Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
    30 червня 2016 року на базі Вінницького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) завершено роботу тематичного короткострокового семінару з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Вінницької області за темою: «Сучасні підходи до регіональної політики та публічного адміністрування», який було проведено за заочно-дистанційною формою.
    За час проведення семінару слухачами відпрацьовано низку практичних занять, а також тестових завдань в режимі он-лайн з використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій та програмного забезпечення «Прометей». Всі слухачі семінару виконали навчальну програму у повному обсязі. Підсумковою роботою навчальної програми для слухачів семінару була підготовка та захист індивідуальних навчальних робіт за обраною тематикою. По завершенні захисту зазначених робіт слухачів привітали із завершенням семінару основний викладач, доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, кандидат наук з державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Чебан О.І. та начальник відділу організації семінарів за державним замовленням управління ПКК ОРІДУ НАДУ при Президентові України Привалова Н.В.
    За результатами проведення семінару слухачі олтримали сертифікати державного зразка.
    Колектив Вінницького обласного Центру ПКК під керівництвом Пашиніної Т.С. та працівники відділу кадрової роботи апарату Вінницької обласної державної адміністрації сприяли злагодженій та результативній роботі викладачів у процесі підвищення кваліфікації посадовців Вінницької області.
   
    Після завершення семінару до книги відгуків та пропозицій відділу організації семінарів за державним замовлення управління ПКК (начальник Привалова Н.В.) внесено наступні записи:
   
    «…30 червня 2016 року завершив роботу короткостроковий тематичний семінар «Сучасні підходи до регіональної політики та публічного адміністрування», який проводився за заочно-дистанційною формою з метою підвищення рівня професійної компетентності державних службовців. посадових осіб місцевого самоврядування Вінницької області. від всієї групи слухачів семінару висловлюю глибоку вдячність керівництву Одеського регіонального інституту державного управління НКАДУ при Президентові України та особисто Липовській Світлані Олексіївні – начальнику управління ПКК, Приваловій Наталії Володимирівні – начальнику відділу організації семінарів за державним замовленням управління ПКК, Чебану Олександру Івановичу – доценту кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, кандидату наук з державного управління за підготовку та проведення семінару на високому професійному рівні з використанням сучасних, інноваційних технологій в системі надання навчальних послуг…»
   
Перший заступник голови Немирівської районної державної адміністрації Вінницької області, староста групи
    Урбанський Богдан Петрович
   
    «… Вінницький Центр ПКК зв’язує довга і плідна співпраця з Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України. Кожен рік викладачі ОРІДУ НАДУ при Президентові України надають консультації та проводять семінари і тренінги у Вінницькому ЦПКК. Також, багато років поспіль на замовлення нашого центру Інститут проводить актуальні наукові дослідження. Висловлюємо щиру вдячність керівництву та професорсько-викладацькому складу Інституту за високий професіоналізм… Семінар за темою «Сучасні підходи до регіональної політики та публічного адміністрування» проведено на високому професійному рівні. Слухачам семінару сподобався творчий, диференційований підхід викладачів. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю щодо підвищення кваліфікації державних службовців. посадових осіб місцевого самоврядування Вінницької області… »
   
Директор Вінницького обласного Центру ПКК
    Пашиніна Тетяна Семенівна
   
    «…Вінницька міська рада висловлює щиру подяку організаторам і викладачам Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України за системне підвищення кваліфікації працівників Вінницької міської ради. Заочно-дистанційний семінар «Сучасні підходи до регіональної політики та публічного адміністрування» було проведено на високому професійному рівні. Слухачі семінару отримали корисні, актуальні знання та навички роботи в новій заочно-дистанційній формі…»
   
Заступник Вінницького міського голови
    Тимощук Сергій Володимирович

Фотогалерея додається.