Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
На виконання плану-графіка навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування на 2016 рік, погодженого Міністром Кабінету Міністрів України (лист від 02.11.2015 № 17991/0/2-15) управлінням підвищення кваліфікації Інституту з 25 по 27 жовтня 2016 року проводився короткостроковий тематичний семінар за темою «Управління персоналом. Психологічні засади управлінської діяльності».
В семінарі брали участь слухачі з числа посадовців Вінницької, Миколаївської та Одеської областей.
Відповідно до затвердженого розкладу 25 жовтня було проведено «круглий стіл» за темою «Створення мотиваційного клімату в колективі органу публічної влади: управління персоналом. Етично-психологічні взаємовідносини між працівниками в органі публічної влади». В роботі «круглого столу» взяв участь директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України, доктор політичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Іжа Микола Михайлович.
Під час роботи «круглого столу» слухачі мали можливість обговорювати та обмінюватись досвідом з питань основних принципів психології взаємовідносин в колективі органу публічної влади.
Слухачі високо оцінили рівень організації семінару та роботу основних спікерів «круглого столу».
Фотогалерея додається.