, Голови правління громадської організації «ВЕРІТАС» Савицької Наталії Володимирівни та заступника голови Громадського Руху «Віра. Надія. Любов» Костюк Ольги Йосипівни.
За результатами навчання було проведено підсумкове тестування.
Всі слухачі семінару успішно склали тест.
Під час підведення підсумків семінару слухачі отримали сертифікати державного зразка.
З метою методичного забезпечення для слухачів семінару підготовлено та розміщено у «хмарі» навчально-методичні матеріали та практичні рекомендації з актуальних питань, що висвітлювалися на семінарі.
Слухачі високо оцінили рівень організації семінару та роботи професорсько-викладацького складу.
Фотогалерея додається.