Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
28 жовтня 2016 року в інституті відбулося відкриття Центру інновацій в електронному урядуванні. Центр створений у рамках українсько-швейцарської програми “Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади”.
Програма фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у співробітництві з компанією SoftXpansion, Національною академією державного управління при Президентові України та Асоціацією «Міста електронного врядування».
Програма розрахована на 4 роки (2015-2018) та покликана формувати і впроваджувати кращі стандарти е-урядування й інноваційні практики, що підвищать якість послуг і доступ до інформації для громадян, сприятиме інклюзивному діалогу з формування політики е-врядування та е-демократії, який бере до уваги інтереси і потреби регіонів.
Основними завданнями центру є проведення наукових досліджень та розробка навчально-методичного забезпечення у сфері електронного урядування та електронної демократії. Результати роботи центру будуть запроваджуватися у навчальний процес підготовки та підвищення кваліфікації публічних службовців, слухачів та студентів, членів громадських організацій та громадян.
На відкритті центру були присутні викладачі та співпрацівники інституту, а також учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю «Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід».
На відкритті центру виступили директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Микола Михайлович Іжа, директор Інституту вищих керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України Андрій Іванович Семенченко, експерт проекту Швейцарського бюро співробітництва «Електронне урядування для підзвітності влади та участі суспільства» Йорданка Томкова та завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Юрій Борисович Пігарєв.
Фотогалерея додається.