Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
13 грудня 2016 року слухач другого курсу денної форми навчання факультету державного управління Рогульський Олег взяв участь у зустрічі Міністра юстиції України з студентами. Зустріч відбулася за результатами Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції на тему: «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи». Учасниками ж конференції були студенти та аспіранти вищих навчальних закладів за спеціалізацією правознавство, державне управління, політологія та ін.
В зустрічі взяли участь Міністр юстиції України Павло Петренко, заступник Міністра юстиції Ганна Онищенко та телеведучий Петро Мага.
«Ми обрали саме ваші роботи, оскільки в них ви вклали власне бачення того, що таке справедливість, що таке право, що таке юстиція. Ті речі, які ви написали у своїх роботах, можливо, не мають достатньої академічності, в них немає великої кількості складних виразів, які використовують юристи. Але вони мають набагато цінніші речі – ваші думки, які йдуть від серця. Ви озвучили ті речі, в які ви вірите, і які захищатимете в майбутньому», - зазначив очільник Мін’юсту.
За словами заступника Міністра юстиції Ганни Онищенко, найважливіше на таких зустрічах зі студентами бачити допитливі очі, яким все цікаво.
«Мені важливо зараз подивитися у ваші очі і побачити там бажання осягнути щось нове. Саме ваші роботи ми обрали. Ми особисто подивилися, що ви писали і спробували зрозуміти хід ваших думок. Ми побачили у вас майбутнє, ми побачили у ваших роботах глибоку думку», - додала вона.
Присутній на заході телеведучий Петро Мага зауважив, що у зустрічі беруть участь 55 студентів із 24 вищих навчальних закладів. Це автори найкращих, найцікавіших та найбільш аргументованих робіт присвячених питанням права.
Всі присутні мали можливість поспілкуватися і задати питання Міністру юстиції України, зокрема Олег запитав про проблеми та шляхи вдосконалення правового статусу органів юстиції України.
Олег Рогульський надіслав на конференцію тези на тему «Лас-Вегас по-українськи або реєстрація шлюбу по новому». Усі автори найкращих робіт отримали змогу пройти стажування у Мін’юсті. Окрім цього, Павло Петренко запросив їх в майбутньому брати участь у конкурсних відборах на вакантні посади в органах юстиції.

Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©