Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
15 листопада 2016 року у рамках проведення семінарів за темою: «Запобігання та протидія проявам корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування на базі Біляївської районної ради Одеської області за участю представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) відбувся виїзний семінар, метою якого було підвищення рівня професійної компетентності 60 посадовців органів публічної влади, обговорення проблем та нововведень антикорупційного законодавства. Організаторами зазначеного семінару були працівники відділу організації семінарів за державним замовленням управління ПКК.
Семінар відкрив голова Біляївської районної ради Мишаглі Олег Григорович, який у своєму виступі відзначив важливість та необхідність плідної взаємодії органів публічної влади з Інститутом та проведення заходів з роз’яснення норм та вимог чинного законодавства.
Заняття семінару проводилися у формі «круглих столів», під час яких активно обговорювалися такі актуальні на сьогоднішній день теми: «Теоретико-правові основи поняття корупції. Державна політика України у сфері протидії корупції», «Боротьба з корупцією в органах публічної влади: оновлення влади та антикорупційна реформа», «Міжнародний досвід щодо запобігання і протидії корупції», «Службовий етикет посадовців як чинник запобігання проявам корупції в органах публічної влади».
У «круглих столах» брали участь старший викладач кафедри права і законотворчого процесу ОРІДУ НАДУ при Президентові України Долгіх Наталія Прокопівна, завідувач кафедри європейської інтеграції ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат історичних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Кривцова Валентина Михайлівна, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат філософських наук, доцент Оганісян Михайло Сергійович. З метою практичної спрямованості процесу підвищення кваліфікації до участі у роботі семінару була запрошена старший оперуповноважений в особливо важливих справах Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Маланчук Оксана Григорівна. Заняття проходили з використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій, що урізноманітнює та полегшує процес сприйняття інформації. Слухачі задавали запитання та отримували відповіді, формат роботи під час семінару був доволі інтерактивним, змістовним та практично направленим.
Слухачі семінару високо оцінили професійну майстерність викладачів, задіяних у роботі семінару та актуальність тематики проведених занять.
Під час підведення підсумків роботи семінару організатори семінару роздали усім присутнім інформаційні буклети про діяльність Інституту та поінформували про навчання в Інституті на різних факультетах.
По завершенні семінару до книги відгуків та пропозицій відділу організації семінарів за державним замовлення управління ПКК (начальник Привалова Н.В.) було внесено наступний запис:
«…Біляївська районна рада та Біляївська районна державна адміністрація щиро вдячні за проведення семінару «Запобігання та протидія проявам корупції в органах публічної влади». 15 листопада 2016 року нам було надано фахову та дуже актуальну інформацію з багатьох проблемних питань відповідного законодавства, обговорено велику кількість конкретних прикладів застосування норм законів.
Живе спілкування з фахівцями високого рівня, обговорення нестандартних ситуацій та надання дієвих порад реально допомагає у багатьох складних ситуаціях роботи посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування…»

Голова Біляївської районної ради                       О.Г.Мишаглі

Заступник голови Біляївської районної ради     Ю.Є. Раздорожний
Фотогалерея додається.