Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
   В період з 05 по 16 червня 2016 року слухачі факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Г. Казанський та В. Албур взяли участь в міжнародній навчальній програмі з підтримки демократії в Україні для студентів з України та Німеччини «Літня школа 2016» в Берлінській школі економіки та права, яка проходила в Німеччині (м. Берлін). Учасниками програми стали 18 українських молодих фахівця з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя та Одеси, що були відібрані на конкурсних засадах. Обов'язковими умовами для участі у програмі було добре володіння англійською мовою, оскільки всі заходи проводились виключно англійською.
   В рамках навчальної програми в м. Берлін представники інституту:
   - ознайомились на практиці з роботою Адміністративного суду Берліну та були присутні на публічному слуханні у справі з візового питання;
   - відвідали суспільну організацію з надання притулку та захисту прав емігрантів, взяли участь в інтерактивній бесіді з представниками відповідних служб з міграційних питань;
   - відвідали Бундестаг та Бундесрат;
   - ознайомились зі структурою та повноваженнями поліції Берліну;
   - прослухали лекції з питань місцевого самоврядування, актуальних проблем міжнародного приватного та публічного права, електронного врядування, принципів та форм реалізації адміністративного та фінансового права Німеччини, структури та правового регулювання державної служби в цій країні, а також проблем підзвітності державних службовців.
   По закінченні міжнародної навчальної програми всім учасникам були вручені сертифікати та записані всі лекційні матеріали на електронні носії.

Фотогалерея додається.