Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
15 листопада 2016 року відбулась урочиста презентація книги, присвяченої 20-річчю діяльності кафедри філософських та соціально-політичних наук.
У вступному слові завідувач кафедри О.П. Якубовський відзначив ту вагому роль, яку відіграла кафедра в підготовці висококваліфікованих фахівців державного управління та місцевого самоврядування для Південного регіону України на засадах патріотизму, професіоналізму, порядності, демократичних цінностей в контексті світових та європейських стандартів. При цьому значна увага приділялася забезпеченню соціально-гуманітарної підготовки майбутніх управлінців, підвищенню їх філософської та методологічної культури мислення, вихованню навичок та умінь здійснення соціальної та гуманітарної політики держави. До важливої місії також віднесено проведення фундаментальних і прикладних досліджень у сфері суспільно-політичної та соціокультурної політики, підготовка кадрів вищої кваліфікації, забезпечення експертно-аналітичного супроводу процесів вироблення соціальної політики в органах державної влади.
З 20-річчям з дня утворення професорсько-викладацький склад кафедри тепло привітали директор інституту М.М.Іжа, професори Надолішний П.І., Приходченко Л.Л., Ахламов А.Г., ветерани кафедри Савченко Я.А., Росколотько І.Л., Ненов І.Г., Мошак О.В., керівники структурних підрозділів інституту, численні випускники кафедри, представники державних органів і громадськості. В їх виступах підкреслювалось, що за усіма здобутками та досягненнями кафедри стоїть, передусім, відповідальна і професійна праця її викладачів, і що ювілей кафедри – це не тільки добрий привід проаналізувати зроблене, а й подивитися вперед, сформувати нові цілі, нові завдання, шляхи вдосконалення здобутого.
Фотогалерея додається.