Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

20 вересня 2016 року відбулися загальні збори слухачів 3 курсу 1 потоку заочної форми навчання факультету державного управління з питання підготовки до державної атестації. У зустрічі брали участь перший заступник директора Попов М.П., декан факультету державного управління Мамонтова Е.В., заступник декана факультету державного управління Куспляк І.С., начальник відділу з навчальної роботи Фурман С.К., головний спеціаліст відділу з навчальної роботи Діденко Т.К.
Перший заступник директора Попов М.П. та декан факультету державного управління Мамонтова Е.В. привітали присутніх та зробили акцент на важливості підготовки та проведенні державної атестації, на якій перевіряється науково-теоретична та практична підготовка слухачів, необхідності проведення магістерського дослідження з актуальних економічних, політичних, соціальних, правових проблем та нагальних проблем державного управління і місцевого самоврядування.
Також були передані слова вітання від директора інституту Іжі М.М. та проінформовано слухачів, що на виконання Указу Президента України від 31 серпня 2016 року № 375/2016 «Про деякі питання Національної академії державного управління при Президентові України» утворено Робочу групу з розробки пропозицій щодо реформування та стратегії розвитку Національної академії.
У ході проведення зустрічі було висвітлено заступником декана факультету державного управління Куспляком І.С. організаційні питання проведення державної атестації та випуску магістрів, начальником відділу з навчальної роботи Фурман С.К. питання щодо порядку підготовки та проведення державного іспиту та захисту магістерських робіт, головним спеціалістом навчального відділу Діденко Т.К. порядок та вимоги проведення нормоконтролю магістерських робіт.
Фотогалерея додається.