Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Відповідно до календарного плану 16 вересня проведено одноденний тематичний семінар за темою: «Запобігання та протидія проявам корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління Держпраці в Одеській області Державної служби України з питань праці.
В семінарі взяли участь 45 державних службовців. Серед учасників семінару підвищували кваліфікацію керівники структурних підрозділів, інспектори та спеціалісти Головного управління Держпраці в Одеській області.
Під час реєстрації всі слухачі отримали листівки про діяльність ОРІДУ НАДУ при Президентові України та умови вступу до інституту на факультети менеджменту та державного управління.
Під час семінару проведено заняття у форматі «круглих столів» за темами: «Теоретико-правові основи поняття корупції. Державна політика України у сфері протидії корупції», «Боротьба з корупцією в органах публічної влади: оновлення влади та антикорупційна реформа», «Міжнародний досвід щодо запобігання і протидії корупції», «Службовий етикет посадовців як чинник запобігання проявам корупції в органах публічної влади».
Заняття проводили викладачі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Долгіх Н.П., Кривцова В.М., Марущак В.П., Оганісян М.С. Практичні аспекти висвітлював начальник Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Одеській області Зайченко А.В.
З метою методичного забезпечення для слухачів семінарів підготовлено та розміщено у «хмарі» навчально-методичні матеріали та практичні рекомендації з актуальних питань, що висвітлювалися на семінарі.
Керівництво Головного управління Держпраці в Одеській області та слухачі семінару високо оцінили професійну майстерність викладачів, задіяних у роботі семінару та актуальність тематики проведених занять, що відобразилося у книзі відгуків та пропозицій відділу організації семінарів за державним замовлення управління ПКК (начальник Привалова Н.В.):
«…Від імені керівництва та всього колективу Головного управління Держпраці в Одеській області висловлюємо велику вдячність викладацькому колективу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, високий професіоналізм і великий досвід яких дійсно гідні поваги…
…Працівники Головного управління мали змогу поспілкуватися з викладачами, отримати нові знання, які знадобляться на практиці, обговорили такі актуальні питання, як нововведення в законодавстві щодо протидії корупції, оновлення влади та антикорупційного реформування, а також законодавства про державну службу…»
Т.в.о. начальника Головного управління Держпраці в Одеській області
О.В. Тарасенко
По закінченні семінару всі слухачі одержали сертифікати державного зразка.
Фотогалерея додається.