Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
23 та 24 листопада 2016 року відбувся виїзд групи працівників ОРІДУ НАДУ при Президентові України до Херсонської області з профорієнтаційної роботи у складі – заступник директора з наукової роботи Попова С.А., завідувач кафедри української та іноземних мов Колісніченко Н.М., доцент кафедри фінансової та економічної політики Голинська О.В.
У ході поїздки відбулися зустрічі з керівником апарату Херсонської облдержадміністрації Клюцевським В.І., начальником управління персоналом облдержадміністрації Сторчак О.А., директором Центру підвищення кваліфікації кадрів Білорусовим С.Г., а також з службовцями органів місцевої влади Херсонської область, які (майже 350 осіб) навчалися в ЦППК та брали участь у масштабному заході з питань реалізації програмно-цільового бюджетування на місцевому рівня. Цей захід відкрили керівник апарату облдержадміністрації Клюцевський В.І. та начальник департаменту фінансів облдержадміністрації Вітренко Н.М., які надали можливість представникам ОРІДУ виступити перед учасниками заходу з питань вступу до нашого Інституту.
Також, дієву участь у цьому заході взяла доцент Голинська О.В. як визнаний в Україні консультант з теоретичних та практичних питань втілення цього виду бюджетування на місцевому рівні. В своєму виступі Голинська О.В. значну увагу приділила питанню запровадження програмно-цільового методу, бюджетуванню об’єднаних територіальних громад, новаціям методології, формування і виконання місцевих бюджетів у 2017 р.
Після проведення заходу відбулися консультації з особами, які виявили бажання вступити до Інституту у 2017 році. Захід відбувся на базі обласної наукової бібліотека, яка за оснащеністю та заходами, що проводяться в ній є зразком для такого виду бібліотек на Півдні України.
Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©