Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
   Відповідно до затвердженого «Плану-графіка проведення занять викладачами ОРІДУ НАДУ при Президентові України з підвищення рівня професійної компетентності працівників Державної фінансової інспекції в Одеській області у 2016 році» однією з актуальних тем визначено «Публічний виступ в діяльності сучасного керівника органу публічної влади. Основні принципи роботи представника органу публічної влади із ЗМІ». Зазначена навчальна зустріч проведена 31 травня на базі Держфінінспеції в Одеській області у формі практичного заняття. Модератором практичного заняття була викладач, яка має великий практичний досвід роботи зі слухачами з питань використання різних комунікативних методів взаємодії з аудиторією, це декан факультету менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування ОРІДУ НАДУ при Президентові України Євстюніна Юлія Віталіївна.
   Заняття було проведення з використанням різних методів роботи зі слухачами, а саме: схематичне оформлення структури методів впливу на аудиторію, перегляд відеоматеріалів з прикладами вдалих і невдалих виступів вітчизняних та міжнародних спікерів, обговорення відеоматеріалів, практичні рекомендації, наглядні приклади, вправи щодо покращення навиків підготовки та проведення публічних виступів та роботи з представниками засобів масової інформації.
   Після завершення навчального заходу до книги відгуків та пропозицій відділу організації семінарів за державним замовленням управління ПКК (начальник Привалова Н.В.) було внесено запис:
   «… Проведене заняття надзвичайно важливе і необхідне для працівників нашої служби, адже публічні виступи присутні в роботі більшості наших працівників, зокрема керівного складу Державної фінансової служби в Одеській області. Керівний склад Держфінінспекції в Одеській області вдячний такому неоціненому досвіду та постійній співпраці з викладачами ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Завдяки постійному співробітництву працівники фінансової інспекції підвищують рівень компетенції, професіоналізму та відкрили для себе бажання постійно самовдосконалюватися.»
   Заступник начальника Держфінінспеції в Одеській області
   Страшний Сергій Анатолійович

Фотогалерея додається.