Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
07 листопада 2016 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали представники Німецького університету адміністративних наук м. Шпайєр (НУАН) проф. Андреас Кнорр, проф. Крістіан Кох та д-р Кай Массер.
науковці зустрілися з директором ВНЗ проф. М.М. Іжею, який щиро привітав гостей інституту та розповів про основні зміни, що відбулися у Національній академії державного управління при Президентові України та в ОРІДУ за останній рік. Зокрема було надано інформацію про початок підготовки з нового навчального року докторів філософії за європейськими стандартами, а також запровадження нових актуальних спеціальностей. М.М. Іжа особливо відзначив стабільний та продуктивний характер співпраці між ОРІДУ та НУАН, що триває з 2009 року, і результатами якої серед іншого є можливість для аспірантів ОРІДУ проходити наукове стажування у Німеччині. Зі свого боку, професор Андреас Кнорр стисло розповів про нововведення у навчальному процесі у своєму університеті, початок роботи електронної бібліотеки та висловив готовність й надалі сприяти розвитку двосторонньої співпраці. Також він надав згоду увійти до складу редакційних колегій наукових видань ОРІДУ. Спілкування у ході зустрічі відбувалося англійською мовою.
зустрічі з директором інституту представники німецького університету виступили з лекціями на теми: «Криза мігрантів – виклики для Німеччини та ЄС» (проф. А. Кнорр), «Як здійснювати реформи під час війни» (д-р К. Массер) та «Дотримання законів та верховенство права» (проф. К. Кох) для співробітників, аспірантів, слухачів та студентів, які володіють англійською мовою.
завершенню лекцій професор А. Кнорр мав можливість особисто познайомитися та поспілкуватися з аспіранткою інституту Г. Нагорною, яка отримала стипендію для участі у програмі індивідуального наукового дослідження на базі НУАН у грудні 2016 - січні 2017 року.
Крім того у ході візити відбулася робоча зустріч з завідувачем сектору міжнародних зв’язків інституту А.П. Маєвим. Було узгоджено питання щодо обміну публікаціями, а також можливості участі слухачів інституту у міжнародній літній школі, що щорічно організується на базі німецького навчального закладу.
Фотогалерея додається.